Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemránc ellen (krém, masszázs, hyaluron-feltöltés) fórum

Szemránc ellen (krém, masszázs, hyaluron-feltöltés) (beszélgetős fórum)


28. Arón1 (válaszként erre: 26. - Vberni01)
2018. márc. 12. 19:22
A zsíros, táskás szemhéj nem korfüggő, hanem genetikus., igaz a korral romlik,.mint minden más. A karikás, ráncos nem tudom milyen. Nem akarod lefotózni?
27. vberni01 (válaszként erre: 22. - Tulipánka46)
2018. márc. 12. 10:16
botoxon már túl vagyok. A homlokom, és a mérges ráncom a szemöldököm között szoktam azzal kezeltetni. A szarkalábakra is jó. A feltöltést én is meg fogom kérdezni. ;)
26. vberni01 (válaszként erre: 21. - Arón1)
2018. márc. 12. 10:15
Nekem nincs ott zsir... :D 34 vagyok, nem lóg, csak karikás, ráncos.
25. vberni01 (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2018. márc. 12. 10:14
Sajnos nagy hátránya hogy elvékonyitja nagyon a bőrt... :(
24. vberni01 (válaszként erre: 16. - Katinkaboszi)
2018. márc. 12. 10:13

Ráncos, van néhány karikám, és szarkalábak a nevetéstől.

A sötétség elmúlt, hála a táplálkozási tanácsadómnak.

23. vberni01 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2018. márc. 12. 10:12
Köszönöm, utána olvasok! :)
2018. márc. 11. 10:43
Lànyok,en 52 èves leszek,mar lètezo minden praktikàt,krèmet kiprobaltam,kèsleltetni lehet a ràncosodàst,de azt mèg idoben el kell kezdeni,30 ev korul mindenkèpp,rendszeresen.Èn marcius 20àn megyek dokihoz botox lesz orrtol felfelè szem korul,es hyaluron rancfeltoltes orrtol lefelè,es egy kis ajaktoltes,mert nagyon keskeny vekony szàm van.Nagyon vàrom,remèlem jol fog sikerulni.En mar nem bizok egy kremben sem,ugy ertem csodat tenni egy se fog.
21. Arón1 (válaszként erre: 2. - Vberni01)
2018. márc. 10. 11:11
Nekem is karikás volt a szemem, de nekem duzzadt, táskás. Én csináltattam alsó szemhéjplasztikát, kivették a felesleges zsírt és sima lett az alsó szemhéjam. Egyszerű műtét, mert szemgolyót nem érint.
20. Channa* (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. márc. 10. 10:26

Volt rá példa:D

Ha tényleg bámulnom kell a monitort és nincs lehetőség arra, hogy vakon gépeljek, stb., pl. amikor rajzoltam autocad-ben, akkor be is vérzett a szemem, így napszemüvegben dolgoztam:DDDD

19. Smirnoff (válaszként erre: 14. - Channa*)
2018. márc. 10. 08:56
Menő lennél, ha egész nap napszemüvegben feszítenél a gép előtt B-)
2018. márc. 10. 05:54

Katinkaboszi!

Nem jó az uborka és a krémek sem, és a kamilla sem...

Enissa!

A reparon sem jó! Ezt is kipróbáltam, és a nyers krumplit is.


Sajnos semmi nem jó rá. ez van. Az ismerőseim azt mondják, hogy annyira nem feltűnő, csak én látom mindig. Szerintük az van, hogy én már nem is tudok más látni, mert zavar.

17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2018. márc. 9. 22:54

Írd be a keresőbe: Aranyér krém szemre.


Kidob egy csomó cikket. Állítólag a reparon kiváló erre a célra. Gondolom ártani nem árt, nem is egy világbanki beruházás, egy próbát megér.


A reszelt nyers krumpli is csodákra képes.

16. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2018. márc. 9. 22:21

Tisztázzuk, most ráncos a szemed alja, vagy sötét karikák vannak alatta, mert arra a szemránckrém nem jó.

Olyan krém, ami eltünteti a karikákat, sok helyen kapható, minden márkában.

Egyébként a hideg, vékonyra szeletelt uborka a legjobb rá. Vagy a langyos kamillafilter.

15. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2018. márc. 9. 21:24
Juvena
2018. márc. 9. 19:25

Szerintem nem lehet semmit tenni a sötét karikákkal.

Nekem nincs ráncom, nem beesett, nem dagadt a szemem alatt, de a szemzugom környékén ott van a sötét karika.

Már próbálta mindent: krumplit, uborkát, jeget, sok-sok krémet, amit kifejezetten a sötét karikra ajánlottak, de semmi!

Nekem azért karikás a szemem ha minden igaz, mert elfárad. Napi 10 órát legalább a gép előtt ülök és a munkahelyen nézni is kell a monitort.

Már voltam szemésznél is, hogy plasztikázzák meg, de azt mondták nem olyan karikáim vannak, a feltöltést is megkérdeztem, de ott is azt mondták, hogy nem olyanok a karikáim.

Ha szabin vagyok, akkor eltűnnek, ezért gondolom, hogy fáradt a szemem.

Nyáron jobb a helyzet, mert kicsit lebarnul az arcom és nem annyira feltűnő. Már próbáltam monitor szemüveget, szemcseppeket is, de akkor is karikás lesz a szemem.

Ja, a napszemcsi klasszul eltakarja:D és persze aha van egy jó szemüvegünk, akkor az is.:D

2018. márc. 9. 19:18

[link]


A jobb szemhéján nincs matrica a csajnak, a bal szemhéján igen

2018. márc. 9. 19:14
A felül lógó szemhéjra pedig újabban matricát szoktak ragasztani, ami egész nap tart, egy csomagban van 130 darab vagy ilyesmi és ha valaki nem sminkeli a szemhéját, nem látszik. Szerintem sminkelt szemhéjon látszik, de sajátomon nem pròbáltam mert nincs lelógó szemhéjam, viszont gyors, olcsó és veszélytelen megoldás a plasztikâval szemben.
2018. márc. 9. 19:06
10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Channa*)
2018. márc. 9. 19:05
Biztos nem ugyanazt a videót láttad. Szemmel látható a különbség az idősebb nőn, hogy az egyik szeme alatt van táska, a másik alatt nincs
9. Channa* (válaszként erre: 7. - Gribedli***)
2018. márc. 9. 19:02
Szerintem nem történt vele semmi! Ugyan olyan maradt a szeme:D
2018. márc. 9. 18:55
Nem egy perc, hanem 3 perc alatt
2018. márc. 9. 18:54

Youtubeon van több videó," remescar borse e occhiaie"


Nagyon durva, mármint nagyon hatásos:D

2018. márc. 9. 18:52
Sötét karikàkra is. Remescar a neve
5. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Vberni01)
2018. márc. 9. 18:51

Nem mindegy, hogy milyen karika. Ha duzzadtak a szemeid, azon nem segít a feltöltés, inkább napi szinten reggelente egy percig jégkockát nyomj rá és utána jöjjön a krém.


Ha viszont beesettek, azon segíthet a feltöltés, a ráncokon is. Ha pedig lógnak, azon az sem segít, hanem plasztikáztathatod.


Van most egy új krém, egy perc alatt mulasztja el a karikákat, R betűs neve van, mindjárt kikeresem, de ez sem ránctalanító, hanem a duzzadásra jó

2018. márc. 9. 18:25

Hát szerintem sajnos a krémmek a már kialakult ráncra stb nem jók ,megelőzésre igen .

Ha szükség lesz rá ,én tuti feltöltést csináltatok.

2018. márc. 9. 15:20

én a plasmage kezelést ajánlanám,nem hiszek a csodakrémekben,ilyesmikben,esetleg plasztika,de az drága is és nem mindekinek lehet megcsinálni.

plasmage kezelést én nem csináltattam,de szép eredményeket lehet vele állitolag elérni...

2018. márc. 9. 15:12

34 éves vagyok. Nagyon zavarnak a karikák a szemem alatt (3 liter vizet iszom, 8 órát alszom, szóval genetika...).


Valaki írja meg a tuti szemránckrémet - vagy receptjét akár házilag, vagy kezelést, amivel eltűntethető!


Köszönöm!!!

2018. márc. 9. 15:11
Szemránc ellen.. krém, masszázs, hyaluron-feltöltés...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook