Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhesség alatt kialakult és szülés után megmaradt szeméremcsonti fájdalom kezelése fórum

Terhesség alatt kialakult és szülés után megmaradt szeméremcsonti fájdalom kezelése (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 11. 15:37

Nekem csak hasam maradt meg kis haj. Olyan 4 kg van rajtam plusszba.

Voltam Pesten egy gyogytornasz-manualterapeutanal. Rajott a bajomra, de megoldast nem tud. Akarmilyen ortoped szakorvoshoz feleslegesen nem akarok elmenni. Vagy felesleges is elmennem.

2018. ápr. 11. 14:58
Én is a túlsúlytól való megszabadulást jöttem javasolni, ha van.
6. 86d0584f0e (válaszként erre: 4. - Alíz82)
2018. ápr. 11. 13:10

Erre a rendszeres gerincerősítő sportot szokták javasolni (heti kb. 3 alkalom), és nem úszást. hanem szakemberrel végzett súlyos edzést, ami célzottan gerincet erősít és tartást javít. A kettlebell például ilyesmi.


A túlsúlyt is érdemes ledobni.


Ezek együtt jó eséllyel meggyógyítanak.

5. Alíz82 (válaszként erre: 3. - Zeanny)
2018. ápr. 11. 08:53
Igen, csak olyan dokit keresek, aki talal ra megoldast.
4. Alíz82 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2018. ápr. 11. 08:52
Nem jottem, dehogy:( 6 mm-es szetcsuszas, odema, meszesedes minden van😣
2018. ápr. 11. 08:34
Nagyon hasznosat nem tudok, csak annyit szerettem volna, hogy nekem 13 hónapos a fiam, és tornázáskor bizonyos gyakorlatoknál, vagy más hétköznapi mozdulatoknál még nekem is fáj a mai napig..:/ Szóval szerintem ez van akinél megmarad bizonyos fokig, és gyanítom ez már nekem így is marad, de ha neked a rendes járást is megnehezíti, tényleg keresned kell egy dokit. Én ortopédushoz mennék vele. Jobbulást!
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Alíz82)
2018. ápr. 10. 23:09
Azota nem jottel helyre?
2018. ápr. 10. 22:40
A terhessegem utolso 2 honapjaban alakult ki ez a szemeremcsonti fajdalom, ami a jarasomat is benitja es gyulladassal jar. 1 ev telt el azota es a napjaimat neheziti nagyon.Hova tudnek fordulni a bajommal? Jart mar valaki ilyen cipoben? Hogy kezelte ki magat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook