Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apaság megállapítása fórum

Apaság megállapítása (beszélgetős fórum)


1 2
45. ab61752c45 (válaszként erre: 43. - Tundi.t)
2018. márc. 6. 15:27
az unokaöcsém volt ilyen,majd jönnek,de még alszanak,mondom meg vagy te bolondulva,télen,este egy kisgyerekkel,mikor fene tudja,hogy járnak a buszok.persze,hogy nem engedte el e felesége.azóta is jönnek,ez több,mint egy éve volt.mondjuk,nem is hiányoznak.
44. Mezei Virág (válaszként erre: 43. - Tundi.t)
2018. márc. 6. 13:55

:(

Ilyen emberekkel miért kéne kapcsolatot tartani?

Érdemtelenek rá...

Meg hát, tojnak rátok.

43. tundi.t (válaszként erre: 39. - Smirnoff)
2018. márc. 6. 13:38
Bizony, és teljesen tanácstalanok vagyunk. Mivel valószínű, hogy a sógor nem fogja velük tartani a kapcsolatot, el sem tudom képzelni mitévők legyünk. Eddig is csak mi kerestük őket, mióta meg van a nagyobb, de rengeteget hazudtak már nekünk. Pl. Felkértek keresztszülőnek, hogy 1 hónap múlva lesz keresztelő. Mi örültünk, azt mondták majd hozzák a meghívót. Előtte egy héttel megvettem mindent, felhívtam őket, de nem vették fel, kinyomtak, stb. Majd pár nappal a tervezett keresztelő után (!) előkerültek és kérdeztük, hogy ez most mégis mit jelent, s akkor azt mondták, hogy esküvőre kellett menniük, de majd köv hónapban lesz. Az is eltelt, mire kijelentették hogy Sógi fizeti a felét, és majd ha az asszony hozzáteszi a másik felét akkor lesz keresztelő... na ezek után lett terhes. Fogalmam sincs hogy milyen kapcsolatot tudunk tartani. Ha megbeszélünk valamit ahhoz nem tartják magukat, még ha ebédre hívtuk meg őket akkor is 1 órakor felhívnak, hogy ők alszanak, nem tudnak jönni, majd este eljönnek, persze akkor sem jöttek...
42. Mezei Virág (válaszként erre: 36. - Tundi.t)
2018. márc. 6. 13:30

Kis gyerek kis pénz, nagy gyerek nagy pénz.

A koton olcsóbb...

Jöhet a 3.!

41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Ab61752c45)
2018. márc. 6. 13:28

Nálunk támogatják a nagycsaládokat. Főleg, ha magas a jövedelmük!

Az áfa meg a szegények adója...

40. ab61752c45 (válaszként erre: 32. - Mezei Virág)
2018. márc. 6. 11:20
ja,hahaha.mint a 13 gyerekes anyánál.bár az áfa is adó.viszont a négygyerekes,nagy jövedelmű embert,aki egy fillér személyi jövedelemadót nem fizet,hova soroljuk?az adót nem fizetők közé?
39. Smirnoff (válaszként erre: 37. - Tundi.t)
2018. márc. 6. 11:10
Most már van a családban :D Hiszen a férjed unokahúga(i)/öccse(i) ott vannak, a sógoroddal az élen.
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Tundi.t)
2018. márc. 6. 10:30
Jellemző, hogy nem azért kell az apasági, hogy megnyugodjon, tényleg az övé, hanem csak mert meg akar szabadulni a gyerekkel járó nyűgtől, és reménykedik, hátha ezzel rövidre zárhatja. Előbb kellett volna gondolkodni.
37. tundi.t (válaszként erre: 31. - Smirnoff)
2018. márc. 6. 10:21
Hááát, nem sok közöm van hozzá, igazad van. De teljesen kiakadtunk, nekünk még az ismeretségi körünkben sincs ilyen jellegű probléma, életvitel. A családban sem. Ilyet max. a Maunika sóban láttunk volna, ha néztük volna. De élőben nagyon gáz látni a sok megviselt gyereket, akik azt sem tudják hol vannak, kiben bízhatnak....
2018. márc. 6. 10:16
Na, megvan az apasági a kicsire, Ő (is) vérszerinti. A büszke apa most tartásdíjban akar megegyezni, mert szte sokba van a gyerek... :-)
35. Smirnoff (válaszként erre: 34. - 31bc25d879)
2018. márc. 5. 14:50

Pedig nem bonyi. A lusta, "seftelő", urizáló sógi a kaliberére egy proszó luvnyát kapott, és hogy másodjára is megkötött a gipsz, kezd vakarózni, mert anyuci mégsem tol annyit a segge alá, hogy pulyákra is költsön. Valahol meg lehet érteni, mert munkanélküliként nem lehet egyszerű a házat, autót, több motort is fenntartani.

Ez most csúnya előítélet lesz, de sógit én csak úgy tudom elképzelni, mint trágyadomb mögül, susogós mackóban, fuksszal, szakadt merdzsóval előrongyoló helyi vagányt.

2018. márc. 5. 14:17
Én már rég elveszítettem a fonalat.
33. Smirnoff (válaszként erre: 32. - Mezei Virág)
2018. márc. 5. 14:12
Annyival kevesebb mirgáncs kell, szóval kész haszon! :D
2018. márc. 5. 13:13

Hol itt a gond?!

Itt születnek a még hiányzó magyar gyerekek!;)

A jövő adófizető állampolgárai...

2018. márc. 5. 12:29

Összegezve: "sóginak" bejön a Rubensi szépség putris idillel a háttérben, magvát nem sajnálja tőle. Bár szerinted hülyére keresi magát, az anyós pénzeli.

Neked ehhez mi közöd?

30. tundi.t (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2018. márc. 5. 12:08
A gyerekek iskolaotthonosak, vagyis csak hétvégére jártak haza. A hölgy elvileg nővér lenne, de csak 4 évet dolgozott, a legkisebb 6 éves koráig otthon volt.Volt amelyik apa fizetett gyerektartást, az egyiktől pedig van ez a tanya, amiben él. A sógorommal nem volt gyerektartási megállapodás, hanem adott neki fixen 50 e Ft-ot. Anyósom pénzeli a nagyfiát egyébként, meg a seftelésből is bejön neki, elég sok.
29. tundi.t (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. márc. 5. 12:03
Teljesen igazad van. De a gyerekkel való kapcsolat az is marad egy életre, hogy nem akarta őket. Az első nehézségnél már előjön... nem tudom milyen anya az aki ilyen jövőt akar a gyermekének.
28. tundi.t (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
2018. márc. 5. 12:02
Teljesen igazad van! Semmi előre látás, tervezés stb. LAkhatással is komoly gondjuk van, mert hétvégére 1,5 szobára vannak. A gyerekágyak a kicsiknek a franciaágy és a fal között van, betonra szőnyeg terítve, azon másuk a nagyobbik kicsi. Ruhák mindenütt, nincs szekrény.
27. Smirnoff (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2018. márc. 1. 15:48
Másodjára picsogni meg főleg nem :/
26. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Tundi.t)
2018. márc. 1. 15:44

Óvszer esetleg? A nő is megéri a pénzét, de azért valamiből csak felnevelte a 4 gyereket, úgyhogy gondolom, dolgozik, stb. Nem állítanám be úgy, hogy csak a pénzre megy. De a védekezés meg olyan, hogy a férfi is vegye ki a részét, utólag picsogni nem ér.


Eddig nem volt gyerektartás vagyis ki fizette a gyerekek dolgait?

25. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. márc. 1. 13:55
:D
24. Smirnoff (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2018. márc. 1. 13:48

Akkor aranyásók szégyene, na! :D


Mondjuk a koma tuti nem százas, zsák a foltját...

2018. márc. 1. 13:07
láttam olyat,egymás mellett ült a kocsin az apa,meg a fia.pont ugyanaz a turcsi orr,a fülek formája,ehhez még dns sem kellett volna.mondjuk az asszony nem is perelte,mivel jövedelme sem volt.ahol elfért a két gyerek,gondolta elfér a harmadik is.
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Smirnoff)
2018. márc. 1. 13:01
Nem minden aranyásó tud ám bepalizni igazán gazdag fószereket. Van, akinek kevesebbel is be kell érnie.
21. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Tundi.t)
2018. márc. 1. 12:51
Aranyásónak nem mondanám, aki egy fekete jövedelemből élő tücsöktől szerez DNS-t.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - 86d0584f0e)
2018. márc. 1. 11:03
Szerintem is. Ha nem akar gyereket, akkor nem elég nem akarni, hanem meg kell előzni. "Ha a hölgy megkérdezte volna, egyik gyermek sem született volna meg." Ez már sokszor elhangzott itt, a Hoxán, de én is megismétlem: az abortusz nem védekezési módszer. Nem a gyermekek megszületését kell megakadályozni, hanem a megfoganásukat.
19. Mezei Virág (válaszként erre: 16. - Tundi.t)
2018. márc. 1. 10:59
Ezt úgy hívják, hogy felelőtlenség.
18. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - 86d0584f0e)
2018. márc. 1. 10:58

Ezzel csak egyetérteni tudok.

Minden szavaddal.

17. 86d0584f0e (válaszként erre: 16. - Tundi.t)
2018. márc. 1. 10:56

Ilyen nincs, amit a végén írsz. Ha nem akar gyereket egy férfi, akkor óvszerrel és megszakítással védekezik (egyszerre). Abból az esélye a gyereknek kb. nulla százalék.


Nem pedig úgy van, hogy nem védekezik tevőlegesen, és lesz 2 gyerek a kapcsolatban, amit ő nem is akart tulajdonképpen ...

2018. márc. 1. 10:48
A legnagyobb baj, hogy Ő olyan, aki nem is akart gyereket, ezt a fajta kötöttséget Ő nem akarta, csak egy gyerek buli volt, ugye még kicsi, neki nem kellett nagyon semmit sem csinálni, munkahelye nincs, üzletelget.Az elsőnél nem írtak gyerektartást, most viszont az asszonyka már írni akar. Mivel sógór jól él, (ház, autó, több motor, földek)de nincs munkaviszonya, gondolom nem kaphat sokat. Vagy csak nem annyit amennyit szeretne. Ha a hölgy megkérdezte volna, egyik gyermek sem született volna meg...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook