Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ukrajnából menyasszonyi ruha és öltöny fórum

Ukrajnából menyasszonyi ruha és öltöny (beszélgetős fórum)


2018. márc. 11. 08:48
240-et biztos nem adok érte, kész rablás. Még a fele is húzós. Öltönyt nem szeretnénk kölcsönözni,azt venni fogunk.
6. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Boldogliz)
2018. márc. 6. 08:45

ha drága, vagy különlegesebb ruhát akarsz, akkor azt kell mérlegelni, mennyi, milyen anyag kell hozzá. Van amit olcsóbb varatni, de bizony van drága ruha, amit bérelni olcsóbb. Sokan nem gondolnak bele, hogy egy finomabb csipke métere minimum 30-40 ezer... vagy a selymek milyen árban vannak..


nekem úgy volt olcsó a varratott ruhám, hgy mivel elve rendszeresen varrattam, ezért a varrónő fillérekért megvarrta, azt mondta ez az ő ajándéka, hogy csak annyit kért mint egy sima ruháért. plusz alacsony vagyok, így nekem feleannyi anyagból kijött, mint egy átlagmagas embernek, mert normál szélességből ki lehetett szabni. De ha csak 10 centivel vagyok magasabb, márt duplaannyi lett volna a ruha. az anyag miatt.


szóval ha nincs kereted, stb, akkor bizony olcsóbb kimenni ukrajnába. vagy kiárusításon válogatni.

mert varratni csak így olcsó, ha vki fillérekért varrja, plusz kevés anyag kell, mert mondjuk pici vagy.


Amúgy én nem bánom, hogy megvan a ruhám. elfér, csak egy ruha :)

2018. márc. 6. 07:43

Igen, 150 felett van a kölcsönzés ára.

Igen, egy jó varrónő megvarrná a feléből is? És az anyagár? És utána mit csinál vele?


Nem tudom, hogy hol laksz, de az biztos, hogy ha még mindig olcsó Ukrajnába, akkor megéri kimenni. Nekem van ismerősöm, aki ott vette meg a ruháját és negyed annyit költött rá, mint ami itthon lenne. Ez 15 éve volt! Nem tudom most mi van kint.


Öltöny: már simán kapsz egész jó öltönyöket 20-30 ezer között, vagy még olcsóbban is. H and M ben 8 ezer körül van egy nadrág és a zakó is hasonló árban. Szerencsére öltönyben nem kell nagy rongyrázást csinálni.:D

Nem tudom, hogy nézted e a kölcsönzést, a szmoking kölcsönzése 25 ezer körül van, így én inkább vennék. Mostanában láttam egy-két esküvői fotót. Szerintem azokat a formátlan öltönyöket, amiket manapság magukra vesznek a férfiak, simán meg lehet venni a bérlés árából.

2018. márc. 6. 05:53
Melyik vidéken laksz? Nem egy árban vannak a kölcsönzések sem.
3. vikucka (válaszként erre: 2. - 10cc61fb5a)
2018. márc. 6. 05:53
240 ezerből egy nagyon jó varrónő meg is varrja a ruhát.
2. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Boldogliz)
2018. márc. 5. 22:11
Nem hiszem, hogy egy buliruha megér ennyit. Ez már túlzás. Inkább gondold át, hogy ez az összeg amit kidobsz,nem férne-e el máshol a házasság után. 😉
2018. márc. 5. 21:45
Sziasztok! Megéri kimenni érte? Itthon a kölcsönzés több mint 100 ezer,de amit én kinéztem ruha az 240 ezer (csak kölcsönzés). Öltönyökkel mi a helyzet? Mennyibe kerülnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook