Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással fórum

3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2018. márc. 25. 14:00

Ami a 80 körülit illeti, anyámon azt láttam, hogy ő egyrészt a kora alapján már kevéssé volt új dolgokra kíváncsi, másrészt anélkül, hogy bárki érezte volna, már kezdett leépülni.

Ő pont az elbutulástól tartott, de mire elértünk a komolyabb tünetekig, már nem fogta fel.


Általánosítani nem lehet: az irányzatot alapító német filozófusnak, Gadamer-nek, 102 évesen egy-egy órás előadásokból sorozata volt a német TV-ben. Teljesen érthetően, színesen és szépen beszél.

360. Rózsavirág48 (válaszként erre: 359. - Százas Evelin)
2018. márc. 25. 13:31
nahat akkor van remeny csak a megfelelo eletkort kell kivarni😁 at U alaku eletgorbe alapjan amugyis 80 korul vagyunk a legelegedettebbek es a legboldogabbak
359. Százas Evelin (válaszként erre: 358. - Rózsavirág48)
2018. márc. 25. 12:16
Az már igaz. :-) Mostanában anyámon csodálkozom, amíg igencsak duci volt, mindig azon sóhajtozott, hogy ő nem tud fogyni, az nehéz, lehetetlen. Aztán apám miatt sitty-sutty az ideális súlyára fogyott, most annyit eszik mint egy madárka, és az elég is neki. Nincs foga a rágáshoz. Ez mondjuk a mennyiséget nála nem befolyásolja. Csaknem mindenre allergiás, nem is tudjuk mindegyik allergénjét. A múltkor durván kiütötte a kiwi, az elég egyértelmű volt. A mogyoró is egyértelmű, nem is tudom, miért írom ezt. A gyümölcsöt meg nem szereti. A befőttet azt annál inkább, abból szokott magának puding sűrítéssel leves-főzeléket csinálni, és sütit is eszik. Azt én viszem neki, de azért boltit is veszeget. Na és mindennek ellenére, ő bezzeg tartja a súlyát. Nekem is oda kell érnem a 81. évemhez, majd karcsú leszek. :-)
358. Rózsavirág48 (válaszként erre: 357. - Százas Evelin)
2018. márc. 25. 11:12
ez igaz maga a fogyas is nehez de ezerszer nehezebb megtartani es ez egy eletfogytos tortenet🤔 na de nekunk sikerulni fog👍
357. Százas Evelin (válaszként erre: 356. - Rózsavirág48)
2018. márc. 25. 11:08

Le lehet fogyni akármennyit, csak nem lehet tartani. Volt egy amerikai hajrá fogyis tv műsor (azt koppintotta le Norbi) és a velük foglalkozó pszichológus több év múlva is megkereste őket, hogysmint vannak.

Katasztrofálisan voltak. Az egyikük valami 800 kalórián tengődött, mégis folyamatosan hízott. A legtöbbjük dagadtabb volt, mint valaha.

Én már nem tudok hinni semmiben.

2018. márc. 25. 11:00
tegnap lattam egy musort amiben valaki lefogyta az en teljes testsulyomat meg ugyanennyit akar es akkor mar kozel lesz a 100kg-hoz. hat akkor nekem nincs mit nyavalyognom a leadando kiloimmal csak meg kell csinalni😉
355. Rózsavirág48 (válaszként erre: 353. - Százas Evelin)
2018. márc. 25. 10:57

en is megveszegettem ezeket de sajnos soha nem voltam olyan kitarto ezekkel az eszkozokkel hogy eredmenyt is tudjak felmutatni...

az otthoni mozgas megy nekem a legnehezebben de errol mar irtam😊 mozogni ha elkezdem es rakattanok sokat mozgok de 1-2 het kihagyas utan nagyon nehez ujrakezdeni

354. Rózsavirág48 (válaszként erre: 348. - Guruljka)
2018. márc. 25. 10:53

a merlegeles akkor jo ha lefele megy a suly ha stagnal vagy plane no akkor nem annyira motivalo.

ma seta lesz megint borultabb az ido de szaraz csak nem fogok annyira feloltozni

353. Százas Evelin (válaszként erre: 352. - Guruljka)
2018. márc. 24. 18:35

Jaja. Nagyon sok használt, meglehetősen újszerű állapotú csoda kapható, de az áruk is lemegy, csak amíg újdonság, addig lehet többet kérni érte. Addig meg irreális az ára.

Megvettem a stepper 15 rugóért, fél év múlva már 10 volt az ára. Na az még egy harsány kütyü. De egy kis olajozás sokat segít rajta, csak utána nem kell pont a világos szőnyegre tenni.

2018. márc. 24. 18:30

Hát akkor nincs mese... :D


Igen, ezzel adnak el minden hasonló gépet. Napi ö perc... csak azt nem mondják, hogy öt perc alatt egy igazán jó gép csinál olyan izomlázat a kliensnek, hogy már adja is el. Így lesz a sok "alig használt" meg "épp csak kipróbált" gép használtan kapható.

351. Százas Evelin (válaszként erre: 350. - Guruljka)
2018. márc. 24. 17:26

Na, ma nem rakhatom túl messzire a szabócentit. Az meg 69. Ugyanolyan terpeszt kő felvennem, ugyanannyira nincs hozzá megfelelő lábizmom. De remek, ahogy érzem, hogy pont ott feszül a belső comb, ahol kellene belőle fogyni.

Állítólag ezzel már napi öt perc is elég. El is hiszem, öt perc alatt rengetegszer lehet oda-vissza ívelgetni. Jaaaj, belegondolni is fárasztó. Nem fárasztó, csak szépen simán begörcsölsz, nincs olyan isten hogy többet lehetne csinálni, mint amit elbírsz. Na utána már nagyon jól jön az a fogantyú, kicsit kiegyengetni mgad... :-)

350. Guruljka (válaszként erre: 349. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 16:27

Na igen, de ahhoz nagyobb lábizom is kell már.


és a nadrág szárának a belső hossza? Az nálam szolid 67 cm. :D

2018. márc. 24. 16:20

92. Hát nem hinném, hogy két centi miatt nekem annyival kisebb lenne az a terpesz.

Hihi, a múltkor úgy csúszott ki a lábam alólam gumipapucsban a betonon, hogy terpeszben álltam, egyik papucs a virágágyban, a másik kinn. Célszerű lett volna spárgát csinálni, mégis inkább lecsüccsentem. :-)

De ha nincs kedved a nagy terpeszekhez, molyolgathatsz csak az ív közepe táján is oda-vissza, az a gólyalábú csaj is úgy csinálja a videón.

348. Guruljka (válaszként erre: 346. - Rózsavirág48)
2018. márc. 24. 16:14

Én már feladtam a mérlegelést, és elfelejtettem patikában mérni.

Az egyik pólómat a nyáron fel se mertem venni, most egész tűrhető.


Itt hideg van, idebent vagyok.

347. Guruljka (válaszként erre: 345. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 16:13

De ami neked nagyterpesz, az nekem túl nagy terpesz. Mert nem mindenkinek egyforma hosszú a lába...

Milyen hosszú a nadrágod deréktól az aljáig?

Az én farmerom, éppen kéznél van... az 90 cm. Mondom, derekától az aljáig.

2018. márc. 24. 16:03

sziasztok latom megy a mozgas en setalni voltam az ido gyonyoru de tuloltoztem igy a vegen mar elegge szenvedtem. a kaja meg mindig nem az igazi lehet megis merek sulyt es akkor latom jobban

a ruhakon meg nem vettem eszre jelentos valtozast

345. Százas Evelin (válaszként erre: 344. - Guruljka)
2018. márc. 24. 15:12
Aha. Az tényleg megakasztja. Meg az eszemet is. Az az ív azért olyan hosszú, hogy hosszasan lehessen erőlködni, amíg a lábad visszahúzod. Ezért a találmányért lehet, hogy nem sokat lehetne bezsebelni. :-)
344. Guruljka (válaszként erre: 343. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 14:53

Hát én meg nem tudom csinálni. A két ívelt sínt fogná át valami olyan fémszerkezet, amire akár egy bicikliabroncs-darab van rögzítve.

Csavarral lehetne a megfelelő helyen rögzíteni. és ez igenis megakasztja a szaladó pedálokat.

343. Százas Evelin (válaszként erre: 342. - Guruljka)
2018. márc. 24. 13:37
Ezt elképzelni sem tudom, mindenesetre majd írd meg, ha sikerült. Attól nem lesz a szaladó pedáloknak ellenállása.
342. Guruljka (válaszként erre: 341. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 13:00
Kellene rá valami gumibak, amit oda csavarozok, ahová szeretném.
341. Százas Evelin (válaszként erre: 340. - Guruljka)
2018. márc. 24. 07:59
Kiszalad, igen. Ahhoz kell erőt kifejteni, hogy visszahúzd. Mellesleg, hangos. Ha gyakorlatozom vele, azt prímán lehet hallani odalenn a fiaméknál is, mert mindig ütközésig nyomom a pedálokat, és akkor csattan egyet-egyet. A múltkor a menyem gratulált, hogy megy már egyszerre a hatvan. :-)
340. Guruljka (válaszként erre: 339. - Százas Evelin)
2018. márc. 23. 21:09

Hiányolom az állítási lehetőséget.

Ráállok,kiszalad mindkettő ütközésig. Na az nekem már kellemetlen, lévén alacsony embernek a lába is rövidebb...

339. Százas Evelin (válaszként erre: 338. - Guruljka)
2018. márc. 23. 21:07

Nem hinném, hogy betörném az orrocskámat, de nem tudom megcsinálni elengedve. Ahhoz azért nem akármilyen lábizom kell.

Nekem is van egy CD-m hozzá, több rajta az olyan gyakorlat amiben az eszköz mellé tett szőnyegen tornázgat a csaj, meg a fogantyút fogva, az ellenkező oldalon guggolgat. Ezt sehogyse értettem, minek ilyesmihez a leg-magic. Az tuti, hogy azzal gyakorlatozgatni egyrészt marha unalmas, másrészt elég húzós ám. Ha van neked is, okvetlen próbáld ki. :-)

2018. márc. 23. 19:49

De Évi, miért kellene elengedni a fogantyút?

[link]


Most jöttem rá, ilyen nekem is van, csak használni kellene. :D (Húgomtól kaptam.)

Ilyen fantáziadús dolgok eszembe sem jutottak volna, mint ezen a videón.


De el ne engedd azt a fogantyút, törött orral nem érzed majd a tavaszi szél illatait!

337. Százas Evelin (válaszként erre: 336. - Rózsavirág48)
2018. márc. 23. 08:06

Néhány kisebb séta, fáztam, hideg volt. Néhány súlyzózás, izomlázat kaptam. Néhány leg-magic, nem tudom elengedni még mindig a fogantyút.

A fehér liszttel tényleg vigyázni kell. Nagyon kártékony, legalább annyira, mint a finomított fehér cukor.

2018. márc. 23. 07:17
sziasztok😊 hat ra kellett jonnom hogy kaloria ide vagy oda a feherlisztes dolgokat jobb ha kizarom mert ha ilyeneket eszek akkor elszabadul az etvagyam igy ma az ebed sult hal lesz magaban igy is szeretem vacsorara meg zabkasa dioval es meggyel es ma talan a kerekparozas is osszejon. ti hogy haladtok?
335. Százas Evelin (válaszként erre: 334. - Guruljka)
2018. márc. 22. 21:34
A forró csoki engedélyezve, jó, nem bánom, a közeli városig is elmehetsz. :-) De akkor most koránfekvés.
334. Guruljka (válaszként erre: 333. - Százas Evelin)
2018. márc. 22. 08:53

Most nem pesti, közeli városi.

De sört vagy bármit inkább délután iszom, lehet, hogy most forró csoki lesz inkább a menü.

333. Százas Evelin (válaszként erre: 332. - Guruljka)
2018. márc. 22. 08:22

A hülye köhögést még variálod is? Nagyon makacs dolog ez már nálad.

A pesti programod most remélhetőleg nem sörözgetés lesz. Hideg sör, az az ami most nem hiányzik.

2018. márc. 22. 08:18

Én megint egyre hülyébb módon köhögök.

Most a munka miatt ülök az ágy szélén és gépelek, de vissza fogok bújni, amint tehetem.


Holnapra van egy városi programom, nem szeretném lemondani.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook