Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyenge, töredező körmök erősítésére melyik vitamin használt? fórum

Gyenge, töredező körmök erősítésére melyik vitamin használt? (tudásbázis kérdés)


2018. márc. 14. 13:24
nekem a kálciumtabletta vált be.
2018. márc. 13. 07:52
Szia! Nekem a beta-karotin, E-vitamin és szelén tartalmú Forever A-Beta-CarE jött be.
2018. márc. 8. 11:14

"Melyek a legfontosabb körömerősítő hatású vitaminok? A köröm növekedését serkentő legfontosabb körömerősítő hatású vitaminok az A-, az E-, a H- és a B-vitaminok, az ásványi anyagok közül pedig a cink, a vas, a szilícium, és a kalcium. A keratin termelődését a szervezetben két alapvető fontosságú aminosav, a cisztein és a metionin segíti elő. Mivel a haj és a köröm legnagyobb részét egyaránt a keratin alkotja, a hajhullás ellen kifejlesztett vitaminkészítmények a köröm egészséges növekedését is támogatják."

Ewoph.

2018. márc. 8. 11:12
Koszi a tippeket.
7. babika_ (válaszként erre: 4. - Júliusi)
2018. márc. 8. 10:55
E vitamin, illetve a DM-ben van, valamilyen hajvitamin, én anno azt szedtem hajnövesztésre, nekem bevált. A másik amit tudok javasolni, igaz ez külső kezelés: japán manikűr. Én egy konkrét szettre ruháztam be, de erősítette a körmöm (nem volt gyenge előtte sem, csak szeretem, ha szép természetes, ezért vettem meg)
6. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2018. márc. 8. 10:49

Gyakorlatilag igen

Én szilíciumot szedtem :) Schüssler sóban, és kalciumot, mert ezek hiányoznak általában ilyenkor a szervezetből.

2018. márc. 8. 05:02
perui kovaföld por
4. júliusi (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2018. márc. 7. 19:53

Ezt hol veszed,es mennyiert?

A hajnovessel nincs gondom,csak a kormom gyengus...

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2018. márc. 7. 18:44

Figyelj oda arra, ha véletlenül elkezd hullni a hajad, vagy netán volt már törésed, menj el a körzeti orvoshoz és kérj beutalót csontritkulás vizsgálatra.

Olvastam, hogy sajnos már fiatalon is lehetséges ez a betegség és minél hamarabb nekifognak a kezelésnek, idősebb korban már nem lesz akkora a baj.

2018. márc. 7. 18:35
Egyiket sem.Active Woman
2018. márc. 7. 18:16
A DM ben is vannak vitaminok,vagy inkabb Rossmanos jott be?Melyiket ajanljatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook