Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonzavar antibiotikumtól? fórum

Hormonzavar antibiotikumtól? (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 12. 20:41

El is múlt :(

1 nap volt össz vissz...

2018. ápr. 12. 16:43

Köszi szépen!

Summamedet szedtem 3 napig reggel este

2018. ápr. 12. 14:08
Amúgy milyen antibiot szedtél?
2018. ápr. 12. 14:07
Próbálj görcsoldót hétfőig, aztán majd biztosan mond valami okosat az orvosod. Ne aggódj, tényleg :) az csak ront a hasfájáson is.
3. Porkkala (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
2018. ápr. 12. 12:32

Köszi, ami miatt aggódom az igazából az, hogy jobban görcsölök mint máskor, mégis késett 3 napot és ez is csak akkor látszik ha a mosdóban törlök :(

De remélem beindul...

2018. ápr. 12. 11:31
Volt már ilyenem, hogy barnázással indult a havi dolog, bár nem tudom semmihez sem kötni, hogy mitől. Aztán pár hónap után elmúlt. Szerintem egyelőre nem kell ennyire aggódnod.
2018. ápr. 12. 11:03

Sziasztok!


Nem megoldást várok tőletek, csak egy kis tanácsot/tapasztalatot...


A ciklusom közepén volt egy csúnya felfázásom, az orvosomtól kaptam rá antibiotikumot+kúpot is, rengeteg mezei zsurló teát és kamillateát ittam, szerencsére elmúlt.


Viszont az óramű pontosságú 28 napos ciklusom most rendetlenkedik. Hétfőn kellett volna megjöjjön helyette csak görcsölgetni kezdtem. Dokim hétfőn és szerdán rendel, ekkor még nem merült fel bennem, hogy gond lesz. Viszont ezután sem jött meg, maradt a görcs (enyhe mentstruációs jellegű, olyan mindjártmegjön' érzés). Tegnap már mentem volna a rendelésre, amikor észrevettem, hogy valami kezdődik, meg is örültem, otthonmaradtam.


Sajnos ez a valami azóta is nagyon kevés, mestruációnak nem nevezném :( Továbbra is hol görcsöl a hasam hol nem.


Fogamzásgátlót már nem szedek, de mióta abbahagytam is pontosan jött meg mindig és ami fura, hogy a doki is látta UH-n (mikor voltam a felfázás miatt), hogy volt peteérésem.Bár védekezünk, teszteltem is, negatív.


Hétfőn most már muszáj leszek elmenni az orvosomhoz, de addig is aggódom, mi lehet :(

Volt már valakinek olyan, hogy felfázás/antibiotikum miatt ilyen hormonzavara alakult volna ki?


Esetleg házi praktika, hogy gyorsítsam a folyamatot? Érzem, hogy a testem próbálkozik de nem sikerül..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook