Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számodra melyik a három legjobb, magyar előadótól vagy együttestől származó album? fórum

Számodra melyik a három legjobb, magyar előadótól vagy együttestől származó album? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 9. 11:23

Bikini

Demjén

Presser G

2018. márc. 8. 20:46
Tuti nem tudok hármat választani.
2018. márc. 8. 20:43

Edda összes

Ákos összes

Sing-sing....

ès még sokan mások:-)

2018. márc. 8. 15:30

Piramis: A nagy buli

HBB: A vadászat

Korál 1.

2018. márc. 8. 15:27
Ákos
2018. márc. 8. 15:24
Én is fel tudnék sorolni 10 vagy akár több zenekart is amit szeretek, de úgy szerintem nagyon egyszerű lenne. Az volt a célom, hogy a kedvencek közül is kiválasszuk az általunk legjobbnak tartottat.
2018. márc. 7. 22:08

New Level Empire

Ákos összes

Irigy Hónaljmirigy

2018. márc. 7. 22:03

Miért pont három?

Én szeretem Charlie-t minden mennyiségben, Az EDDA-t, Dinamitot, Piramist, LGT-t, R-GO-t, Hungáriát, de SP-t is és a TNT-t is, na meg az Embereket, stb.

Persze az újak között is biztos van, akit szeretek....

2018. márc. 7. 19:53

P Box Kő kövön.

Caramel Lélekdonor

Szekeres Adrien Futok a szívem után.

Az első megjelenése óta kazettan hallgatva és azóta is akkor érzem hogy élek ha hallgatom A ZENE! Vikidal hangja!

A másik kettő pedig őszinte szerintem.Csupa érzés és ezer szín mint az élet! Mondjuk dalokat könnyebb írj mint egész albumot!

2018. márc. 7. 19:26

Hobo Blues Band: Vadászat

Fonográf: Jelenkor

LGT: Bummm!

2018. márc. 7. 18:56

HBB: Középeurópai Hobo Blues

HBB: Oly sokáig voltunk lenn

Quimby: Kilégzés

2018. márc. 7. 18:45

Gyakran beszélgetünk a zenekarokról, megosztjuk egymással ki milyen zenét hallgat, ezért kíváncsi vagyok, kinek melyik a három kedvenc magyar albuma.

Ezzel akár ötletet is adhatunk egymásnak, hogy milyen zenét hallgassunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook