Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem merek szexelni! fórum

Nem merek szexelni! (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 22. 11:23
Én sem, és ezáltal nem is fogok
31. aa06790419 (válaszként erre: 30. - 301ae9b789)
2018. márc. 15. 15:47

Teljesen igazad van!

A félelem mindent elront.

2018. márc. 11. 12:12
A felelemtol benitott elet nem elet! Ne felj!! Semmitol! Igenis jo csaj vagy, a ficko pedig gondolom tud magyarul. Szexrol csak ágyon kivul beszelunk, ezert egy alkalmas pillanatban mondd el neki, mitol tartasz. Ha normalis fazon, meg orul is neki, hogy igy megbizol benne. Es nem kell egybol egy rohadt perverz szexet lekeverni,lehet az elso alkalom egy fincsi petting is.
29. syria (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 11. 11:35

Szamárság a közeledéseket kishitűség miatt elutasítani. Gondolj bele: mi veszíteni valód van? Ha nem jön össze, tovább lépsz. De ha összejön, sok jó élmény várhat rád.

Szerintem lehet szex nélkül élni, csak nem érdemes. :)

28. zolo
2018. márc. 10. 18:20
Szerintem nem az alakoddal van a baj, hanem inkább az önbizalmaddal. Nem kell annyit aggodalmaskodnod pár pohár ital valóban segíthet kicsit ellazulni. 36 éves nő egyáltalán nem idős sőt a legjobb kor, ha te is úgy akarod. Kár ezeket az éveket elpazarolni és szomorkodni egyedül. Adj esélyt a boldogságnak.
27. Fallimano (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 8. 22:28
Kedves Arietta. Jómagam ahoz a táborhoz tartozom akik szeretik ha van mit fogni egy nőn ;) Szerintem nincs mitől félned a tested illetően... A 67 kiló az egyáltalán nem sok. Pasik nem csak pontokat néznek egy nőn,hanem az egész testet és mi úgy vagyunk genetikailag kódolva,hogy a nő vonalakért megőrülunk ;) Ha a szóban forgó pasi a tudomásodra hozta,hogy szexelni akar veled,az egyértelmű üzenete annak,hogy tetszel neki.. Ha nem tetszenél hidd el hogy nem tenne ajánlatot ;) Minden bizonnyal a hosszú kihagyásod miatt vagy ennyre bizonytalan és érthető is ha parázol... Hidd el az első alkalmaknál a pasik is paráznak de nem merik ezt kimutatni... Ha már beszélgettél vele akkor tudod hogy nagyjából milyen ember. Szerintem nyugodtan mond el neki,hogy régóta nem szexeltél és hogy legyen veled türelmes és finoman bánjon veled.. Nem hinném hogy ebből bármilyen problêma lenne. Szivesen válaszolok bármilyen kérdésre nyíltan ha azzal segíthetek ;)
26. Shadow Angel (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 6. 06:03

Többen mondták, hogy túlaggódod, és valószínűleg tényleg. :)

A számok alapján, és ahogy írtad, hogy a formáid megmaradtak, nem hiszem hogy kövér lennél.

A nagymenő pedig kétféleképpen hathat rád: vagy meghozza az önbizalmad, vagy rombol még rajta, sokat számít, hogy milyen ember.


Ha megnyugtat: a “nagymenők” is tudnak ám “parázni”.

És a férfiak (ahogy tapasztaltam) másképp nézik a női testet sokszor, mint mi, és nem mindegyiknek jön be a “csontkollekció”.

Van, aki kimondottan a teltebb, esetleg kövérebb nőket kedveli.

25. 10cc61fb5a (válaszként erre: 22. - Belat_itt_ne_keressek)
2018. márc. 5. 20:27

Nem voltak élményeim. Csak 1x szexeltem így egy béna pasival és jobb volt.

Viszont piázgatni lehet előtte. Az mindig feldobja. Persze ne csutkarészegre.😂😂

24. Panna.33 (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 20:20

A külsőd miatt ne aggódj, teljesen normális lehetsz. ;)

Megértem, hogy aggódsz, de úgyis hiába mondom, hogy felesleges. Az önbizalmadon kellene dolgoznod, szerintem az aprócska. A nyitó hozzászólásod alapján egy kedves, értelmes nő vagy. Viszont egy "nagymenő" nem biztos, hogy jót tesz az önbizalmadnak, ha ráerősít a bizonytalanságodra, félelmeidre.

23. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 20:04

Szerintem nem gáz a testalkatod, 67 kilo nem olyan sok.

Gondolj arra, mi van, ha ő is izgul - ki tudja mi van a ruha alatt.

Mindenképpen azt ajánlom, csak akkor menj bele, ha el tudsz annyira lazulni, hogy nem feszulsz be.

Ha akció közben hezitálsz, az vacakul jönne ki, rossz élmény lenne.

Állj úgy hozzá, hogy egyéjszakas lesz, nem veszíthetsz semmit, ezért maximálisan élvezed.

Aztán ettől az önbizalomtól leszel nyerő. Az is segíthet ha veszel előtte valami szuper fehérneműt.

22. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 10. - 10cc61fb5a)
2018. márc. 5. 19:54

Most elképzeltem saját füves élményeimet és próbáltam összerakni egy szexjelenettel. :D

Ezek alapján én sem ajánlanám. :D

Egy pohár ital tényleg ellazíthat, oldja a feszkót.

21. lapbarna (válaszként erre: 10. - 10cc61fb5a)
2018. márc. 5. 19:52

A marihuána birtoklása, fogyasztása is büntetendő, nem csak a terjesztése.

Annyira ne reklámozd.

20. 10cc61fb5a (válaszként erre: 18. - 10cc61fb5a)
2018. márc. 5. 19:02

**********

Én már tapasztaltam így anno mikor lövésem se volt a jo szexhez. És tökre bevált.

*********


Így akart hangozni.

2018. márc. 5. 18:58

Ha pasi lennél azt mondanám:

Varrj le 10-15 telepi muffot zsinórban, oszt csókolom. A végére belejössz.😂😂😂

18. 10cc61fb5a (válaszként erre: 16. - Pannamama1970)
2018. márc. 5. 18:57

En már tapasztalat így anno mikó lövésem se vilt a jo szexhez. És törje bevált.

Mert igazából igazából legjobb ha kipróbálja magát sok pasival. De egy ilyen nyuszilány aligha fog ordas k*rvát játszani.

17. pannamama1970 (válaszként erre: 14. - Gribedli***)
2018. márc. 5. 18:19
sztem is túl aggódod.van igazság abban amit gribedli írt.az érzelmi része az inkább rázósabb lehet,mert tényleg ki lehetsz már éhezve a szeretetre,de sztem ne izgulj!mit veszíthetsz?
16. pannamama1970 (válaszként erre: 10. - 10cc61fb5a)
2018. márc. 5. 18:17
azért ezt nem ajánlanám,nem jó ötlet....
15. gribedli*** (válaszként erre: 7. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:14
:DDD
14. gribedli*** (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:14

Szerintem túlaggódod. Egyrészt azt mondod, hogy ő tapasztalt, így azt gondolom, semmi okod az aggodalomra, élvezni fogod. Másrészt ahogy izgi lehet egy tapasztalt, "pörgős" nőci a férfiaknak, ugyanúgy izginek találják azt is, aki meg régóta tartogatja magát mert komoly nő. Most attól függetlenül, hogy ő csak szexet akarna, szerintem érdekes számára az is, aki olyan mint te. A férfiak mindenevők:)))


Persze legyél nagyon ápolt, kívül belül, de ahogy azt sem kell szégyellni, ha valakinek sok partnere volt, azt sem, hogy nagyon kevés. Az lenne a rossz, ha minden nő egyforma lenne meg minden férfi.


Ennek az egésznek talán az érzelmi része lesz húzôsabb, számodra. Nem az ágy része, hanem ami utána jön. Mert esetleg ki vagy éhezve érzelmileg.

2018. márc. 5. 18:12

Kedves Arietta! Már sok éve nincsen komoly kapcsolatom, de szex azért gyakran adódott. Leesik az állad, ha leírom a súlyomat: legalább 6 éve 100 kg felett vagyok a 165 cm-es magasságommal, és évek óta 110 és 130 kg között ingázom. Hidd el, igaz, vékonyságkultusz van jelenleg is, de a férfiak szexuálisan vonzódnak a normál testalkatú (Te az lehetsz), a telt és a kövér nőkhöz is.

Mindemellett teljesen megértem, amit érzel, és kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok e téren (is).

12. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2018. márc. 5. 18:10
:)
11. H.Éva.40 (válaszként erre: 8. - Megi04)
2018. márc. 5. 18:08
ezzel egyetértek.amelyik kutya ugat az nem harap.
10. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:07
Ha parázol mondd el neki. Es piáljatok vagy füvezzetek együtt és azzal el lehet kellőképpen lazulni, úgy hogy tök magadnál vagy mégis.
9. H.Éva.40 (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:06
Szia.ismerős a szitu amit írtál.nekem 3 éve nincs pasim,néha tényleg nehéz amikor rám jön a szex hiánya...abszolút megértem h parázol,de egy esélyt sztem adj magadnak és a pasinka.ki tudja mi lesz belőle....lehet h hosszú távú kapcsolat lesz,egy próbát megér,aztán meglátod.vannak még normális pasik,nem sok az igaz,de lehet h ő pont ilyen lesz.én drukkolok neked!
2018. márc. 5. 18:06
Mit jelent az,hogy Ő meg egy nagymenő??? Honnan tudod?... :) Lehet,hogy ugyan olyan parás mint te...Csak férfiként ciki bevallani...:)
7. *Arietta (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2018. márc. 5. 18:05
Szerintem ennek a pasinak elég jó női voltak. Mindegy,lehet egy alkalmat bevállalok,aztán elbújdosom
6. Smirnoff (válaszként erre: 1. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:05
Az oké, hogy ehy hónap alatt felszedtél pár kilót, de össze is mentél?
5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - *Arietta)
2018. márc. 5. 18:04
Ha látnál... :)
4. *Arietta (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2018. márc. 5. 18:03
Jaj,mi az a dagadt? nem hiszem én azt:)
2018. márc. 5. 17:55
Ja és dagadt vagyok. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook