Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TOT szalagműtét (inkontinencia megoldására) utáni tapasztalata van valakinek? fórum

TOT szalagműtét (inkontinencia megoldására) utáni tapasztalata van valakinek? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 9. 15:14

Kedves Knetundi!

Ma voltam urologián 2 hónap múlva kell visszamennem addig tornát javasoltak.De ez sajnos már 2 éve fenntálló probléma és futás trüsszentés köhögés közben vizeletszivárgás .Már nagyon kellemetlenné vált.Érdeklődnék hogy műtét után mennyire volt fájdalmas és hogy mennyi idő kellett a felépüléshez .Köszönöm szépen válaszod

2019. márc. 11. 10:33

Kedves Larika!

Köszönöm a válaszodat! Így egy év után :) Azóta megcsináltattam a műtétet és nagyon jól sikerült. Győrben csinálták az urológián. Nekem minden panaszom megszűnt, örülök hogy megcsináltattam! :) Sajnálom, hogy Neked rossz tapasztalod van :(

2. Larika (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2018. máj. 21. 19:38

Kedves Knetundi!

Nekem 3 éve került sor egy ilyen műtétre.Nem vagyok elégedett az eredménnyel. Azt ajánlom a Kriston intim tornát tanuld meg egy tanfolyamon,nagyon sokat javulhatsz ha becsületesen csinálod. Nekem a műtét után is maradtak a panaszaim, a tornával sokat segítettem magamon. Most is észre veszem, fokozódnak a kellemetlenségek ha kihagyom hosszabb ideig a gyakorlást, de ha "rádolgozom" egészen jól elvagyok.Az izmok erejét ha erősíted,az ha mégis műtétre kerül sor akkor is előnyödre szolgál.

Üdvözlettel:Larika

2018. márc. 18. 11:47
TOT szalagműtét (inkontinencia megoldására) utáni tapasztalata van valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook