Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magic Hair tapasztalatok? fórum

Magic Hair tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 20. 21:24
Uh köszönöm, azért valahol sajnálom :/
2018. márc. 19. 16:55

Szia!

3-0 ellene. 2 havi adagot szedtem be, teljesen nulla az eredmény.

2018. márc. 18. 12:59

Köszönöm a tanácsokat, rendszeresen eszem én is zabpelyhet, így az pipa - a masszírozád jól hangzik de sosem jött be igazán. Mármint csináltam de nem lett sok eredménye.


Ezért próbálnék valami célirányosabb dolgot, mint ez a vitamin. De akkor egyelőre 2-0 ellene.

2018. márc. 18. 09:50

Egyetértek papájával. Ilyenkor normális.

Én is szemeztem vele régebben, de nem győzött meg az összetevő lista. A talált tapasztalatok is mesterkéltnek tűnnek.


Nekem kétszer hullott borzalmasan a hajam, és mindkétszer fog probléma volt, amint orvosolva lett elmúlt.

Ha ennyi vitamint szedsz, akkor azzal nincs probléma, a tavaszi hajhullás normális.

Inkább masszírozd a fejbőröd, keveset legyen összefogva, hogy szellőzzön.

2. papája (válaszként erre: 1. - Silence86)
2018. márc. 18. 09:40

Tavasszal és ősszel normális a hajhullás/hajcsere.

Ezzel szerintem nem lehet és nem is kell kezdeni semmit. Más az, ha a normálistól eltér ez a hajhullás, illetve a haj minőségének a megváltozása. Először gondold át, ven-e magyarázat. Pl. évszak változás, klímax, pajzsmirigy alulműködés. Néhány éve nekem is hullott a hajam, több mint az átlagos. Ekkor valaki ajánlotta, hogy fogyasszak zabpelyhet. Számos jótulajdonsága mellet - nem tudom hogyan, de a hajra is igen kedvezően hat. Azóta naponta 1-2 púpos evőkanálnyit fogyasztok. Egy idő után azt tapasztaltam, hogy nem hull a hajam, még a tavaszi-őszi (vedlés) is átlag alatti. Ami még ennél is érdekesebb, hogy sokkal gyorsabban nő a hajam, mint eddig. Sűrűbben kell fodrászhoz járnom hajat vágatni.

2018. márc. 18. 09:03

Sziasztok! Egy ideje szemezek a Magic Hair kapszulával és pezsgőtablettával, ugyanis tavasszal mindig hullik kicsit a hajam. Plusz eleve nem túl sok, nem túl életerős - töredezik is, vékonyszálú is, stb...

Szedek vitaminokat dögivel (C. D, B12, Omega3, Magnézium + rengeteg gyümölcs és zöldség) de úgy érzem a hajamnak kellene egy plusz löket.


Revalidról olvastam hideget, meleget. Hair Clinic még befutó lehet, de a Magic Hair-ről úgyérzem nem kaptam elég infót - a marketingje és amit ígér pedig valljuk be, elég megkapó.


Használtad? Vagy ismerősöd? Vagy csak hallottál róla? Esetleg másik - nem a felsoroltak közt lévő - csodaszer birtokában vagy?

Akkor kérlek segíts :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook