Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egri Biohair fodrászatról kinek mi a véleménye, ki járt ott? fórum

Egri Biohair fodrászatról kinek mi a véleménye, ki járt ott? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 12. 13:08
Nekem 2 ismerősöm is dolgozott biohairben egyik recepciósként másik fodrászként. S meg kell mondjam mikor náluk jártam mgállapítottam a nyilvánvalót: burtálisan bunkó emberek élnek ezen a bolygón. Se nem köszönnek, úgy kommunikálnak mintha ők lennének a kiskirályok . Oké hogy vendégek és ők jöttek "kinyalatni a s***üket " de nem rabszolga a fodrász . Tény hogy sok a kezdő , de szerintem kifejezetten jó hogy van egy munkahely ahol ezek a fiatalok is el tudnak indulni és fejlődni. Az meg hogy hogyan vágják a hajat a fodrász iskola hibája . Óvodákban, más munkahelyeken is vannak kezdők. Ez a bejelentkezés nélküliség meg nyilván okoz azért problémát és fennakadást ami sok embernek nem tetszik de akkor mesterfodrászhoz kell járni aki 1 hónap múlva ad időpontot. Ahány fodrász annyi féle haj , nem szalonfüggő. Lehet valaki 20 éves tapasztalattal is rossz. Szúrta már el a hajam olyan fodrász. Én is azt mondom amit én láttam egy normális színvonal normális árak. De említették az ismerősök hogy igen vannak elégedetlenkedők nyilván napi 90 emberből tuti van 2-3 de mégis visszamegy... :D szóval ?
2018. márc. 9. 12:28

Ezekben a szalonokban tanulók gyakorolnak. Nem tesznek törölközőt a vendégek nyakába.. a férjem

odajárt, eleinte jó volt, aztán már csak panaszkodott a háta közepe is vizes volt mire végzett.. így már nem megy többet oda.

2018. márc. 8. 19:08

Először is a fodrásznál meg kell ismerni a haj típusát, puha, lágy, formázható, vannak- e forgó. Ez idő. Aki levágott az tudja milyen fazont képzelt.

Én nem járnék ilyen helyre

13. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 8. - Gaiha)
2018. márc. 6. 09:17
Itt Budapesten a legnagyobb sz.rért is megy a sorbanállás, szóval ez nem mérvadó. A biohair átlagos színvonalú szerintem, viszont a Csak hajvágás szalonban (Déli pályaudvarral szemben van ahova járunk) eddig mindig olyan jól le vágták a hajam, hogy mindenki dicsérte. Az 5 éves fiammal is kedvesen bánnak, mondjuk ő nem az a fodrásznál balhézós típus, 3 évesen sem volt az.
2018. márc. 2. 14:53
Nekem is, + nem is festenek csak vágnak.
2018. márc. 1. 22:03
Nekem is rosszak a tapasztalataim...
10. Clarah (válaszként erre: 8. - Gaiha)
2018. febr. 28. 13:02

Nem tudom. Én voltam több városban is náluk, mikor úgy hozta az élet, hogy kényelmes volt időpont nélkül beugrani. Mindig megbántam, olyan csúnyán elrontották a hajam.

Ezek alapján senkinek nem ajánlanám.

2018. febr. 27. 22:57
Itt Pesten sorra szünnek meg, az ott dolgozok mondták hogy egyre sz.rabb a termékük amivel dolgozniuk kellett, a férjem és a fiam jártak oda aztán egyszer csak már más volt a nevük, de a dolgozók ugyan azok voltak, kérdezte a férjem hogy hogy hogy.... Már más helyen is más lett..
8. Gaiha (válaszként erre: 6. - Clarah)
2018. febr. 27. 17:25
Állítólag valami mentes festékkel dolgoznak, tán ammóniamentes. Azok amúgy se fognak :/ Ismerősöm mondta hogy annyian voltak hogy be se lehetett már férni a sorba 6kor és 8ig vannak . Azért gondoltam hogy nem lehet rossz ha ennyien mennek hozzájuk.
7. LadyBird 2015 (válaszként erre: 6. - Clarah)
2018. febr. 27. 14:39
Elnézést, amikor én voltam, akkor még nem volt, mert rákérdeztem. De ez tavalyi információ. Sajnálom, hogy félretájékoztattalak.:(
6. Clarah (válaszként erre: 3. - LadyBird 2015)
2018. febr. 27. 14:30
Festés és melírozás is van, jó pénzért, jó 💩
5. Clarah (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2018. febr. 27. 14:30
Maradj is az. 100-ból 99 pocsék munkát végez.
4. Gaiha (válaszként erre: 3. - LadyBird 2015)
2018. febr. 27. 14:09
Én úgy láttam van festés
3. LadyBird 2015 (válaszként erre: 2. - Kati1977)
2018. febr. 27. 13:42
A Biohair egy franchise hálózat, festést nem vállalnak.
2018. febr. 27. 11:38

Szia!

Nekem a volt kolléganőm ment oda, és ott ajánlották, hogy melyik az a fodrász aki jól tud vágni, melyik tud jól festeni. Jól levágták a haját egyébként. Ő csak vágatott.

2018. febr. 27. 11:08
Szeretném kipróbálni, de bizalmatlan vagyok. Tapasztalata van valakinek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook