Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresői tapasztalatok, tanácsok, kinek melyik vált be... ha bevált... fórum

Társkeresői tapasztalatok, tanácsok, kinek melyik vált be... ha bevált... (beszélgetős fórum)


2018. máj. 20. 23:17

Én még ilyet nem találtam !


Vagy :

- Igen Drága előfizetési díjakat kérnek el,

lutrira- egyáltalán nem biztos így sem, hogy normális emberrel akadok össze

- Ha valaki szimpatikusnak tűnik- és még írhatok is Neki, ingyen- egészen biztosan nem válaszol-

valószínűleg talált már társat- DE NEM társkeresőn !!!!

Csak elfelejtette levetetni magát.....


Ha tud Valaki Valóban ingyenes- és működő , használható

ilyen célú internetes oldalt: várom szíves válaszát !!

2018. ápr. 8. 20:54
Badoo! Én ott ismertem meg a most már férjemet! :)
2018. ápr. 8. 20:48

Sexyanyu.blog.hu. 😁



Szépen osszefoglalja a lényeget.

20. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Sanyinak)
2018. ápr. 7. 21:47
De, volt.
19. sanyinak (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2018. ápr. 7. 19:55
Hazugok, szélhámosok, nősök? Olyan férfi nem volt, aki korrekt volt, csak éppen hozzád nem illett?!
2018. ápr. 7. 17:20
Én mindig szerettem csevereszni, reges regen meg a chat.hu oldalt hasznaltam,de az inkabb csak idotoltes volt. Regisztraltam a parom.hu love.hu - ra is. Sok sok sikertelen randim volt. Voltak hazugok, szelhalmosak, nősek, leszbikusok ... stb Aztan durvan 5 honap alatt megtalaltam páromat. Jovo honapba lesz 6 eves a kapcsolatunk es augusztusba leszunk 1 eves hazasok. :) Turelem jatek. Ugyan annyi az eselye h ott talalja meg az ember az igazit mint az h a boltba v szorakozo helyen stb. Csak nem kell veresen komolyan venni mindent. :)
17. sanyinak (válaszként erre: 16. - Trapiti)
2018. ápr. 7. 16:13
Csak a legtöbben sajnálják rá az időt, hogy másokkal "feleslegesen" ismerkedjenek, ők csak az igazira akarnak időt szánni.
16. trapiti (válaszként erre: 14. - Delbuk)
2018. ápr. 7. 08:07
Teljesen így van, pont ezt akartam írni. Annyi még hogy kicsi az esélye hogy pár próbálkozás alatt neg is találja az ember, nem szabad feladni. Sokat lehet tanulni is belőle, sokféle emberrel beszélgetni, szerintem jó tapasztalat, pár hónap társkeresés felér egy komilyabb önismereti tréninggel. És nem mellesleg soha sehol annyi és annyiféle emberrel nem hoz össze a sors... Nekem bejött, 12 éve, ebből 11 éve házasok vagyunk :) Mindketten kb.másfél-két évig keresgéltünk. Akkor nekünk a randivonal jött be de lehet hogy már nagyon más...
2018. ápr. 6. 21:09
Köszi a válaszokat!!
14. delbuk
2018. ápr. 6. 15:09

Az én tapasztalatom is hasonló. Helyén kell kezelni: ez egy eszköz arra, hogy "összefuss" olyan emberekkel, akikkel egyébként nem biztos, hogy találkoznál. Nem mindegy, melyiket választod, van, amelyik szexre van, van, amelyik totál átverés... Érdemes lecsekkolni a neten, és persze jó olyat választani, amelyiknél sok a regisztrált.

Olyan, mint rámosolyogni a villamoson egy pasira, aki bejön, vagy lesz belőle, vagy nem. 1-2 levél sokat elárul, utána pedig egy személyes találkozásnál kiderül, hogy tetszik-e a másik. Ha valaki nem szimaptikus, nem találkozol vele, vagy nem találkozol vele többször.

Én a férjemet egy ilyen oldalon ismertem meg 5 éve. :)

2018. ápr. 6. 13:53

Mi 5 eve elunk egyutt, 5 es fel eve ismerkedtunk meg tarskereson.

Pedig van egy gyerekem is, de o apja helyett apja lett, imadjak egymast! Csak szuperlativuszokba tudok beszelni rola. 😊

160 km-re laktunk egymastol a tetejebe, szoval eleg nagy hendikeppel indultam 😊.

Sok, nagyon sok hulye megtalalt, de azzal nem kell foglalkozni. Ha az embernek jol mukodik a kis "szuroje", akkor nem gàz ez. Azert rettento sokat le lehet szurni egyetlen levelvaltasbol is. Kettobol meg plane 😀 Erdekes, en mindig normalis emberekkel talalkoztam, van akivel mai napig tartom a kapcsolatot, mert vegul is olyan jo baratok lettunk.

Szoval szerintem nem ordogtol valo ez, de teny, hogy jo ha az ember kitarto, es azert nem megy neki tulzott elvarasokkal ennek az egesznek.

12. karika5 (válaszként erre: 11. - Sanyinak)
2018. ápr. 6. 07:01
Vicces vagy...nyilván mindenkinek szól ez a fórum...nem kimondottan nagamra gondoltam ezzel kapcsolatban
11. sanyinak (válaszként erre: 1. - Karika5)
2018. ápr. 5. 21:47

"kikerüljük a gyanús embereket"?

Ez hány fős projekt lesz? :)


Szerintem elég, ha kellő emberismereted van.

2018. ápr. 5. 20:03

Lehet én vagyok az ezerből egy...

Anno nagyon régen regisztráltam be a csajok és pasikra.

Miután a gyermekem apjával különváltak útjaink, “leporoltam” a regisztrációm.

Kb. 2 napra rá “megláttam” egy férfit. “Tetszik” gomb, ő rám írt. Pár napot beszélgettünk, aztán találkoztunk, aztán rengeteget beszélgettünk.

Lassan 2 éve együtt vagyunk.

Hosszú távú következtetést ugyan nem tudok mondani, nincs rá garancia, hogy 20 év múlva is együtt leszünk...

Szerencse kell hozzá, hogy megtalálja valaki azt az embert a társkeresőn, aki nem kalandvágyból regisztrált be, hanem mondjuk mert nincs ideje, kedve, hangulata szórakozni járni, stb.

De nem lehetetlen :)

2018. ápr. 5. 19:50
Padaam ...esetleg?
2018. ápr. 5. 15:13
A face-n nem találtam ilyen dumálós csoportot....lehet hogy nem kerestem eléggé?
2018. ápr. 5. 15:13

Hasonló cipőben járok. Társat szeretnék találni, kizárólag komoly kapcsolatot keresek.

A társkeresőkkel nekem sincs jó tapasztalatom.. Az Elittárson vagyok fent, fizettem is, sajnos napi szinten kapok pár embert, és kapok ezen felül kb 20 partnerjelöltet, szép és jó...DE én egy eldugott kisvárosban élek, lakok akiket ajánlanak nekem ők elég messzi laknak tőlem, ezzel nem is igazán lehet mit kezdeni...:-I

2018. ápr. 5. 14:54
Szerintem nem társkeresőre kellene regisztrálni. Beszélgetni kell az interneten, olyan témákban, amik érdekelnek, fórumokban, facebook csoportokban, oldalakon. Ismerkedni más emberekkel, nem párkapcsolat-szerzés okán, hanem csak úgy. A barátnőm így talált párra, pedig ő is sokáig társkeresőzött, de nagyon szidta mindig. Abból ép és egészséges kapcsolatot kihozni szerinte lehetetlen. Internetbarátságból lettek szerelmesek és nagyon jól megvannak együtt.
5. Smirnoff (válaszként erre: 3. - Dominós)
2018. ápr. 5. 14:48
Már régi vágású, facér szoknyapecérek is kihaltak! Mivé lesz így a világ!
4. 08e46ada5d (válaszként erre: 3. - Dominós)
2018. ápr. 5. 14:46
Ezt én is meg tudom erősíteni saját tapasztalataim alapján...
2018. ápr. 5. 14:35
Valaki egyszer írta valami fórumon saját tapasztalat alapján, hogy a legtöbb férfi házas, szeretőt keres, vagy lúzer, és a lakhatást akarja megoldani, esetleg munkanélküli, s kihasználja a nőt.
2. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Karika5)
2018. ápr. 5. 14:11
Nem egyszerű menet...
2018. ápr. 5. 14:02

Sziasztok!

Kíváncsi lennék kinek melyik társkereső vált be....ha bevált....

Tapasztalatokat várok,esetleg tanácsokat,hogy kikerüljük a gyanús embereket...

Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook