Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Március végi tesztelők, decemberi babavárók fórum

Március végi tesztelők, decemberi babavárók (beszélgetős fórum)


11. babika_ (válaszként erre: 9. - Brunhild)
2018. ápr. 3. 09:28
Bocsi, csak a nagy húsvétozásban nem volt időm fórumozni. Én jövő hétfőn megyek orvoshoz, ha nincs is szívhang, legalább azt meg tudja mondani, hogy jó helyen van-e. Pont ezen gondolkoztam én is reggel, hogy nekem annyira új ez a babusgatás, a széltől is óvás, hogy hihetetlen. Jólesik, de furcsa. Csak a szülők tudják.... Addig nem akartuk a tesóknak sem elmondani, amíg nem voltam orvosnál.
2018. ápr. 3. 07:05
Valaki?
2018. márc. 29. 13:41

Majd április közepén, vagy kicsit utána tervezek. Olyan 7.héten, akkor már kell lennie szívhangnak. Ha elöbb megyek, ls nincs szívhang, úgyis visszarendel, és magánba járok, szóval pénz szempontból nem mindegy :/ . Előzmények miatt a 10.héten úgyis mennem kell, nem csak a 12.-en.

Ember nagyon jól fogadta, örült. Ő is vágyott már rá, de nálunk volt egy nagyon csúnya vetélés ezelőtt, ami eléggé traumatizált minket, szóval extrém félősek, óvatosak, reményledősek vagyunk. Azért ilyen után már sosem lesz felhőtlen egy terhesség :(. Napról napra élünk. Nagyon vigyáz rám, ami hihetetlen jól esik, de még bele kell szoknom a szerepbe. Mindig én voltam az erős, aki vitte a hátán a dolgokat. Bonyolultak vagyunk. De jó látni,ami történik. Szeretnék már túl lenni a 12héten, azeretném már érezni a mozgását. Ha most nem őrülök meg, akkor soha 😃.

Te mikor mész orvoshoz? Családnak elmondtátok már?

8. babika_ (válaszként erre: 7. - Brunhild)
2018. márc. 29. 13:23
Ahham, magyar vizslám van, egy gyönyörű 3 éves leányzó: Panka. Igaz, ő nem jött velem, ahogy elköltöztem, maradt mamával és a tesómmal, de halálos a szerelem közöttünk :D Bár most talán óvatosabban fogom szeretni :) Én a tömegközlekedéstől félek :( Sajnos rengeteg igénytelen ember van, akiknek nem terhesen sem bírtam a szagát, most meg....Brrr.. Te mikor tervezel orvoshoz menni, vagy esetleg voltál már? A férjed hogy fogadta a kisbabót? :)
7. Brunhild (válaszként erre: 6. - Babika_)
2018. márc. 29. 12:58

Úristen Vizslád van??? Magyar vizsla??? Vizslás vagyok én is! (Most sajnos nincs, de gyereknek egy a lábamnál aludt, az apja meg a Bátyámmal).

A szaglás az nálam is egyre kifinomultabb (pfú, de szépen fejezem ki magam 😂). Magyarul ma igencsak rosszul voltam a piacon mindentől. Úgy néztem ki mint egy űzött vad! Meneköltem szagoktól, máshol pedig megálltam szaglászni (vásárolni). Szédülök, és ez a hányinger egyre erősödik. Tuti lányom lesz! Van már egy fiam, egy lányom. A lányommal nagyon rosszul voltan korántól, és most is 😃. A melleim nekem is nagyobbak, de nem vészesen, és fájbi is ritkán fáj bele jobban, gondolom a 2szoptatás miatt.

Várom, hogy jöjjenek még emberek, legyünk sokan, kíváncsi vagyok mikor találnak ide :) .

6. babika_ (válaszként erre: 5. - Brunhild)
2018. márc. 29. 08:12
Gratulálok én is nektek! Én is elfáradok estére: 7-kor már pizsiben fetrengek, viszont nem tudom, hogy a hormonoknak, vagy az óraállításnak köszönhető, de csapnivalóan alszom. Folyamatosan megébredek 1 óra körül, és nehezen alszom vissza. Én sem vagyok kívánós, csak farkaséhes :D Az édeset nem kívánom most annyira, talán ez a furcsa. A férjem tudja, nagyon örül. Igazából ő már sejtette múlt héten, mert a libidóm a nulla :D Amikor hétfőn pozitív lett a teszt egyből hívtam, de még azt sem kérdeztem meg, hogy egyedül van e (nem volt :D) úgyhogy elég nyugodtan fogadta a dolgot, aztán mikor egyedül volt visszahívott, és akkor volt igazán lelkes. Azóta a hasamat simizi, meg értékeli a mellduzzadást :D Ja, a szaglásom kezd olyan lenni, mint a vizslámé: tegnap egy nőnek a kabátján keresztül éreztem, hogy Nivea deót használ....
5. Brunhild (válaszként erre: 4. - Babika_)
2018. márc. 28. 15:58

Azta! Gratulálok az esküvőhöz (is)! Akkor eddig ez egy megvalósult álom?! :)

Én is egyre álmosabb vagyok, egyre fáradékonyabb. Az előző két terhességem első harmadát gyakorlatilag végig aludtam. Ezen hívöl émelygés van. Én még nem kívánok semmit, inkább rosszul vagyok mindentől. A melleim fájnak, de nem folyamatosan, és nem annyira mint az elsőnél.

A hasam tegnap nagyon-nagyon görcsölt. Ma csak fájogat kicsit, de már szedem a magnéziumot. :)


Férjed tudja már? Hogy mondtad el?

4. babika_ (válaszként erre: 3. - Brunhild)
2018. márc. 28. 09:36

Köszönöm :)

Szeptemberben házasodtunk össze, akkor már beszéltünk róla... Élesbe februártól próbálkozunk, tehát a második hónapban sikerült :) A januárt nem nézem, mert akkor nagyon ki voltunk ütve az influenzától. Az volt a furcsa, hogy elmaradtak a menzesz-szerű tünetek, viszont peteérés óta be van dugulva az orrom, két napig furcsán fájt a fejtetőm (gyógyszer nem használt rá), akkor megmértem a vérnyomásom, az rendben volt, de a pulzusom 93-110 között mozgott (terhesség alatt megemelkedik, úgyhogy elkezdtem reménykedni, hátha). Vasárnap du aludtam egyet, de úgy keltem fel, hogy benyomtam egy csomó paprikás mogyorót, két rétest, utána egy fél tábla csokit :D Hétfőn reggel meg olyan érdekes érzésem volt, nem remegés, de furcsa volt. Utána pozitív lett a teszt. A mellfájdalmat, és az orrdugulást leszámítva jól vagyok, néha görcsölök, erre Magnerot tablettát szedek. Ti hogy álltok?

3. Brunhild (válaszként erre: 2. - Babika_)
2018. márc. 28. 08:56

Gratulálok! Nagyon boldog babavárást! 💜

Mióta próbálkoztatok, terveztétek? Hogy vagy?

2. babika_ (válaszként erre: 1. - Brunhild)
2018. márc. 28. 08:24

Szia,

Én hétfőre nem vártam, nem is jött meg :) Hétfő reggeli teszt az adatlapomon. (Nem első pisiből történt, de ott a csík). Ma csináltam még egyet, sokkal erősebb :D Első baba lesz :) Ma erőteljes folyásom volt reggelről, a melleim leszakadnak, be van dugulva az orrom....

2018. márc. 28. 08:05

Sziasztok!

Kik teszteltek mostanában pozitívat? Gyertek beszélgessünk!

Én a napokban teszteltem erősödő második csíkokat, és harmadik baba lesz. Elvileg mára-holnapra nem várom, szóval még javában izgulok. :) 🤞

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook