Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyász ide- vagy oda, a testedre hallgass fórum

Nőgyógyász ide- vagy oda, a testedre hallgass (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőgyógyász ide- vagy oda, a testedre hallgass

22. brown sugar (válaszként erre: 2. - VersEmber)
2018. szept. 16. 14:41
Nyertünk :)
2018. szept. 16. 14:39

Kedves Fórumozók!


Nagy örömünkre a műtétet követő első peteérés meghozta a sikert áprilisban, szóval most már 25 hetes kismama vagyok, december végén érkezik a Kislányunk :)

Plusz minden műtét előtti panaszom megszűnt,és a bőrőm is újra kisimult :)

Az élet szép. :)

2018. ápr. 18. 20:52
Szurkolok neked, mielobbi babásodast!😊
2018. ápr. 11. 14:16
Szia! Én is hasonlóan jártam. 2014 márciusában kezdtünk el próbálkozni férjemmel. Előtte fogalmazásgátlót szedtem kb. 2 évig. Közel egy évnyi hiábavaló próbálkozás után elmentem nőgyógyászhoz. Előtte is voltam, de akkor nekem is a türelmet javasolta az orvos. 2015 májusban volt egy petevezeték átfúvásom. A műtét során nálam is félig érett, bent ragadt tüszőket találtak és összenövéseket a hasfalon. Abban az évben decemberben kiderült, hogy terhes vagyok. Most ott tartunk, hogy 19 hónapos a kislányom. Szeretnénk kistesót, de már több, mint fél éve nem akar sikerülni. Az orvos azt mondta nem gondolná, hogy megint műteni kell. A szoptatás abbahagyását javasolta gyógyszeresen, ami meg is történt. De valami még biztos nincs rendben, mert még mindig jön a tejem, ha megnyomom a melleim. Úgyhogy hamarosan megint irány a nőgyógyász. :/
2018. ápr. 10. 17:59

Tökéletesen egyet értek a fórumcímmel.

Egyetlen orvos se mindenható, és soha nem szabad tovább olyanhoz menni (pláne pénzelni), aki nem veszi figyelembe a beteg elmondását, tapasztalatait.

Volt az én életemben is olyan, aki a vállamat veregette, hogy "türelem" :D - elköszöntem tőle.


Mielőbbi boldog babavárást kívánok!

17. brown sugar (válaszként erre: 5. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 10. 13:07
Ó, és kedves, cinizmussal túltöltött felhasználó (aka. Pömplöm), ha már nem tájékozódsz pontosan, mielőtt kommentelsz (amit egyébként nem kötelező egy cikk esetén sem), legalább annyi emberséggel tedd azt meg, amennyivel én most itt kérlek Téged. Köszönöm. :)
16. brown sugar (válaszként erre: 5. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 10. 13:02

Szerintem most tévedsz egy kicsit.. :)

"Az emberi szervezetben az anyagcsere során számtalan káros, és felesleges anyag képződik. Ezek eltávolításában a tápcsatorna, a bőr és a légzőrendszer is részt vesz, azonban a káros anyagok kiürítésében és a homeosztázis szabályozásában a kiválasztórendszernek (kiválasztó szervrendszernek) és a kiválasztásnak van a legmeghatározóbb szerepe."

15. brown sugar (válaszként erre: 12. - Sz123)
2018. ápr. 10. 12:44
Én tudom.. :)
14. 86d0584f0e (válaszként erre: 12. - Sz123)
2018. ápr. 10. 11:10
Sőt, a vese meg a tüdő is.
13. syria (válaszként erre: 1. - Brown sugar)
2018. ápr. 10. 10:56

A test jelzéseire való hallgatás nem csak nőgyógyászati természetű problémákra igaz.

A testünk gyakran okosabb, mint egy tucat orvos együttvéve.

12. Sz123 (válaszként erre: 5. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 9. 07:20
Konkrétan a bőr is kiválasztó szerv...
2018. ápr. 7. 16:22
Drukkolok :)
10. Fisica
2018. ápr. 7. 16:03
Nekem is PCO-m van. A szénhidrát diéta 1,5 hónap alatt meghozta a pozitív változást. Tudom sokaknál ez kevés, de talán az első lépés odafigyelni arra mit eszünk.
2018. ápr. 7. 14:45
Én drukkolok!
8. 86d0584f0e (válaszként erre: 7. - Babuka2017)
2018. ápr. 7. 10:05
Éppen ezt akartam írni: a betokosodott tüszők, pattanásos, zsíros bőr, a fájdalom mind-mind PCOS tünetek.
2018. ápr. 7. 10:00

Egy jó endokrinológust keress fel szerintem, mert a sok betokosodott tüszô a PCOS jele. Arra pedig nem megoldás a drilling mûtét, amit nálad végeztek.

A hangsúly a JÓ endokrinológuson van. Az a minimum, hogy terheléses cukor/inzulin vizsgálatot, D-vitamin és TSH (T3 és T4) labort kér.

Vedd kezedbe a sorsod és ne legyél türelmes.... mert az orvosnak aztán nagyon mindegy, hogy Neked mikor lesz gyereked, vagy lesz-e valaha is!

Sok sikert!

2018. ápr. 7. 09:59
Ahogy nézem, az értelmetlen címmel ellentétben te a nőgyógyászra hallgattál: csak éppen egy másikra. Ennyi a nagy sztori.
2018. ápr. 7. 09:57

Ha "méreganyagok" jönnének ki rajtad a bőrödön keresztül, akkor már halott lennél. Azt jelentené, hogy a májad nem szűri a szennyeződést ÉS emellett te lennél az egyetlen emberi lény, akinek átvette a bőre a mája funkcióját ...


Döbbenetes.

2018. ápr. 7. 09:48
Nem hormonális változás, hanem méreganyagok jönnek ki "puklikban". Muhaha
3. Ami182 (válaszként erre: 1. - Brown sugar)
2018. ápr. 7. 09:13
Szia! Nem lehet, hogy endometriózisod van?
2018. ápr. 6. 23:45
Te nyersz.
2018. ápr. 6. 18:08
Kedves Olvasó, most egy olyan történetet mesélek el Neked, amely még egészen friss, mi több, jelenleg is íródik, napról-napra. A főszereplője akár Te is lehetnél. Te, aki hosszú hónapok óta vágysz arra, hogy a "nem várt" előtti teszten két csíkot pisilj, Te, aki mindent megteszel azért, hogy testileg-lelkileg alkalmas legyél az Apró Élet fogadására, Te, aki mégis hónapról-hónapra csalódottan roskadsz össze, amikor "megjön", annak ellenére, hogy 2 nappal azelőtt véltél felfedezni egy halvány második csíkot is a kontrollcsík mellett.

Ugrás a teljes írásra: Nőgyógyász ide- vagy oda, a testedre hallgass

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook