Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12 napja késik, de a teszt negatív fórum

12 napja késik, de a teszt negatív (beszélgetős fórum)


15. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 12. - JapportEnci)
2018. márc. 5. 23:09

Első vérzés kimaradása után zsinórban teszteltem ötször, párnaponta, majd elmentem dokihoz, aki hallva a sok negatív tesztet azt mondta, hogy valószínűleg hormonális gond. Várjunk.

Második hónapban még mindig nem jött meg, a doki - vizsgálatok nélkül - írt fel hormonokat.

Aztán egyre furábban voltam, újból elkezdtem tesztelni, és a tobbedik egyszer csak pozitív lett. Visszarohantam a dokihoz, uh., 12 hetes magzat.

Örömkönnyeimet lerendezte azzal, hogy sajnos gond lesz a beszedett hormonok miatt.

Lett is sajnos.

Ez több, mint 20 eve volt, 20 eves voltam.

Vakon bíztam az orvosban, Anyukamat sem vontam be, csak amikor már késő volt.

14. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 10. - JapportEnci)
2018. márc. 5. 22:59

Szia, kiderült valami?

Drukkolok! :)

13. Titike2434 (válaszként erre: 11. - Brandy85)
2018. márc. 5. 21:12
Szia! Írtam neked privatot. Lehet nem jelzett?? 😁
12. JapportEnci (válaszként erre: 8. - Belat_itt_ne_keressek)
2018. márc. 2. 07:24

És aztán addig teszteltél vagy elmentél dokihoz?

Hogy hogy nem mutatta?

11. brandy85 (válaszként erre: 6. - JapportEnci)
2018. márc. 2. 05:01
Szia. Első fiamat nem. Talán, mert nagyon felvoltam fázva. Lányomat kimutatta elsőre, most a 3. babát is kimutatta elsőre.
10. JapportEnci (válaszként erre: 8. - Belat_itt_ne_keressek)
2018. márc. 1. 20:51

Remélem velem nem a hormonok rosszalkodnak. De sajnos az is benne van a pakliban.

Hétfőn remélem kiderül... ha addig nem jön meg!

9. JapportEnci (válaszként erre: 7. - Babyapocakban)
2018. márc. 1. 20:50

Szeretném hogy pozitív legyen igen!

Hát sok olyat olvasni hogy később érik a petesejt akkor lehet később mutatja!

2018. márc. 1. 19:46

Szia, nekem volt, hogy egészen a 3. hónap elejéig nem mutatta ki egyetlen teszt sem.


Máskor viszont (a bogyó abbahagyása után), nem volt baba, mégsem jött meg, csak 40-50 napokra. Akkor nagyon bíztam benne, hogy terhes vagyok, ellőttem vagy tíz tesztet, de nem voltam sajnos, csak a testem regenerálódott.

2018. márc. 1. 19:05

12 nap késés után azért már bármelyik teszt kimutatná, még csak szuperézékeny tesztnek sem kell lennie.

Majd írd meg, mi történt! Amúgy, szeretnéd, ha pozi lenne?

6. JapportEnci (válaszként erre: 5. - Brandy85)
2018. febr. 28. 18:41
Aztaaaaa ez mennyire érdekes! Nem mutatta ki a teszt?
5. brandy85 (válaszként erre: 4. - JapportEnci)
2018. febr. 28. 18:25
A vizeletből is kimutatja a laborvizsgálat, én 2 kimaradt mensi után is negatívat teszteltem a nagyfiammal és a vizeleti laborvizsgálat pozitív lett most idén 12 éves a fiam.
2018. febr. 28. 17:09
Köszönöm! Arra gondoltam ha hétfőig nem jönne meg elmegyek egy vérvételre! Az kimutatja biztosan illetve a dokihoz is elmegyek!
3. lizova (válaszként erre: 1. - JapportEnci)
2018. febr. 28. 16:21
Bár a mellfeszülès lehet terhessègi tünet.Várj pár napot és ismèteld meg a tesztet
2. lizova (válaszként erre: 1. - JapportEnci)
2018. febr. 28. 16:19

Szia.én voltam,de nem baba volt a dologban.teljesen kimaradt januárban illetve csak össze vissza barnáztam, aztán most februárban is kimaradt.Az orvosom nem látott peteèrèst abszolút.Vissza kell mennem hozzá mindenképp.2.hónapja nem menstrualok

Baba kizárt.Teszt sem mutatott semmit illetve az ultrahang sem látott semmit és a méh nyalkahartyam is kórosan átlagon aluli.Majdkiderül mi lesz ebből

2018. febr. 28. 14:27

Sziasztok!


12 napja késik a menszeszem, most volt az első hóna, hogy abbahagytam a gyógyszert, de együtt is voltunk. Létezik, hogy későn volt peteérés? Mindennap érzem a hasam, feszít a mellem.

Volt valaki így, hogy későn mutatta ki a teszt a terhességet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook