Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Spectral DNC hajhullás ellen tapasztalatok fórum

Spectral DNC hajhullás ellen tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2018. febr. 28. 17:43
Köszi a tippet.
2018. febr. 28. 07:58

Hat megmondom en szivesen, de nem magyarorszagon vettem...

minapharm gyarto es Hair plus back a neve.

Sajnos ugyanezt itthon biztos nem lehet kapni de mas nevut ugyanezzel a hatoanyaggal szerintem siman.

2018. febr. 27. 05:35
Mi a pontos neve?
2018. febr. 26. 09:11

Szao. Ezt az oldatot ugyan nem ismerem de ahogy utannajartam lattam h nanoxilil van benne. En ket eve hasznaltam minoxidil oldatos spryat hajhullasra ...(gondolom ez tovabbfejlesztett valtozat)

Nekem anemia okozta a hajam kihullasat es vitaminnal samponnal es ezzel a sprayvel kombinalva meghozta a vart eredmenyt. Olyannyira h most tobb hajam van mint barmikor.

Nalam a verszegenseget meg kellett allitani...ezert a vitamin. A sampon osszetetele pont mint a banfi.

Arra azert figyelj h a hajhullas okat ez nem szunteti meg. Ha abbahagyod a kezelest es a problema meg fennall akkor kesobb ugyanugy kihullhat a hajad.

Mindenesetre teszi a dolgat az az oldat....nagyon is!

2018. febr. 25. 14:10
Sziasztok szeretném azon fórum társak véleményét kérni akik már használták a Spectral DNC külsőleges oldatot hajhullás ellen. Én nem kopaszodtam még meg nagyon, de jelentősen, látványosan kezd ritkul a hajam a homlokon fölött egészen a fej vonalam közepéig ( pár évvel ezelőtti állapothoz képest) oldalt és hátul körbe dus. Nőnek baba hajszálak a kérdéses területen de nem képesek kifejlődni. Továbbá Szerintem el is vékonyodott. Azon gondolkoztam hogy kipróbálnám ezt a külsőleges oldatot, van e valakinek tapasztalata vele esetleges hátrányaival. Csak ezt szeretném használni kapszula gyógyszer nem jöhet szóba. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook