Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem hagynak békén... fórum

Nem hagynak békén... (beszélgetős fórum)


10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2018. márc. 10. 19:52
Na pont erre a műtétre gondoltam!!
2018. márc. 10. 11:39

A topiknyitónak, gugli

[link]


[link]

Neurologiai szakrendelésen "kierőszakolni" a műtétet

Javaslom ezt a "szakfórumot" is

[link]

8. kristo_f (válaszként erre: 3. - Nyamitörp)
2018. márc. 10. 11:31

változtassatok telefonszámot vagy ha lehet tiltsátok le a behajtó számát"


Ja, mert akkor majd egy este személyesen "nyitja" rá a végrehajtó az ajtót


Sajnálatos eset a topiknyitóé, de nincs ingyen leves, kapitalizmus lett

A hitelfelvétel meg felelőtlenség volt

Betegség, albérlet mellett, NAV tartozást halmozni, autó hitel és a tel.számla

Egyik szolgáltató sem szemetebb a másiknál, mindegyik behajtja ami az övé


Nem mintha földhöz vágna egy szolgáltatót a tartozás elengedés, de aztán megállithatatlan ez a vonal

2018. márc. 10. 09:17
Nem tudom, nem láttam. Érdeklődj az idegsebészeti klinikán, ott biztos tudnak naprakész információt nyújtani.
6. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Shawn72)
2018. márc. 10. 09:11

A tmobile egy mocskos cég😡

Kérdeznék valamit:

Pár napja láttam a tv-ben egy olyan műtétet ahol az agyba épitettek be valamit és egy készülék segítségével kilehet kapcsolni utana a remegest.Nem mondtak,hogy ez ideiglenes lenne.Sőt megvaltoztatta az eletuket a betegeknek.Amint kikapcsolta a beteg a keszuleket visszajott a remeges.

Ilyen itthon nincs esetleg..talan a het elejen lehetett a life csatornan este 10kor hihetetlen betegsegek musorban.

2018. márc. 9. 07:32

Az előttem szólok leírtak mindent, nem ismétlem.


Kívánok neked javulást és minden jót!

4. Böce (válaszként erre: 1. - Shawn72)
2018. márc. 9. 00:06

Ne haragudj, de hogyan halmoztál fel ennyi tartozást?


Még nagy szerencse, hogy olyan sokat elengedtek neked. Felháborodás helyett inkább próbáljátok akár személyesen, akár írásban kérni a tartozásod valamilyen rendezését a T Mobilnál. Készülj vmilyen tervvel, hogy mennyit, hogyan tudnál megfizetni, ami tárgyalási alap lehet.


Sok sikert kívánok.

2018. márc. 8. 23:03

Ahogy az előttem hozzászólók is írták, sajnos az ügyintézőnek ez a dolga. Én is dolgoztam ilyen munkakörben és ha megértő voltam az ügyféllel, akkor lebaltáztak, mint annak a rendje. Sőt, kihangsúlyozták, hogy "ezek nem ügyfelek, hanem adósok!"

Persze ennek is meg van a miértje, mert ha telefonon keresztül mindent elhisznek, akkor mindenki hazudna valamit.

Én is azt mondom, hogy írjatok levelet, kérjétek a tartozás eltörlését és írjátok le azt is, hogy tudod igazolni az állapotodat.

Meg esetleg változtassatok telefonszámot vagy ha lehet tiltsátok le a behajtó számát, mert abban biztos lehetsz, hogy fognak még hívni nem is egyszer.

Szebb, nyugodtabb napokat kívánok!

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Shawn72)
2018. márc. 8. 22:37

Ezert kar lenne...

Persze,hgy nem fognak beken hagyni, be akarjak hajtani a penzt.

Ennel sokkal durvabb eseteket ismerek :/

A szolgaltatonak irjatok egy meltanyossagi kerelemre vonatkozo levelet -remelhetoleg, eredmennyel jar.

Amugy meg az ugyintezot hiaba kuldod el a retekbe,ez a dolga.

2018. márc. 8. 22:15

El kell mondjam mindenkinek ,mert nincs máshol lehetőségem ,hogy kiadjam magamból.A történet nem kitalált,nincs benne semmi túlzás!


45 éves becsületes,mindig segítőkész ember vagyok.12 éve Parkinson kórt diagnosztizáltak nálam.Az első 2-3 évben jobb kézremegésen kívül nem volt más tünetem.Egy helyi temetkezési cégnél dolgoztam mint temetőgondnokság vezető ,előtte külföldön dolgoztam mint szobafestő. 2010-ben kerültem oda ,természetesen tudtak a betegségemről,de nem volt semmi gondom, autót vezettem emberekkel foglalkoztam,számítógép,stb. Aztán ahogy telt múlt az idő egyre több tünet jött elő és 2013-ban közös megegyezéssel elváltunk.Nem tudtam már leírni a saját nevem ,jobb lábam erősen remegett és még sorolhatnám.2013-ban elmentem az orvosi bizottság elé és leszázalékoltak 72%-ra.Csak az volt a gond, hogy nem volt meg a munkában eltöltött évek száma,hiányzik 467 nap, tehát a nyugdíjfolyósító nem ad nyugdíjat.A havi bevételem 27065 forint EGYT.

Az autómat elvitte a bank,a Budapest Banknak tartoztam 1 millióval a NAV felé 800 ezer ,a helyi Önkormányzatnak 670 ezer a T Mobilnak 400 ezer és még sorolhatnám.

2016-ra az állapotom annyira megromlott ,hogy Pécsen mélyagyi stimulációs (DBS) műtétet hajtottak végre rajtam ,és ezzel kaptam még pár évet.A műtét előtti állapotomhoz képest jobban vagyok ,de sajnos ez egy progresszív betegség azaz folyamatosan romlik, nem lehet megállítani.A betegség ráhúzódott a beszédközpontomra amitől a nehezen mondok ki szavakat, a beszédem szinte érthetetlen.

Édesapám 2015 márciusában elhunyt ,így ketten maradtunk anyuval.Küldtünk mindenhova levelet,benne a határozat,hogy mennyi a segélyem,hogy albérletben lakunk,a betegségemről az orvosi papírokat ahova volt tartozásom és a NAV, a B.BANK az önkormányzat és a Merkantil bank(autó) elengedték az összes tartozást.

De a T MOBIL nem sőt kiadták behajtó cégnek,és kéthetente felhívnak.Az utolsó hívás épp ma este 19.55 perckor volt!Anyu mondta ,hogy nehezen beszélek ezért nem tudok a telefonhoz jönni ,de nem nekik mindenképpen én kellettem.

A nő úgy kezdte ,hogy 8 napon belül fizessem be.Én erre ordítva elmakogtam ,se 8 se 108 se 2228 napon belül se tudom befizetni.Erre a nő elkezdte ,hogy akkor megteszik a megfelelő jogi lépéseket bla bla bla.Mielőtt rábasztam volna a kagylót elmondtam neki ,hogy ha még egyszer felmernek hívni van félretéve 1,5 méter redőnyzsinór 100 szem xanax meg fél liter pálinka aztán legközelebb megtalálnak az Alsóvárosi temető H parcella 5. sor 4. szám alatt.Hát mi a f...t nem lehet ezen megérteni,hogy nem nem akarom hanem nem tudom befizetni!Amúgy is elég depressziós vagyok nincs senkim és semmim és minden nap úgy kelek fel ,hogy semmi értelme ennek a szenvedésnek.

Hát így lehet halálba kergetni valakit.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook