Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ab. immin. - fenyegető vetélés az ultrahang leleten fórum

Ab. immin. - fenyegető vetélés az ultrahang leleten (beszélgetős fórum)


6. 1e454498dd (válaszként erre: 5. - Havanesekutyus)
2018. márc. 29. 19:52
Köszönöm szépen!😊 Én nem dolgoztam, de ez függ attól, hogy milyen a munkád, mennyire megerőltető vagy stresszes, illetve mit mond az orvos.
5. havanesekutyus (válaszként erre: 3. - 1e454498dd)
2018. márc. 29. 19:41
Ja, és gratulálok a babákhoz:)
4. havanesekutyus (válaszként erre: 3. - 1e454498dd)
2018. márc. 29. 19:38

Köszönöm, Ági:) Most írt fel az orvos progeszteront, ma kezdem el.

A választott orvosomhoz csak szerdán megyek. Remélem megnyugtat:)

Szerinted lehet ezzel azért dolgozni?

3. 1e454498dd (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. márc. 29. 19:30

Nagyon gyakori ilyenkor kisebb-nagyobb vérzés. Lehet haematoma vagy ha használsz hüvelyi progeszteronkészítményt, az is okozhatja. Ha nincs görcs, általában ártalmatlan, múló dolog, de mindenképpen meg kell mutatni orvosnak, inkább akár többször feleslegesen, mint hogy baj legyen.

Ha nem használsz progeszteront, érdemes lenne elkezdeni, ezt a nőgyógyásszal kell megbeszélni. Vérzésre jó a Rutascorbin, szedj magnéziumot és pihenj! (Mindkét terhességem elején vérezgettem, 40 és 43 évesen.)

Komplikációmentes, boldog babavárást kívánok!

2018. márc. 29. 19:19
Hozzátartozik a dologhoz, hogy első baba és 38 éves vagyok.
2018. márc. 29. 19:10

Ma voltam az első ultrahangon, igazából soron kívül, mert csak jövő héten mentem volna. A méhszáj zárt, 8 hetes a terhesség, nagyon örültem, de itthon megnéztem a leletem, és az orvos a diagnózishoz ab immin-t, azaz fenyegető vetélést írt. Más is volt már így? Ez azért eléggé beárnyékolta az örömöm.

Azért mentem soron kívül ultrahangra, mert wc-zés után véres volt a wc papír. Erre viszont szóban azt mondta a doki, hogy nem nagy gond, be se kellett volna jönnöm.

Volt már más is így? Aggódnom kellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook