Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl a 18an ...még is kislányként?! fórum

Túl a 18an ...még is kislányként?! (beszélgetős fórum)


27. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Magányos 20as)
2011. júl. 11. 10:41
19 vagyok ugyan van barátom, még nem sexeltünk, naésss? Ha neked így jó, mással ne foglalkozz!!
26. Shiruba Ryu (válaszként erre: 22. - D550c57e19)
2011. júl. 11. 10:40

Ez mindenképp dicséretes dolog.

Nem kell 15 évesen lefeküdni valakivel pár hónap után csak mert azt hiszed ő az igazi. -.-

Vagy mert tetszik.

25. Shiruba Ryu (válaszként erre: 1. - Magányos 20as)
2011. júl. 11. 10:38

Nagy dolog ha nem volt még szex.

Régebben csak házasság után volt, most az a divat, hogy minél hamarabb. majd eljön a megfelelő pillanat erre is, nem kell siettetni vagy aggódni miatta...

24. Szilva88 (válaszként erre: 1. - Magányos 20as)
2009. jún. 4. 10:24
Nyugi,nem késtél le semmiről!!!Én majdnem 20voltam,amikor elveszítettem a szüzességemet.És semmivel nem vagyok kevesebb,sőtt többnek érzem magam!
23. Narah (válaszként erre: 14. - Cskata)
2009. jún. 3. 17:52

természetesen nem 60, 65 évesekre gondoltam, ez akkora marhaság.

de igen is azt vallom, hogy a 26 felettiek már megbízhatóbbak, és kiemelem megint, hogy véleményem szerint. Én sosem jöttem ki a nálam fiatalabbakkal és az egy-két évvel idősebbekkel sem.

22. d550c57e19 (válaszként erre: 5. - Magányos 20as)
2008. nov. 24. 15:54

Szia!

Barátnőm 27 éves.23 évesen ismerte meg jelenlegi barátját aki minden tekintetben első vol.Még petting sem volt mással előtte. Tökéletesen boldog és kiegyensúlyozott így is, nem prűd, nem maradt le semmiről,csak nem bújt ágyba azzal akin nem érezte hogy őszinte lenne a dolog.Egy nagyon szép lányról van szó aki ajelenelgi barátja előtt is volt már szerelmes. Szóval én a helyedben büszke lennék erre...

21. Sena
2008. nov. 24. 15:38
Én 19 voltam. Végülis nem úgy és nem azzal történt meg akivel kellett volna, de ha akkor nem teszem meg az égész életem másképp alakult volna. Szóval összességében nem bánom. Én is úgy éreztem sokszor hogy ciki ennyi idősen szűznek lenni, de így visszagondolva jó hogy így alakult.
20. sariya
2008. nov. 24. 15:15
Szerintem emiatt ne szégyelld magad és ne is érezd rosszul magad.Legyél rá büszke.Nem maradtál le semmiről.Én pl.21 voltam mikor "elvesztettem":)
2008. nov. 24. 15:11
nekem ugyan korán esett meg a dolog,de évekig együtt voltunk még utána..igazi első szerelem volt. A lényeg,hogy utólag ne bándd meg. Nagyon sok múlik az elsőn-az egész további szexuális életedet befolyásolhatja!
2008. nov. 24. 15:10
csak olyannak add,akit igazán szeretsz-és is igazán szeret.Érezni fogod,ha eljött rá a megfelelő férfi.
17. K.né
2008. szept. 4. 15:00

Szia!

A férjem előtt is volt barátom, de neki adtam oda a szüzességem. Nem éreztem cikinek, hogy 18 évesen még nem voltam fiúval. Már az összes osztálytársnőm túlesett rajta, de nem éreztem, hogy lemaradtam volna valamiről. Mindig tudtam, hogy csak olyannak adom oda, akit szeretek, aki szeret és megérdemli. Próbálkozó lett volna bőven... De értelmetlen dolog 14-15 évesen buliban vagy a kocsiban, mert meghatározza az első a továbbit. A párom türelmes volt. Vagyis sokáig nem kellett várnia, mert 2 hónap után "becserkészett". De éreztem, hogy Ő az. Az előző barátommal másfél év után sem... De a párommal már tisztáztam az elején, hogy csak akkor fogok, ha úgy érzem itt az ideje.. Nem mondtam időpontot, nem 3 hónap, nem egy év. Mert ha elérkezett volna a határidő akkor csak görcsölés lett volna. És a párom azt mondta akármennyit vár rám. És tényleg nem erőltetett semmit. Egyszerűen megtörtént. És áldom az eszem, hogy előtte nem voltam akárkivel-akárhol.

Ne sürgesd, érezni fogod ha megtaláltad a megfelelő partnert és megértél a szexre. Ha egy pasi nem érti meg, akkor nem is érdemel meg téged. Mert nem téged akar, hanem csak a testedet. És nem hiszem, hogy a dicsekvő tizenévesekben mély nyomot hagyott volna az a nagy szex. Vagyis hagyhatott, de nem pozitívat. Mert nem csak testileg, hanem lelkileg is meg kell érni rá. És ha az első rossz, akkor nem fogsz vágyni továbbira, azaz nem lesz egészséges szexuális életed. Szerintem...

2008. aug. 8. 08:09

Szia!


Szerintem nincs veled baj, csak megfontolt vagy. Akkor tedd meg és azzal, amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje és, hogy igen neked ő kell. Szerintem ezen ne parázz, majd eljön az ideje. Nem vagy ám olyan öreg:), hogy aggódj ezen!

Sok sikert:)

15. dogiz
2008. aug. 7. 07:58

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem késtél le semmiről, nem a régimódiság beszél belőllem, hanem inkább az "anya". Szerintem mindenn nőnek megvan rá a lehetősége, hogy bármikor, bárkivel úgymond, de !! - nem mindegy milyen érzéssel távozol vagy maradsz a kapcsolatba. Nekem a párom 11 hónapot várt rám, és ő lett a férjem. Így 27,5 év távlatából mondom, hogy nem bántam meg , hogy nem másnak adtam oda magam.

Sok szerencsét az életedhez és találd meg a boldogságodat:)

14. cskata (válaszként erre: 12. - Narah)
2008. aug. 1. 08:27

"És még az is jó ötlet, hogy egy kicsit idősebb legyen tőled, mert ők tényleg megértőbbek és figyelmesebbek! Ők már kiélték az életüket és a kapcsolatban nem a sex az elsőrendűbb!"


hány éves pasikra gondolsz, akik már kiélték az életüket (?) és a kapcsolatukban nem a szex az elsőrendű..? 60? 65?

:))

2008. júl. 31. 22:10

Szia!

Én elmúltam már 18, amikor elvesztettem a szüzességem. Kicsit én is aggódtam miatta, hogy mások -főleg a fiúk- mit gondolnak róla,de nagyon nem törődtem vele. Lehetőségem nekem is lett volna rá, nem is egyszer. Több pasi volt az életemben,de a szüzességemet a jelenlegi párommal vesztettem el. Ő kilenc hónapot várt a nagy alkalomra. Én nem bántam meg semmit. Bebizonyosodott, hogy szeret,és nem csak a szexre kellek neki. Nem egy kocsi hátsó ülésén vagy valami borzasztóan kényelmetlen helyen vesztettem el, hanem ott, ahol szerettem volna, és majdnem úgy is. :) Részemről egy kicsit több romantika belefért volna,de így is nagyon jó volt.

Ne azt tards a szemed előtt, hogy mások mit gondolnek,és Te se érezd rosszul magad ez miatt. Hidd el,nem kell. És egy srác talán még örül is, hogy ő lehet az Első az életedben. Szóval, csak nyugi. De azért válogasd meg, és győződj meg róla, hogy tényleg miattad teszi meg, és nem azért, hogy egy újabb trófea legyél. Ez az én tanácsom, illetve véleményem. Legyél jó, és csak ügyesen.

12. Narah (válaszként erre: 11. - Magányos 20as)
2008. jún. 9. 13:58

Szia magányos 20as!


Először is szeretnék egyetérteni minden előttem hozzászólónak!


Ha segít leírok neked valamit!


Én 21 éves vagyok. Jelenleg egy majdnem 2 éves kapcsolatban vagyok.

Nagyon büszke voltam magamra, amikor 20 évesen vesztettem el a szüzességemet! Büszke voltam! Olyan párom van, aki 8 évvel idősebb tőlem és iszonyatosan örült, hogy még "érintetlen" voltam. Olyan valakinek adtam oda magam, aki megérdemelte. Egész épp eszű korom óta olyan valakire vártam, aki megérdemelte. Volt, hogy 8 hónapig nem volt senkim és az idő alatt nagyon magasra tettem a lécet, hogy mik az elvárásaim a másikkal szemben. És mikor rám talált, nem hittem és ő sem, hogy ez komoly kapcsolat lesz. És nézd! MÁr a közös jövönket tervezzük!


Szóval, ne görcsölj, hogy ki lesz az...ahogy írták előttem, vágj bele olyan kapcsolatba, ahol tudod a srácról, hogy nem a sexre utazik, hanem tényleg téged akar! És még az is jó ötlet, hogy egy kicsit idősebb legyen tőled, mert ők tényleg megértőbbek és figyelmesebbek! Ők már kiélték az életüket és a kapcsolatban nem a sex az elsőrendűbb!


Én szurkolok neked és bízok benne, hogy megtalálod a magadnak való párt! Nem kell görcsölni...érezni fogod, ha eljön az ideje!


Én is megtehettem volna az exeimmel, de egyiket sem éreztem olyannak, aki megérdemelné a testem. Sőt, még akibe szerelmes voltam, annak sem...a mostani páromba beleszerettem 2 hónap együtt járás után...addig felőlem nem volt ilyen érzelem. És mégis az ővé lettem 11 hónap eltelte után. De várt addig rám. VÁRT!


Sok sikert!

2008. jún. 3. 15:22
...nagyon jol esike amiket irtok tényleg és kezdek rá döbbeni h még sincs velem baj csak megfontoltabb vagyok az átlagnál..és ha oda kerül a sor akkor rmélem tényleg jo lesz;)...amugy a pasik hogy vélekdnek erről .....tudtok segiteni???
2008. jún. 3. 13:08

Gongolj arra, hogy milyen jó, mert esetleg még beoltathatod magad HPV ellen, ha eddíg nem tetted meg!:-DD Ez is egy jó oldala!

De szerintem a többi is ugy ahogy van! Ha eddíg nem éreztél rá 100%os késztetést, akkor minek? Csak azért, hogy túll légy rajt, nem érdemes!

Ha itt lesz az ideje, biztosan tudni fogod, hogy ez az a pillanat! :-)

9. 724b289414 (válaszként erre: 5. - Magányos 20as)
2008. jún. 3. 12:59

Egy érett gondolkodású férfi nem gondolja azt, hogy ciki a szüzesség. Ez egy kincs a számodra és annak is aki elveheti.

Felesleges ezért hibáztatni magad, mert jól döntöttél, mikor nemet mondtál!!

8. vacsek (válaszként erre: 5. - Magányos 20as)
2008. jún. 3. 12:54
Egyátalán nem vagy régi módi! Én nagyon büszke voltam/vagyok magamra mert én vehettem el barátnőm szüzességét! Szerintem a mai világban az érték. Esetleg idősebb pasival kellene próbálkozni.... Mivel ők sokkal jobban odafigyelnek a másikra és tapsztaltabbak ami sokat segíthet az esetleges gátlások legyőzésében. És szerintem csak olyannal kellene lefeküdnöd akit SZERETSZ mert akkor lesz igazán jó!
7. magányos 20as (válaszként erre: 6. - Szilvia.21)
2008. jún. 2. 16:31
:) KÖSZI SZÉPEN BIZOK BENNE
6. Szilvia.21 (válaszként erre: 5. - Magányos 20as)
2008. jún. 2. 15:58

Szia!

Miért hibáztatod Magad?Mert nem ugy képzelted el,hogy hipp-hoppsz megesik éppen ahol lehetőség esne rá?

Szerintem is az a jó ha olyasvalakivel esik meg a dolog akivel szeretitek egymást akkor lesz csak igazán különleges az első!

Nem vagy elkésve semmivel!Szerintem nem ciki és ne félj belevágni kapcsolatokba.Ki tudja lehet,hogy épp a következő lesz az akivel érezni fogod a pezsgést és... :)

2008. jún. 2. 15:54
köszi szépen amit irtatok de én magamat hibáztatom igaz lett volna rá lehetöségem sexre nem is egyszer kétszer de folyton vissza trasitottam mert nem egy buliba vagy egy kocsi hátso ülésén akartam volna az elsö együtlétet hanem azt szeretettem szertén hogy különlegse legyen számora ez az egész de az hogy nem rendelkezek tapasztalatokkal gátol abba h párkapcsolatba lépejekl is valkivel félek h ezt nem éretné meg a másik fél, mert pasik cikisnek tartják nem???????félek is ez miatt bele vágni párkapcsoltba mert félek h ezt nem értenék meg mert sok pasi még olyan gyerekes és csak huzom az idöt ezen téren és ott tartok ahol most és ez kicsit elkeserit......tulságosan régi modi lennék_?????
4. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Magányos 20as)
2008. jún. 1. 20:38
szerintem Te nem is a szex miatt érzed kellemetlenü magad,minden intelligens fiatal nő tudja manapság már,hogy nem az a lényeg mikor veszti el a züzességét,és hogy mennyi tapasztalata van,hanem az a fontos,hogy hogyan történt meg vele...és ha lett volna 10pasi is az életedben 18éves korodra,a magányosságod érzésén mit sem változtatna Kedves Magányos20as!
3. mandella (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. jún. 1. 20:33
és nincsen veled semmi baj
2. mandella (válaszként erre: 1. - Magányos 20as)
2008. jún. 1. 20:33
nyugi. semmiről nem késtél le.
2008. jún. 1. 20:29
Elmultam 18 sajnos még egy pasi sem volt az éltembe ami sexet illetni...ez miatt kicsit kellemtlenül érzem magam és jól esne ha valki segítené nekem ezt feldolgozni......velem van baj??

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook