Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretői kapcsolatból csak barátságot akar a nő, mi lehet ennek az oka? fórum

Szeretői kapcsolatból csak barátságot akar a nő, mi lehet ennek az oka? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 1. 20:43
Szlengman...azt kell sajnos mondanom nem akarja mar. Vtam a no helyeben es ram is vart a ffi..es mikor szabad lettem akkor megkaptam, h miert nem eleg jo o nekem. Hogy vegre mikor szabadon lehetunk egy par hogyhogy nem.akarom. Akkor abban az eletszakaszban nagyon jo volt es irto sokat segitett!Orokre halas leszek erte. O elegge osszetort...De en mar masra vagytam. S megtalaltam a mostani ferjem halistennek :) Szoval elmult az o iranyaba mar az erzelem...sajnalom...
2018. márc. 1. 20:18
Fordítva szokott lenni
28. Cucicsillag (válaszként erre: 26. - Szlengman)
2018. márc. 1. 19:51

Ezek fenyeben tobb verzio is van a fejemben...

(Amugy is)


Valszeg,ha ilyen vadallat a ferje, akkor felelemben tartja es/vagy zsarolja a gyerekkel.

Nem akar bonyodalmakat- ennel tobbet es lehet,hgy epp a veled valo kapcsolata ebresztette ra,hgy ki akar lepni az egeszbol, de azt ugye megallapitani,hgy szeret-e vagy sem, innen nem igazan tudom.

Biztositanam rola, hgy szamithat ram (marmint a helyedben) csak,ha sakkban tartja a manyus, nem egyszeru.

Tud (ott) rolad a ferj?

Sokan akkor vadulnak be igazan (ffi es no egyarant) amikor a valassal mar nem csak "fenyegetozik a masik.

27. hannababa13 (válaszként erre: 25. - Ikebana3)
2018. márc. 1. 18:51
Én is pont ezt szerettem volna irni.Fél nehogy veled is fenyegetően viselkedjen a férje.Most nyugalomra lenne szüksége,hogy ne zaklassa senki,és tul legyen a rémes váláson. Légy türelmes.
2018. márc. 1. 18:11
Őt fenyegeti folyamatosan,és alázza a női mivoltát folyamatosan minden nap többször. Teljesen meg van törve,és gyötörve.Laza kapcsolatot nem is akar,vagy arra lehet van más,de gondlom a lelki problémája annál most fontosabbak,mint hogy szexeljen bárkivel is ilyenkor.Meg sokat dolgozik,napi 10 órát illetve van gyermek is akit hozni vinni kell.
25. Ikebana3 (válaszként erre: 12. - Szlengman)
2018. márc. 1. 17:15
Lehet, hogy meg is fenyegette és nem mer kockáztatni. Még az is lehet, hogy a te érdekedben tart távolságot. Egy ilyen zaklatásos válás nem egyszerű.
24. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 17:12

Ha most válik, nyilván nem akar elköteleződni és a te megnyilvánulásod ezt a tervét keresztezi.

Laza kapcsolatnál nem akart többet. Szerintem ez van a háttérben.

23. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Szlengman)
2018. márc. 1. 16:26
Hú, ha zaklatva van, egy kicsit komplikâltabb. Most úgy èrzi a zaklató ex miatt, hogy minden fèrfi ilyen. Téged is beleértve, nem utál, csak szeretné, ha békén hagynák. Legyél vele türelmes:) idővel túllesz ezen és még az is lehet, hogy újra összejöttök.
22. trapiti (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 15:02
Nem akar egyutt elni veled, felrelepni jo voltal, tobbre nem. Es meg valoszinu udvariasan is fogalmazott... Valoszinuleg orul a szabadsaganak, az is lehet hogy egy darabig senkivel sem akar egyutt lenni, nem akar cseberbol vederbe kerulni...
21. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 14:33
Nem szerelmes beléd, nem veled-, nem téged akar.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Bocorka)
2018. márc. 1. 14:26
Azok a paraméterek, amik optimálissá tesznek valakit szeretővé, közel sem biztos, hogy egy társnak is előnyösek.
19. Bocorka (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2018. márc. 1. 14:05
Ez így van.Azonkívül szinte minden nő többre vágyik mint egy szeretői kapcsolatra még ha belemegy is ilyenbe..Akinek én egy évig csak szeretőnek kellettem,az nem kell nekem társnak,ha függetlenné válok.
18. Mézes-Krémes (válaszként erre: 12. - Szlengman)
2018. márc. 1. 14:00

Lehet, hogy annyit vív a férjével, hogy elege van a drámából, és semmi mást nem szeretne, mint egyedül lenni. Ezt is meg lehet érteni, el tudom képzelni! Ha így van, akkor a legjobb, amit tehetsz neki ebben az esetben, az az, hogy eflogadod a kérését, és békénhagyod. Plusz, ha szeretnéd, hogy később ebből még lehessen valami, akkor magadnak is teszel egy szívességet azzal, hogy nem mész még Te is az agyára a férje mellett.


Én ha a helyedben lennék, akkor megmondanám neki, hogy bármi van, számíthat rám. A többet pedig az életre bíznám, nem kapálóznék, nem keresném. Ha akar, ő fog jelentkezni majd. Ha nem, akkor annyi.

17. Mézes-Krémes (válaszként erre: 13. - Szlengman)
2018. márc. 1. 13:57
Lehet, hogy általad jött arra rá, hogy ami otthon van, az kevés neki, abban bologtalan, de ennek ellenére a boldogságát mégsem Veled képzeli el hosszú távon.
2018. márc. 1. 13:47
Köszönöm a sok hozzászólást.
15. Smirnoff (válaszként erre: 12. - Szlengman)
2018. márc. 1. 13:38
Ezek szerint kaptál választ.
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Szlengman)
2018. márc. 1. 13:30
Mert te megmutattad neki, hogy más férfinak is kellhet, és nem marad egyedül, ha elválik. De ettől még nem te kellesz neki.
13. szlengman (válaszként erre: 6. - Mézes-Krémes)
2018. márc. 1. 13:12
Érdekes,hogy ezt mondod,de mégis ezt mondta ha én nem vagyok akkor soha nem válik el.De még sincs velem,illetve nem akar már semmit sajnos.De ez egy nagyon komplex dolog ott egy férj aki minden nap zaklatja verbálisan,hívja,írogat neki.Követi.De az én segítségem csak nagyon ritkán fogadja el,mert azt mondja ő meg tudja oldani,no de még se megy ez neki.Utána hetekig eltűnik,ha én nem keresem ő nem keres.
12. szlengman (válaszként erre: 10. - Amoralis)
2018. márc. 1. 13:07
Érdekes,mert soha nem mondott konkrétumokat,de utalt rá viccesen.Én azt gondoltam viccel.Közben még elköltözött,új munkahely,és mintha akkor lett volna egy törés,de párhete találkoztuk,és a férje akitől válik durván zaklatja,és hívogatja,naponta sokszor,követi kocsival mindenhova rettegésbe tartja.Rendőrségen megtette a feljelentést,de a Rendőrség még nyomoz,illetve nem történt tettlegesség mossa kezeit.Szóval nem könnyű a helyzete,de még sorolhatnám,meg kérdeztem miért döntött így semleges válasz,mert neki most ez hogy elváljon mindennél fontosabb és nyugalma legyen.
11. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 12:53
A "nem akar többet találkozni,legyünk csak barátok" azt jelenti, hogy "váljunk el békével, nincs tödd dolgom veled, de ne haragudj rám". Az lehet az oka, hogy nem akar tőled semmit, jó esetben nem bánja, hogy együtt voltatok.
2018. márc. 1. 12:11

Furcsa nekem ez a kérdés. Egy ilyen kapcsolatba a nő általában érzelmi indíttatásból megy bele, a férfi pedig a "testiségért". Érdekes, hogy itt fordítottnak látszik a helyzet.

Az elmúlt egy év eseménye sokmindent elmondhat a hölgyről. Mennyire éreztél rajta érzelmi ragaszkodást, vagy miről is szóltak a találkozóitok?

És igen, a legegyszerűbb út az egyenes: mondja meg kerek perec, hogy miért így döntött.

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 11:09
Igazából nem is számít, hogy mi az oka. Ha nem kellesz többre neki, akkor ez van. Pont ez a baj a szeretői kapcsolatokkal. Az egyik fél egy idő után úgyis többre fogja értékelni, mint ami valójában.
2018. márc. 1. 10:40
Ennyire kellettél neki, egy év szeretőségre, és másra nem.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 10:39

Talán a férje is félrelépett, ha visszavág, könnyebb volt neki.

Erre a célra megfeleltél neki, de mivel simán csaltad az akkori társadat, amíg ki nem léptél a kapcsolatból, joggal feltételezheti, ha a barátnőd mellett volt ő, akkor vele is simán megteheted.

De ezek itt találgatások, állj elé, nézz a szemébe és kérdezz rá, mi az oka, így korrekt. Jobb a tényekkel szembesülni, mint találgatni, agyalni, reménykedni.

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 09:28

Nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem ennek számtalan oka lehet. Pl. jó lehettél neki EÜ rendbentartásra, de többet nem jelentett számára a dolog.

Vagy a válás után egyedül szeretne lenni, és nem vágyik egy újabb kapcsolatra hirtelen. Mondjuk akkor ez esetben sem szeret.

Ami biztos, hogy nem érted válik, ez nyilvánvaló.

5. syria (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2018. márc. 1. 08:33
Én is valami ilyenre gondolok.
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 07:25

Lehet, hogy van neki más. Vagy egyszerűen annyira megundorodott az egész együttéléstől a férje miatt, hogy most egy kis szünetre vágyik.


Mondjuk ha barátság extrákkal, amire gondolt,akkor nyugi, de ha nem akar szexelni veled, akkor az első amit írtam, hogy van neki más. De tévedhetek:)

3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 07:22
Lehet, hogy válik a férjétől, de nem biztos, hogy miattad, nem biztos, hogy érted teszi ezt. Ki tudja, hány vasat tartott a tűzben? De még nem egészen biztos azzal a másikkal kapcsolatban sem, akivel valóban össze akarja kötni az életét, ezért nem akarja a kapcsolatot veled sem teljesen megszakítani. Még te is lehetsz nyerő! Ha akarod, ha neked ez így is jó.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szlengman)
2018. márc. 1. 07:10
Gondolom nem szeret. Vagy ugródeszkának használt, hogy kilépjen a kapcsolatából, vagy egyszerűen elmúltak az érzelmei irányodban.
2018. márc. 1. 05:18
Közel egy évig voltunk szeretők,majd én kiléptem a kapcsolatomból,és időközben ő is válik a férjétől.Képletesen mindig beszélt arról,hogy jó lenne ha együtt lennénk,majd amikor elmondtam mit érzek,azt mondta nem akar többet találkozni,legyünk csak barátok.Mi lehet ennek a nagy fordulatnak az oka??Hölgyek hozzászólását várom leginkább vagy aki volt ilyen szituációban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook