Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meggondolatlan tetoválás! Van valaki, aki rátetoválással javítatta ki az elcseszett tetkóját? fórum

Meggondolatlan tetoválás! Van valaki, aki rátetoválással javítatta ki az elcseszett tetkóját? (beszélgetős fórum)


2018. máj. 12. 06:47

Mindenkitől elnézést kérek,hogy így eltűntem,de totál elfelejtettem,hogy újra hoxázom!

Hát most ott tartok,hogy találtam egy profi tetoválót!!! :) :) aki végre foglalkozik velem.Az eddigiek csak igérgettek meg hülye ötleteket adtak.Felcsillant a remény!Írni fogok,és képet is fogok feltenni,előte-utána képet!Köszi amúgy a biztatást!!!!/mellékesen:hoxa nem küld értesítést levélben,emailre gondolok,ha válaszom érkezik?/

2018. ápr. 4. 15:06
Egy nagyon profit kell keresned egy nagyon jó takaró mintával. Sajnos előfordul, hogy átüt az alatta levő, szóval tutira kell menni.
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2018. ápr. 4. 12:40
az igazán profi tetoválók meg tudják csinálni,olyat kell találnod.
6. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2018. ápr. 4. 10:49

Egy ismerősöm levetette lézeres beavatkozással bőrgyógyász orvossal inkább. Gyönyörűen eltűnt, ő pedig azóta sem varratott a helyére semmit.


Ez is lehet alternatíva, nem?

5. Zsejke (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2018. ápr. 4. 09:17
Szia, nekem volt egy nagyon csúnya tetoválásom, ha pesti vagy tudok ajánlani zseniális srácot, csodásan eltüntette, az új tetoválás pedig gyönyörű lett. Pedig mindenhonnan elhajtottak azelőtt....
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2018. ápr. 4. 06:53

Majdnem minden tetováló csinál ilyet. Mármint a jobbak.

Lehet nem lesz olcsó, és nem is azonnal lesz meg,bde csodákat művelnek, nyugi.

Nézz körül a neten :)

2018. ápr. 3. 23:53
Mennyire borzasztó a helyzet? Képet nem raksz fel?
2018. ápr. 3. 23:42
Kérlek írjatok, ne kritizálással, így is padlón vagyok!
2018. ápr. 3. 23:41
Meggondolatlan tetoválás! Van valaki, aki rátetoválással javítatta ki az elcseszett tetkóját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook