Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol hibáztam?? fórum

Hol hibáztam?? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 10. 13:30
Jézusom
56. 7ac2d5e7f3 (válaszként erre: 54. - Kazuyya)
2019. szept. 14. 16:53
Elnézést nem neked akartam válaszolni
55. 7ac2d5e7f3 (válaszként erre: 54. - Kazuyya)
2019. szept. 14. 16:49
Elég sok lányt átvert ez nö pedig egy csúfság volt nem értem mit eszik egy 16 éves lány egy Banyán ?A Húgom ma már szégyelli,hogy egy ilyen nöt szeretett ,ha akkor tudom hol lakik elmentem volna!Margóval arrol beszéltűnk hogy a francba nem bukott le soha a férje elött!
54. Kazuyya (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2019. szept. 13. 01:28
10 éve, hogy nem tudtad feldolgozni, bűnösnek érzed magad, bizony követtel el hibákat,DE NEM MIATTAD TÖRTÉNT,AMI TÖRTÉNT.A lányod fejében komoly gondok voltak,ha máshogy teszel, lehet akkor is ez a végeredmény.A múlton nem lehet változtatni,az élet megy tovább, élj jobb életet,keress fel egy szakembert.10 év hosszú idő,nem lehet leélni egy életet ekkora bűntudatban.Tessek összeszedni magad :)
2019. szept. 9. 16:37
Az egyik tag "össze hozott " Margóval,ö tartja vele a kapcsolatot felhivott Margó és úgyan az a Nö inkább állatnak nevezném ...Szóval egy személyröl irtunk!
52. andi6020 (válaszként erre: 51. - 7ac2d5e7f3)
2019. szept. 5. 08:02
Emiatt miért lenne kamu? Azért, mert ide beregisztrál egyszer valaki, nem kell utána sírig ide járni.
51. 7ac2d5e7f3 (válaszként erre: 50. - Andi6020)
2019. szept. 5. 07:51
Akkor gondolom kamu!Igaz rég történt de nálunk 3 évig téma volt ez nö ,nem értem ahogy akkor se értettem ,hogy egy 19 éves lány hogy tud ennyire függni egy aberált nötöl!Sok sok ruha nélkűli képet kűldött a Húgomnak ez az aberált állat !Sokat elverték érte a szűleink mert suliba se akart járni söt dűh kitörésig fajult!Csak azt nem értem a családja nem vette észre hogy aberált ?
50. andi6020 (válaszként erre: 49. - 7ac2d5e7f3)
2019. szept. 4. 18:13

Margó utoljára itt: 2018. jún. 20. 08:10


Ne érjen nagy csalódás,de szinte biztos, hogy nem fog válaszolni.

2019. szept. 4. 18:05
Nem rég regisztráltam nem is hittem,hogy hozzá szolok bármihez is de ez a sztory mintha a Húgommal történt volna csak ö nem lett öngyilkos!Margo ez nö nem Tolna megyébe él? 2005 nyarán a Húgom szerelmes lett egy Tolnai nöbe akinek a lánya 13 éves volt sokat mesélt rola a Hugom,sose találkoztak mert 150km re lakott tölűnk szerencsére!!Beteg elme volt irta a Húgomnak,hogy kivánja a saját lányát ,ekkor én felhivtam,hogy szálljon le a Húgomról erre nevet válltott és ugy irt a Húgomnak de a Húgom rá jött és tiltotta ,sok balhé volt nálunk emiatt a .......... miatt!Margó irj kérlek.
48. margo5611 (válaszként erre: 47. - Panna.33)
2018. febr. 26. 15:32
Köszönöm
47. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 26. 14:57

Nem hiszem, hogy te hibáztál volna.

Fogadd részvétem!

2018. febr. 26. 12:11
Semmi értelme se a nőt, se hozzátartozónak magát hibáztatni.
45. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Margo5611)
2018. febr. 26. 12:01
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Szomorú, hogy semmit sem lehet tenni egy ilyen beteg ember ellen, aki kislányokkal szórakozik :( Általában nem vagyok az erőszak híve, de ezt a szörnyeteget úgy el kellene verni, hogy legközelebb meggondolja, kinek az életét teszi tönkre.
44. margo5611 (válaszként erre: 43. - Smirnoff)
2018. febr. 26. 11:51
Margit1956 voltam,igen ahogy én is
43. Smirnoff (válaszként erre: 42. - Margo5611)
2018. febr. 26. 11:46
Nicknevet, ahogy most te is?
42. margo5611 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2018. febr. 26. 11:28
Köszönöm a hozzászólását!Épp emiatt vittem el pszichológushoz mert nem is ismerte ezt a Nöt csak sms-ben nem volt normális,hogy ennyire fűgg töle!A Lányom halála után beszéltem egy ismerösével aki a Nöt is ismerte ,elmondta hogy többször próbálta le beszelni a lányomat erröl a nöröl ,mert tudta hogy több lányt átvert már és utána nevet váltott!
2018. febr. 26. 08:18
Hihetetlen, hogy ebből az egészből csak azt látjátok, hogy az anyuka pszichológushoz vitte a lányát, mert kiderült, leszbikus. Ez az egész történet akkor is rémes lenne, ha egy házas férfiba lett volna szerelmes a lány. Teljesen mindegy, hogy egy 20 évvel idősebb nőről, férfiről, ufóról vagy póniról van szó, nem egészséges, ha egy tinilány egy nála jóval idősebbe szerelmes ilyen mértékben, mert túl befolyásolható és kiszolgáltatott. Biokémia?! Egy ilyen kapcsolat tényleg minden, csak nem természetes. Ahogy ki tudtam venni, a lány főleg, vagy akár kizárólagosan virtuálisan találkozott a nővel, vagyis itt nem a feromonok játszottak szerepet, hanem annak a beteg állatnak a manipulációjának esett áldozatául a kislány. A tiniknek olyan egyszerű elcsavarni a fejét, mert a legtöbben nagyon vágynak a figyelemre. Ezt egy átlag felnőtt simán ki is tudja használni, ha akarja. Házas férfiak meg is teszik. Neten keresztül hízelegnek fiatal lányoknak, amíg azok elszöknek, hogy a férfi kihasználhassa őket. Mert itt nem szexuális szabadságról van szó, hanem puszta kihasználásról. Az meg, hogy az anyuka érezte, hogy valami nincs rendben a lányával, ezért pszichológushoz vitte, mint utólag beigazolódott, teljesen jogos volt, hiszen egy öngyilkosságra hajlamos lánnyal tényleg nincs minden rendben. Sajnos a pszichológus mégsem segített. Oké, hagyni kell a tiniket megélni saját vágyaikat, de azért csak a normális kereteken belül, mert ők még nem tudják felmérni a valós veszélyeket, és mert látjátok, mi lehet belőle. "Százszor inkább éljen boldog leszbikusként vagy mittudomén, mint kakául heteroként." Hát nagyon boldog életet nyert ezzel a kis leszbikus kalanddal az a szegény kislány... Ebben a történetben egyáltalán nem látom az anya felelősségét. Ő minden tőle telhetőt megtett, csak sajnos nem volt elég. Ha az anya ujjongva fogadta volna a lány "szerelmét", és áldását adja a dologra, akkor most vajon az a kislány boldogan élne a 20 évvel idősebb nővel egy kiegyensúlyozott leszbikus kapcsolatban? Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Beigazolódott, hogy az anya összes félelme teljesen megalapozott volt. És biztos vagyok benne, hogy akkor is ugyanígy próbálta volna megvédeni a lányát, ha egy nős férfiről lett volna szó.
2018. febr. 25. 20:17
Sokszor beszéltem vele,hogy hagyja ezt a Nöt mert nem hozzá való de nem!Rengteg lányt átvert és elmondta valakinek,hogy azért nem vállalja ,hogy Bi mert elvesztené a családját!
39. globus (válaszként erre: 36. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 19:45

Szerintem itt két szálon megy a beszélgetés :)

Egyik a lány nemi irányultsága, ami olyan, amilyen, nem vita tárgya, hiszen édesanyja tudott róla.

Másik a NŐ, aki kétségbeesésbe sodorta a lányt - nyilván az sms utolsó csepp volt a pohárban, de nem egyedül járult hozzá a tragédiához. Nem vagyok biztos benne, hogy egy bujkáló heteró kapcsolat (nős férfi-lány) nem végződött volna-e hasonlóképpen. Sajnos több láncszem hiányzik, legfőképpen a másik nő oldaláról.

38. iszkiri (válaszként erre: 34. - Margo5611)
2018. febr. 25. 19:37

TE jó ég! Már bocsánat, de aki azt javasolta, hogy verjed el a 17 éves lányodat, hát azzal valami nagy baj van.

Jól tetted, hogy nem verted el. Még lelkiismeret furdalásod is lenne.


Nézd, egy kamaszlánnyal "normál" esetben is vannak problémák. A korából adódóan. Talán nincs is szülő, aki ne élné át a gyereke kamaszkorából adódó átmeneti gondokat, nehézségeket. Akkor is, ha amúgy minden rendben a családban. Csak az a fránya kamaszkor...


Arról pedig, hogy elfogadtad a lányod másságát, de azt nem, hogy egy 36 éves férjes asszonyt szeret, megint csak nehéz kívülállóként állást foglalni. Ha 36 éves nős férfit szeretett volna, talán ugyanúgy ellenezted volna.

Nézd, én nagyon sajnálom, ami veletek történt, de volt a.manusnak egy hozzászólása, ami ugyancsak elgondolkodtató.

Csak az az igazság, ha valaki ilyesmit le mer írni, akkor általában támadás áldozata lesz. Mert lassan már semmit nem lehet itt leírni anélkül, hogy valakit meg ne bántanánk.

Mert valamilyen témában tuti, hogy mindenki érdekelt.

Nem írhatsz kövérségről, mert aki kövér, az sértve érzi magát.

Nem írhatsz koraszülésről, mert még utóbb megsértesz valakit, akinek koraszülött a gyereke.

Nem írhatsz sérült gyerekről, nehogy megbánts valakit, aki érintett.

És sorolhatnám.


Ennyi év távlatából ne keresd, hogy hol hibáztál. Lehet itt bármennyi hozzászólás, mi nem tudhatjuk. Nem látunk bele a volt életetekbe, és ilyen kevés infó alapján nem lehet véleményt mondani. Sőt, több információ alapján sem. Ismeretlenül hogy tudhatnám, hibáztál-e, és miben?


Megnyugvást kívánok! 10 év nagyon hosszú idő. Ennyi idő alatt jó esetben a sebek begyógyulnak.

Mondom - jó esetben.

37. 31bc25d879 (válaszként erre: 36. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 19:33
Jó, hát a pszichológus könnyen mondja ő nem érzi a saját bőrén mert nem ő az anya és nem az ő gyereke. Ebben szerintem egyet értünk.
36. Smirnoff (válaszként erre: 33. - 31bc25d879)
2018. febr. 25. 19:27

Nem csak egy oldala van ennek az szituációnak.

Te meg X anya így gondolja, és hajtogatja, hogy beteg. A pszichológus szerint nem beteg, akkor arra ráhúzzuk, hogy hülye. Mindeközben a lánnyal valami nagyon nincs rendben, és azt sem tudjuk, hogy mi, mert kár is meghallgatni, úgyis "én vagyok az anya, én tudom, mi a rossz, mi a jó, slussz". Ha 17 évesen valaki öngyilkos lesz, a legkisebb gond vele, hogy leszbikus, vagy hogy lehetetlen alakba szeretett bele.


Hozzáteszem, ez a nő tényleg valami szörnyeteg, ha egy röhögő emotikont küldött vissza, de hogy ilyen, az már csak a tragikus eset után derült ki.

35. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 19:17

Nem hibáztál!

Tetted amit akkor jónak ítéltél és helyesnek tartottál!

Őszintén kívánok neked mihamarabbi megnyugvást!

2018. febr. 25. 19:16
Tudtam,hogy a lányokat szereti és azt elfogadtam de egy 36 éves férjes Asszonyt azt nem,sokan mondták verjem el de sosem tettem!
33. 31bc25d879 (válaszként erre: 32. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 19:15

Figyi!


A hozzászólásaid alapján értelmesnek tartalak.

Kérlek értsd jól amit írtunk.

Nekünk van gyerekünk, áttudjuk érezni az egész szitut.

Neked van gyereked?

32. Smirnoff (válaszként erre: 29. - 31bc25d879)
2018. febr. 25. 19:10
Nem élettani? Nem magyarázza a vonzódást a biokémia?
31. iszkiri (válaszként erre: 27. - 31bc25d879)
2018. febr. 25. 19:08

Szinte 100%-ig egyetértek.

Nehéz ez. És bizony, mint ahogy írod, nem érezhetjük át, amíg nem járunk ugyanabban a cipőben, mint aki érintett.

Nem emlékszem pontosan, hogy valamilyen műsorban láttam-e, vagy csak olvastam, hogy Czeizel Endrét is megrázta annak idején, amikor kiderült Gábor fiáról, hogy "más".

És ha belegondolunk, hogy akik nyíltan vállalják a másságukat, az csak töredéke azoknak, akik magukban tartják, mert ki tudja milyen okból nem mernek "előbújni.

Szóval nem könnyű. Sem annak, aki a saját neméhez vonzódik, de magában tartja, sem annak a szülőnek, aki szembesül azzal, hogy a gyereke az azonos neműeket szereti.

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 19:07

Nem tudom van-e gyereked, unokád, testvéred aki hasonlóan járhat?

Nem kívánom, hogy legyen szerencséd hozzá, hogy átéld az anya érzéseit.


Ha, te is egy vagy, azon felnőttek közül, akik "gyerekekre" vadásznak, akkor megértem, hogy az Istenért nem fogod fel miről van szó.


Más, ha karobélivel kezd valaki, vagy megvárja, amíg nagykorúvá, érzelmileg is stabillá válik a szerelme tárgya.

29. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 19:05
DE nem is élettani és természetes.
28. Smirnoff (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 18:54
17 éves volt a lány. Az már annyira nem gyerek, és egyáltalán nem büntetendő.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook