Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kávézacc testradír narancsbőrre fórum

Kávézacc testradír narancsbőrre (beszélgetős fórum)


2018. márc. 21. 12:16

Én csak 3 x csináltam, mert nem tudtam aludni utána:)

Felpörgetett, mondjuk az egész testemet jól bedörzsöltem (kávézacc + olívaolaj). Gondolom bőrön keresztül felszívódott a koffein.

Egyébként egy kávé után simán alszom:)

2018. márc. 21. 12:05
*nyirokkeringést
19. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Bikmakk30)
2018. márc. 21. 12:04

Minden jó, ami a nyirok keringést segíti.


Ez ugyan régi, de még mindig így van! ;)

[link]

2018. márc. 21. 11:01

En baratnomtol kaptam, mert o nem hasznalta, sztem o rossmanban vehette, de sztem bioboltokban, gyogyszertarakban is lehet kapni.

Viszont, ha nem akarsz talalomra menni, akkor erdemes valami online webshopba megrendelni, majd szemelyesen ertemenni, ha van szemelyes atveteli lehetoseg.

Egyebkent van is errol a kremrol egy forum itt a hoxa-n, meg a kremmanian is sok komment, velemeny van errol a termekrol.

[link]

En szemely szerint csak parszor hasznaltam, meg mindig van a krembol. Jonak tartom egyebkent, csak nekem a sport tobbet hasznalt, de majd el akarom hasznalni valamikor.

Egyebkent en este lefekves elott kentem be vele a sejhajom :) es reggel meg lemostam, de az tuti, hogy napkozben nem tudnam elviselni a csipo, ego erzest, este meg nem gaz, mert ugyis elalszol.

17. Bikmakk30 (válaszként erre: 15. - 31b50a7aee)
2018. márc. 20. 21:36
Nem is olyan drága, hol lehet megvenni?
16. Bikmakk30 (válaszként erre: 14. - 31b50a7aee)
2018. márc. 20. 21:33

Köszi, utána nézek. :) Most a biobaza esti krémjét használom, biztató, hogy elég büdös :D koffein van abban is. Úgy olvastam az nem baj ha csíp, sőt...

A kávézaccot most használtam másodjára, én sóval együtt nyomom masszázs kesztyűben, de láttam a rossmanban masszírozó kefét is, lehet még arra beruházok, erősebbnek tűnik a kesztyűnél.

2018. márc. 20. 21:30

Erre a krémre gondoltam:

Dr. Chen Patika Szűztea Slim Krém


[link]

2018. márc. 20. 21:29

Esetleg dr. Chen narancsbőrre való krémét még kipróbálhatod. Van benne minden, ami a vérkeringést fokozza, de csípni fog, és vigyázni kell, hogy utána ne nyúljunk a a szemünkbe, és intim helyre míg minimálisan is krémes az ember keze. Esetleg vehetnél valami masszírozó készüléket, amivel be tudnád juttatni a mélyebb bőrrétegekbe.

De ez sem csodaszer, csak egy ötlet.

Nekem egyébként főleg a sok cukortól és szénhidráttól jön elő a narancsbőr, de tény, hogy nemcsak az étkezéstől függ, hanem a testi adottságoktól is, hogy ki mit örökölt.

Ez mondjuk nagyon nem igazságos az élettől, de sztem mindenkinek megvan a saját keresztje.

Majd beszámolsz kérlek, ha tapasztalsz valami pozitív változást?

13. Bikmakk30 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2018. márc. 19. 21:23

Kiváncsi leszek ha kitartok a kávés bőrradír mellett, mellesleg só is van a zuhanyzóban és rendszeresen masszírozom a területet, akkor fél év múlva milyen lesz...

Tegnap kipróbáltam, hát mit mondjak olyan volt a zuhanyzó mintha be...tam volna :D

12. Bikmakk30 (válaszként erre: 8. - 86d0584f0e)
2018. márc. 19. 21:19
10 éve rendszeresen sportolok, ebből 4 év versenysport volt :/ étkezésem no liszt no cukor kevés tejtermék, zsírszegény cuccok, 2-3 liter víz, meg egy rakás kidobott pénz kencékre.
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Channa*)
2018. márc. 19. 06:30
Ez is a szépségipar trükkje, amivel a még több költekezésre akarják rávenni az embereket. Elhitetik, hogy a narancsbőr nem természetes dolog, hanem a sátántól való, és tűzzel-vassal harcolni kell ellene. Régebben volt egy reklám, ahol a nő összecsípte a combján a bőrt, hogy bebizonyítsa, akkor is ott a narancsbőr, ha nem látszik. Kész agyrém.
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2018. márc. 18. 21:18

Valószínű, hogy közrejátszik a táplálkozás is. Ha valaki hajlamos rá, akkor biztos nem mindegy, hogy mit eszik.


Most ezzel számomra megerősítetted a genetikát:D

Biztos egész jól is eszik a családunk, mert tényleg nincs a nő rokonaimnak narancsbőre súlytól, kortól függetlenül, azaz sem a 65, sem a 69, sem a 75, sem a 25, sem az 50-eseknek nincs narancsbőre, pedig van köztünk nagyon sovány és kövér is. A kövér a 75 éves nénikém.


Ja, elhalt hámsejtekre tökéletes a fürdőszivacs is;)

9. michelle.r (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. márc. 18. 17:53

Hááááát, az én elhalt hámsejtjeim nem ugranak le, csak mert szépen megkérem őket, kénytelen vagyok radírozgatni magam ;)


Egyáltalán nem csak a genetikán múlik, a táplálkozás is sokat számít, a test hidratáltsága, stb., stb. A tesómon is megjelent, ő pl. infraszaunázni kezdett, pár hét után már látszott, hogy hat, 5 hónap elteltével tökéletesen eltűnt.

8. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Bikmakk30)
2018. márc. 18. 17:24

Semmi értem nincs.

A narancsbőr a bőr alatti zsírlerakódás, ami körülbelül a genetikán múlik csak. Tökéletes testzsír-százalékkal, sőt, sportolóknak is van narancsbőrük.

Csökkenteni rendszeres sporttal, jó táplálkozással tudod maximum.

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Bikmakk30)
2018. márc. 18. 15:09

Sajnálom:(

Én azt látom, hogy akármit tesznek ellene a nők, akkor is lesz nekik.

A férfiak viszont észre sem veszik!

Remélem ez nyújt egy kis vigaszt!

6. bozsu55 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. márc. 18. 14:52

Osztom a véleményed.

Maximum jó időtöltés ez a játék,bár az olajok jók a bőrre,de ugye aki tusfürdő nélkül nem tud élni annak kell is.

5. Bikmakk30 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. márc. 18. 14:51
Igazságtalan. Édesanyám is narancsbőrös, bár ő sosem sportolt és nem is figyelt oda, de én sokat teszek ellene.
2018. márc. 18. 14:48

Nekem sincs narancsbőröm, de nem is radírozgatom magam semmivel.

Szerintem ahhoz, hogy ne legyen narancsbőrünk kell a jó genetika és a megfelelő izom-zsír arány.

Én 50 éves vagyok, mindig mozgok, de pl. a 75 éves nénikém "csak" háztartást vezet és még sincs neki, így lehet, hogy csak genetikán múlik...

2018. márc. 18. 14:40
Hát irigyellek :) én hiába vagyok speckó étrenden, vedelem a vizet és sportolok, így is van és nagyon makacs :/ Lehet, hogy késő elkezdeni?
2018. márc. 18. 14:38
Nincs narancsbőröm, soha nem is volt. De lehet, hogy pont azért, mert évek óta kávézaccot használok bőrradírként ;) A tusfürdővel keverem össze, jól átdörzsölöm a bőrömet. Utána még vizesen bekenem szőlőmag-, dió-, barackmag olajak egyikével, és hagyom megszáradni a bőröm.
2018. márc. 18. 14:33
Érdekelne, hogy aki kezelte magát kávézaccal, annak mennyire vált be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook