Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő külföldön 2019 fórum

Esküvő külföldön 2019 (beszélgetős fórum)


12. 31bc25d879 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. márc. 10. 09:20
JajIsstenem:)
11. Channa* (válaszként erre: 9. - Halacska87)
2018. márc. 10. 08:19

Magának meg érdekes elképzelései vannak egy buli megszervezéséről, főleg, hogy nem is buli....


Még is mit csinálna egy esküvőszervező egy ilyen helyzetben?


Ha 87-es születésű maga, akkor már 31 éves, lehetne elképzelése egy-egy szakmáról.

10. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Halacska87)
2018. márc. 10. 07:26

De ez miért zárj ki, hogy az a plusz tizenpár ember veletek legyen? Attól még nyilván csak rólatok szól és ti vagytok a főszereplők.

De ha már ketten akkor csak egy jó fotós, videós kell, meg aki összead benneteket osztjónapot. Esküvőszervező tényleg minek?


No mindegy ti tudjátok, mindenesetre sok boldogságot:)

9. halacska87 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. márc. 10. 00:04

Lehet hogy magának vicces .....................

Én tanácsot,ötletet kértem nem kioktatást

2018. márc. 10. 00:02
Különböző országból származunk ezért is szeretnénk így az esküvőnket.Lesz majd egy 15 személyes vacsora a testvérekkel,szülőkkel.Ezért leszünk csak ketten az esküvőnkön.
2018. márc. 9. 23:49
Tengerparton szeretnénk,fehér ruha,homok,kék tenger . Mezitlábas esküvőt akarunk.Gyönyörű képekkel,videóval.Ez a nap csak rólunk szóljon.Nem a meghívottakról.Ne az legyen hogy mindenkinek meg kelljen felelni.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Halacska87)
2018. márc. 6. 08:17
Feladnád a leckét ezzel egy esküvőszervezőnek :D
5. lapbarna (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. márc. 6. 08:07
De utána lehet posztolni, hogy csak mi ketten...
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2018. márc. 6. 07:45

Pont ezt akartam én is kérdezni!


Esküvő szervező ahhoz, hogy ketten beugorjanak valahová és azt mondják, hogy igen-igen?


Ez felettébb vicces:DDDD

2018. márc. 5. 23:19

Ha csak ketten lesztek az esküvőn, miért kell szervező? Nem tudom, neked mi a horror ár, de a profik nyilvánvalóan nem mogyoróért dolgoznak. Attól kezdve, hogy a gondolat kipattant a fejetekből, egészen az esküvő napjáig "veletek" van, mindent intéz, táncolhatsz az idegein, tényleg mindent megszervez helyettetek.


Általában csomagokból lehet választani, ami leírtam, az kb. félmillióba kerül, a másik véglet általában 2-3 találkozó, csak meghatároott feladatokat végez.

2. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Halacska87)
2018. márc. 5. 22:07
Nem jól tudod. Az esküvőszervező - legalábbis a magyarok- nem kérnek pénzt a szolgáltatásért. Aki kér, attól gyorsan menekülj. Az esküvőszervező úgy dolgozik, hogy a beszervezett szolgáltatóktól kap közvetlenül jutalékot. Nem árt ha egy ilyen esküvőhöz felkersz valakit aki ismeri a dörgést.
2018. márc. 5. 21:45

2019 nyarán szeretnénk az életünket összekötni a szerelmemmel.Olaszországban szeretnénk megszervezni.Csak mi ketten lennénk az esküvőn.Ötleteket és segítséget szeretnék kérni.Kinek mi a tapasztalata a külföldi esküvővel.Gondolkodunk esküvőszervezőn is de gondolom horror áron vállalnák el.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook