Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny a férjem fórum

Féltékeny a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
200. PöttyösPanka (válaszként erre: 199. - Sebenemarika1976)
2018. máj. 1. 06:54
Nyugi, nem haragszom :) Mindegy, hogy ismerem-e személyesen, mert senkit sem szidalmaztam. Ha van némi szövegértési kompetenciád, néhány hozzászólás elolvasása után te is rájöhetsz, kiről írtam. Onnan veszem a bátorságot, hogy én egy nagyon bátor lány vagyok. Nem, nekem nem fájna, ha ilyeneket írnának rólam idegenek, mert egyrészről semmi sértő nem volt benne, másrészről ha nem akarnám, hogy idegenek beszélgessenek rólam, nem írnék fórumokba. Remélem, minden kérdésedet megválaszoltam. További szép napot neked :)
199. Sebenemarika1976 (válaszként erre: 197. - PöttyösPanka)
2018. máj. 1. 02:10

Ne haragudj, csak azt szeretném megkérdezni,

KIRŐL Beszélsz?? Ismered egyáltalán ??? - Vagy ismeretlenül, szidalmazod- mert ez nagyon gonosz

dolog lenne- ilyet nem feltételezek rólad... Esetleg és ismerhetem- akiről írtál a legutóbbi hozzászólásodban ???_És ha nem ismered- személyesen- hogyan veszed a bátorságot, hogy ilyen dolgokat írj Róla ??? Neked NEM fájna, ha Rólad valaki így beszélgetne teljesen idegenekkel ????

198. 86Vanda (válaszként erre: 101. - Kenészre50)
2018. ápr. 27. 11:01
Pontosan..
197. PöttyösPanka (válaszként erre: 196. - Fehérke111)
2018. ápr. 27. 10:24
Mert bár többször elhangzott a kérés, hogy a saját problémájáról inkább indítson egy saját topikot, ne egy teljesen más témájúban akarja megvitatni azt, de ő ignorálta az ilyen kéréseket. Inkább egy másik topik témáját is átterelte magára. Ráadásul mindezt hol ezzel, hol egy másik nickkel.
2018. ápr. 27. 10:11
Egyébként érdekes dolog ez: az eredeti témáról már itt is elterelődött a figyelem.
195. fehérke111 (válaszként erre: 193. - PöttyösPanka)
2018. ápr. 27. 10:08
Kellene az a kényszerpihi, (a saját gyerekei érdekében is) még mielőtt rosszabb lesz az állapota.
194. fehérke111 (válaszként erre: 192. - 124637ff9b)
2018. ápr. 27. 10:04

Lehet, hogy nem mernek tenni.

Elképzelhetőnek tartom, hogy a személyes kapcsolataiban is így reagál, és inkább ráhagyják. De a foglalkozás (hivatás!) súlyosabbá teszi a helyzetet.

193. PöttyösPanka (válaszként erre: 190. - Fehérke111)
2018. ápr. 27. 09:38
Ennek előbb-utóbb kényszerpihi lesz a vége. Idegösszeomlás, de legalább magas vérnyomás, esetleg gyomorfekély miatt.
192. 124637ff9b (válaszként erre: 190. - Fehérke111)
2018. ápr. 27. 09:21

Én semmit.

De a valós világ (család, kollégák) felelőssége vitathatatlan.

Láthatöan nem tesznek semmit.

191. fehérke111 (válaszként erre: 190. - Fehérke111)
2018. ápr. 27. 09:02
Áhh, sok lett a "dolog", bocs!
190. fehérke111 (válaszként erre: 188. - 124637ff9b)
2018. ápr. 27. 09:01

Jó, de ha nem ismered személyesen, akkor mit tudsz tenni?

Sajnos engem tényleg foglalkoztat a dolog, mert ahogy mondtam, valahogy nem stimmelnek a dolgok - de hogy gond van, az biztos(nak tűnik). :-(((

189. Melizanda (válaszként erre: 185. - Loch ness)
2018. ápr. 27. 08:51
Az meg főképpen probléma nála, hogy nem látja be orvos létére, hogy neki is szakember segítségére lenne szüksége ahhoz, hogy kilábaljon ebből, inkább gyűlöli az egész világot, és mindenkinek ellenséget lát. Pedig az a minimum, hogy egy orvostól elvárja az ember, hogy legalább neki legyen betegségbelátása.
188. 124637ff9b (válaszként erre: 187. - Fehérke111)
2018. ápr. 27. 07:49

Akkor mindenki addig hallgat, míg valami tragédia nem történik ?!


Mert itt majd ki lesz törölve a hozzászólás.

De az életben lehet törölni?

Valamit meg nem történtté tenni?!

187. fehérke111 (válaszként erre: 186. - 124637ff9b)
2018. ápr. 27. 07:46

Már ketten is leírtátok, amit én nem mertem - nehogy ötleteket adjak. :-(((


Mondjuk nem is kell, hogy szép, fiatal, boldog legyen az a házaspár: elég, ha együtt viszik a beteg gyereküket... :-(((

Mostanra már tényleg elég sok minden nem stimmel a történetben, többek között azért nem gondolnám, hogy a kollégák nem vesznek észre bizonyos jeleket.

186. 124637ff9b (válaszként erre: 185. - Loch ness)
2018. ápr. 27. 07:39
Képzeld el azt a helyzetet, mikor egy beteg kisgyerekkel beállít egy szép fiatal boldog házaspár az ügyeletre, az orvos szerint "direkt" az ő idegesítésére ... Ha még a fészbukon is direkt ezért vannak fenn a boldog családos képek .. 😱
185. loch ness (válaszként erre: 184. - Sebeanya)
2018. ápr. 27. 07:32
Ha orvoshoz méltóan viselkedtél volna, aki nem tör-zúz virtuálisan mindenféle képzelt sérelmekre, senki nem kérdőjelezte volna meg a végzettségedet. Hogyan tudsz higgadt maradni olyan helyzetekben, amikor esetleg egy gyerek élete múlik rajtad, ha egy virtuális feltételezésre rögtön ugrasz? Felnőtt korban az ember nem érzi magát a létében veszélyeztetve, ha valaki a neten ismeretlenül kétségbe vonja azt, amit mond. Ezért nem árt elgondolkodni minden élethelyzetben, amikor megtámadva érzed magad, hogy te biztosan helyesen viselkedtél-e. Én is azt szoktam tenni, és sokszor ismertem be, hogy az én viselkedésem is alkalmat adhatott arra, hogy bántsanak (az a jobbik eset, mert az ember önmagán tud változtatni, a másikon ritkán).
184. Sebeanya (válaszként erre: 178. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 27. 05:20
Egy ilyen megjegyzésre , Ki -és mit tudna higgadtan, hideg fejjel válaszolni- hogy ne kapjon támadást érte:amikor a szakmáját- végzettségét kérdőjelezik meg ?????????( 30 éves koromig mást sem csináltam CSAK Tanultam !!!
183. temmp (válaszként erre: 178. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 26. 21:22
Pedig az.
2018. ápr. 26. 19:18
OMG az ilyen gyermekgyógyásztól mentsenek meg mindenkit!
181. 31bc25d879 (válaszként erre: 175. - Loch ness)
2018. ápr. 26. 15:32
Egyetértek:)
2018. ápr. 26. 15:23
Megint támad!! Arrogáns! Minden mondata izzik a dühtől. Többet nem irok..nem akarom sértegetni.
179. Sebeanya (válaszként erre: 178. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 26. 05:50

Magadból indulsz Ki??? TE Biztosan hazudozol magasról !!!!


/ 2000- ben vettem át a diplomámat a SZOTE-n, 2006- ban szakvizsgáztam csecsemő gyermekgyógyász- szakorvosként. ) AKI nem hiszi, járjon utána !!!

178. 86d0584f0e (válaszként erre: 177. - Melizanda)
2018. ápr. 25. 13:08
Azt írja, hogy orvos. Az nem jelenti azt, hogy az is.
177. Melizanda (válaszként erre: 161. - Sebeanya)
2018. ápr. 25. 12:45
Hú bakker! Neked aztán van egy természeted! Csak azt nem értem, ha minden hozzászólásban és minden emberben aki a hozzászólás mögött áll esküdt ellenséget látsz, aki degradál téged, egyáltalán minek írtál nyilvános fórumra??? Nagyon el vagy tévedve, ezek a hozzászólások messze nem sértőek,vagy degradálóak, bár lehet, jobb lett volna ha kapsz ilyet is, mert akkor érzékelnéd a különbséget. És az, hogy te orvos vagy külön megdöbbent ...
176. ina87
2018. ápr. 25. 12:05
a józan ész beszéd itt nem fog használni,kérdés te mennyit tudsz tűrni mert a férjednél változás nem lesz ha csak te nem fogsz változni.
2018. ápr. 22. 12:15

Kedves Marika! Inkább téged kérdeznélek, hogy nincs jobb dolgod, mint még azokat is gyűlölni, akik jószándékú tanácsokat adnak neked? Csikilányt sokszor olvastam sokféle fórumban, mindig jószándékú és okos tanácsokat adott (néha-néha nem értettem ugyan egyet vele, de a jó szándéka mindig egyértelmű volt). Sokan adtak neked itt jószándékú tanácsot, és a válaszod a gyűlölet és a vagdalkozás, és azzal, ami benned van, őket vádolod meg. Mint ahogy a körülötted élőket is gyűlölöd (süt az írásaidból), és akkor csodálkozol, hogy ezt kapod vissza tőlük. Azért is kértek többen, hogy fordulj szakemberhez, mert ez nem egészséges állapot, amiben vagy. Mindenki másképp viseli el, ami vele történt, neked túlságosan is megviselte az idegeidet. Gondolj arra, hogy felelős vagy a gyerekeidért, és felelős vagy azokért a gyerekekért is, akik orvosként a kezed alá kerülnek. Mi lesz, ha akaratlanul is nem arra koncentrálsz, hogy mi lehet a baja, hanem esetleg leköti a figyelmedet az, hogy két szülő hozta be, akik szemlátomást jól megvannak együtt. Ugye érted?


Gondolom, most én is az ellenségeid táborába kerültem a te szemedben... Pedig ugyanolyan segítő szándékkal írok, mint a többiek. Gondolod, hogy nekik nagy élvezet volt folyton a válaszaidat olvasni, és ennek ellenére higgadtan válaszolni? Nekem is lenne jobb dolgom, de megpróbálok segíteni.


Egyébként én a férj és gyerek nélküli negyvenesek táborát gyarapítom, pedig szerettem volna családot, de nem mindenáron. Lett is volna alkalmam férjhez menni, de nem akartam, mert nem voltam szerelmes, vagy nem éreztem úgy, hogy ezzel az emberrel le tudnék élni egy életet úgy, hogy megbízom benne, hogy ő a másik felem. Hidd el, jobb így. Kaptam mást az élettől, ami boldoggá tesz, és nem gyűlölöm azokat, akik boldog házasságban élnek és gyerekeik születnek, hanem velük együtt örülök. Ha néha meg is csap egy kis fájdalom, az nem ellenük irányul, attól még ugyanúgy örülök az ő boldogságuknak. Neked is jó lenne, ha elhinnéd, hogy a világ nem esküdött össze ellened, többen szeretnének, ha hagynád.


És még egy észrevétel: megütötte a szememet, hogy azt írtad: a férjed az előző feleségét azért hagyta el, mert nem tudott gyereket szülni neki. Szerintem ennél jobban kevésbé lehet megalázni egy asszonyt, hogy ezért otthagyja a férje, amikor ez neki is nagy fájdalom szokott lenni. Egy ilyen férfival eleve nem kellett volna kezdeni. Ezek után miért csodálkozol, hogy téged is megalázott?

174. csikil4ny (válaszként erre: 172. - Sebenemarika1976)
2018. ápr. 21. 21:17
Igazad van, nincs jobb dolgom, mint hozzád hasonló helyzetbe került nőkkel beszélgessek, segítsek nekik, ahol tudok. Nem itt, hanem a valós életben. De nem mindig tudok. Igaz eddig senkinek nem jutott eszébe megvádolni, mint ahogy te tetted. De nem veszem magamra, továbbra is azt kívánom neked, hogy rendeződjön az életetek és találd meg a lelki békéd és persze ne láss ott is ellenséget, ahol nincs! Minden jót Neked!
2018. ápr. 21. 21:09

S.Marika! olvasom mind két fórumot.Kaptál nagyon sok hasznos tanácsot,de te ezt mind támadásnak veszed.Ellenségesen válaszolsz majdnem mindenkinek.Ha a való életben is ilyen vagy,akkor ne csodálkozz a szüleid és a testvéred viselkedésén.Azon csodálkozom,hogy gyermekorvosként hogy tudsz így dolgozni?Azt kívánom,hogy sikerüljön túllépni ezen az

állapoton és neveld boldogan gyermekeidet,akár másfél szobás lakásban is,tudod családok tucatjai élnek ennél rosszabb körülmények között.Sok szerencsét!

172. Sebenemarika1976 (válaszként erre: 171. - Csikil4ny)
2018. ápr. 21. 21:03

És Te Engem- "kedves" hozzászóló Társaiddal együtt ???? Ennyire unatkoztok??? Nincs jobb

szórakozásotok ?? TI ebben lelitek Örömötöket ??,

2018. ápr. 21. 20:20
Felhívnám a figyelmed a fórumszabályzat b ér r pontjára. Ugyanakkor egyáltalán nem értem, hogy milyen jogon gondolod úgy, hogy engem személyesen két fórumon rágalmazhatsz?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook