Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Wish oldalról rendelt már valaki telefont? fórum

Wish oldalról rendelt már valaki telefont? (tudásbázis kérdés)


2021. jan. 9. 22:08

A Wish-től tavaly áprilisban megrendeltem egy fólia sátrat. Átutaltam az árát. Az áru a mai napig nem érkezett meg. A Customer Support-tal számtalan levélváltás történt. A végén azt közölték, hogy az ügyet lezártnak tekintik. A pénzemet nem utalták vissza, lényegében ellopták. Senkinek nem ajánlom ezt a tolvaj céget.

Gyula

2018. jún. 25. 12:17
Egy barátnőm rendelt. Vámot kellett rá fizetni. A vételár 10-15%-a pluszban ha jol emlékszem. A telon magyar nyelv, menü nuku...állandóan lefagyott. Szóval kuka.
2018. jún. 22. 15:48

Örülök, hogy idebotlottam! regisztráltam, de rendelni még nem mertem.

Természetesen elektronikai dolgot nem, de göncöket ezután merek majd rendelni.


(Elektronikai dolgot csakis itthoni szaküzletből.)

9. babyapocakban (válaszként erre: 8. - Masnesz)
2018. jún. 22. 15:46
Egy telefon értékű dolgot már megvámolnak és a vámot nem kapod vissza.
2018. ápr. 6. 18:57

Rengeteg dolgot rendeltem már a Wish-ről. teljesen korrektül jártak el mindig.

Ha valami nem jött meg vagy hibás volt minden esetben visszakaptam az árát.

7. babyapocakban (válaszként erre: 5. - Karikaturista)
2018. ápr. 6. 17:48
Nincs a wish-sel semmi gond, ami nem jó, azt tényleg visszafizetik. Kacatok rendelésére jobb, mint az ebay.
2018. ápr. 6. 17:37
Elektronikus cuccokat még nem rendeltem, csak gyerekruhákat, játékokat.1 megrendelésem nem érkezett meg, de jeleztem nekik, és félóra mulva visszautalták a pénzt a számlámra.
2018. ápr. 6. 17:08

Annyi jó piactér van, miért éppen a Wish?

Soha nem rendelnék onnan semmit, csak Ebayről ahol hivatalos forgalmazók is jelen vannak!

2018. ápr. 6. 15:40
Ha nem jó, vagy nem olyan, mint amit hirdettek, visszafizetik az árát.
2018. ápr. 6. 14:51
Én nem rendeltem, de nem is tenném. Olvass utána face wish csoportokban! Az az általános nézet, hogy elektronikus eszközt, pláne értékesebbet onnan nem érdemes venni.
2018. ápr. 6. 14:36

Valaki rendelt már a wishen telefont?

Tapasztalatok?

2018. ápr. 6. 14:35
Wish

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook