Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 éves kislánynál folyás. Volt így valaki? fórum

4 éves kislánynál folyás. Volt így valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Pannó
2018. máj. 16. 17:16
Használtunk azt is.Most megint nincs azóta baja,2-3 napig tartott a dolog...Már ez is haladás hogy ennyi sok idő van a tünetek közt,a homeopátia óta.
55. Katonca (válaszként erre: 54. - Pannó)
2018. máj. 1. 17:36
Nekünk az oldotta meg a helyzetet, mikor a gyereknőgyógyász azt ajánlotta, használjunk Nivea intim szappant. Pedig akkor még óvodás volt a lányom. Nekünk segített!
54. Pannó (válaszként erre: 53. - Katonca)
2018. máj. 1. 15:12
3 hetet birt ki ..most nagyon beteg lett köhög is és a folyas visszajött ugyhogy ülőfürdő..de legalabb nem csípi...még ma pont nem vagyunk otthon de hazaerünk ültetem a sós ecetes vizbe...:(( azt olvasgatom.hogy sajnos pubertassal fog ez változni ha a tejsavas közeg kialakul majd.Addig kínlodhatunk :(
53. Katonca (válaszként erre: 52. - Pannó)
2018. ápr. 28. 23:45
Nagyon örülök! Úgy lenne jó, ha egy kisgyermeknek sose lenne semmi baja!
52. Pannó
2018. ápr. 24. 10:27
Sziasztok!15 napja tünetmentrsek vagyunk ugy hogy eszikm édeset is...nem akarom.elkiabalni de remélem igy is marad.Amit csinaltam.sós ecetes ülőfürdő 1 hétig aztán 1x hétvégén.Nizolallal és aloevera zöldkrémmel felvaltva kentem neki a nuniját kb 10 napig...már csak aloegél kb 3 naponta 1x.Közben elvittem homeopátias orvoshoz és minden nap szed 2 hónapig ecolira és candidara valamit nőgyógy urulogiai immunerőrités.Ez minden nap 5 kis golyó csak mindig más.Szóval nagyon nagyon remélem megjavultunk.Eddig 3 nap volt a csúcs hogy nem mondta h csip.ez a 15 nap nak nagyon örülök :).Közben a másik kicsimnek lett egy hosszadalmas betegsége amire a doki se tud mit mondani mert 1 antibion ott is túl vagyunk..de majd ezt is megoldom valahogy.
2018. ápr. 6. 17:37

[link]


Olvasd el ezt a cikket, hátha segít.

50. Pannó
2018. márc. 27. 09:35
Lányok reggeli bugyija megint folyásos...Nem tudom hova vigyem...:(
49. Pannó
2018. márc. 26. 17:23
Na tegnap letelt az antibio...ma megint mindta hogy csip mikor ovibol haza érve picit pisilt...bugyija eleggé pisis volt.Szerintem nem iszik ott és nem törli meg rendesen...én másra nemtok gondolni..negativ pisi mellett
48. Pannó
2018. márc. 24. 16:50
Ma a pisije megint olyan volt mint a zavaros citromlé- fehér..vagy mintha tejet öntottem volna bele...mitől ilyen csajok..kiakaszt.Ha keveset inna nem sötét sárgansk kellene lennie.Holnap befejezzük az antibiot..s
47. Katonca (válaszként erre: 46. - Pannó)
2018. márc. 21. 20:38
Remélhetőleg használ. Ez a baci eléggé jól pusztítható antibiotikummal. Bízzunk benne egy kúra elég!
46. Pannó (válaszként erre: 45. - Katonca)
2018. márc. 21. 09:04
Bevettük ma az elsőt...2x kell 3ml este 4ml.Ugy csinálom az első mellé enterolt adok (jó gomba) délben alovera gèl.es az esti után protexin restore és forevres probio váltogatva.Sztem.1 hónapig adom neki majd a probiokat igy hátha nem lesz gond.Csak segítsen az antibio és ne jöjjön vissza neki,mert akkor nincs ötletem
45. Katonca (válaszként erre: 44. - Pannó)
2018. márc. 20. 19:10
Sajnos úgy néz ki, nem ússzátok meg antibiotikum nélkül...
44. Pannó
2018. márc. 20. 08:39
Megint folyása van...és a csíp a pisi se múlik max 1-2 napra.Szóval decemberben kezdődött folyással..pisi negatív csípés januártol pluszba december ota most van 3.ra folyás.Ugyhogy tuti az ott nincs kikezelve rendesen szegénykemnek ezekkel a házi praktikákkal.Ugyhogy ma felhivom a gyerekdokit hogy az antibiot muszáj lesz beadni neki..ez nem megoldás hogy pár nap nem csip aztan csip majd jön a folyás megint.Ott van az ecoli a hüvelyben és max lecsökkentem a számát annyira ezekkel az itthoni modszerekkel hogy a folyás ne legyen látható.Valami váladék tuti keletkezik onnsn azért csipi szegénykémet.Bármennyire szeretném megúszni az antibiot muszáj lesz...Remélem használok vele és nem rontok a helyzetén..és a gomba nem fog visszajönni neki . Iszonyat félek :((
43. Katonca (válaszként erre: 42. - Pannó)
2018. márc. 16. 01:54
Rémisztő lesz amit mondok, de tényleg túl lihegni sem akarom a problémát, de ultrahangja még sosem volt a picurkának? Mert sajnos a kevés ivás egészen pici gyerekeknél is okozhat vesehomokot vagy követ. Most voltam kőzúzáson, és ott mondta a doki, hogy a legfiatalabb betegük 3 éves volt.
42. Pannó
2018. márc. 14. 06:30
Sziasztok!Még nincs tenyésztés meg alap pisi eredmény ma megpróbalok telózni.Úgy állunk hogy folyása noncs nem is piros neki...ezrk már régen .Viszont 2 napra max nem mondja hogy csíp aztan igen vagy reggel vagy este.Aztan megint nem mondja,én nem is szoktam kérdezni.A múltkor nega volt a pisi,hát most kiváncsi leszek..gombára is vizsgáljak most.Szerintetek ha az is negativ akkor azért érzi hogy csíp mert keveset iszik?Mert amúgy igen..
41. rinike (válaszként erre: 40. - Katonca)
2018. márc. 8. 06:39
De jó, hogy felhívtad a figyelmemet rá, én nem vettem észre, de most megnéztem, hogy mi az. Mi is ki fogjuk majd próbálni.
2018. márc. 6. 22:15

Na végre van valami diagnózis, örülök. Kíváncsi leszek az urológián mit mondanak.

A 29. hozzászólásban mondtak valamit az e.colira.


[link]

39. Pannó
2018. márc. 6. 07:57
Ja és én nem csinálok már semmit nehogy ezek miatt legyen baj...max bepantennel vékonyan bekenem neki.
38. Pannó (válaszként erre: 37. - Rinike)
2018. márc. 6. 07:56
Nem ő vékony tipus.Csütortokon megyünk urulogiára még mindig mondja hogy csíp de általában reggel.Hiába betadinozgattam ülőfürdők stb..folyás nincs nem piros neki ugyh nem tudom.Megnézetem a pisijét mindenre..gomba baci stb ami csak okozhatja.Lehet már csak reggel érzi hogy erősebb a pisije mert azt mondja nem fáj meg szúr..nem fél pisilni.Ugyh nehéz egy 4 évesnél eldönteni mire értheti szegénykém.Napközben nem szokta mondani.
37. rinike (válaszként erre: 36. - Pannó)
2018. márc. 3. 08:00
Szerintem a betadinos fertőtlenítés elég és jó. Hadd kérdezzem meg, hogy nem combos véletlenül a kislányod? Amiatt kérdezem, mert az enyém picit combos (normál súlyú, csak alkatilag husikásabb combú, mint a hasonló korúak), és összefüggést sejtek a probléma és eközött.
36. Pannó
2018. márc. 2. 11:41
Sziasztok!Elmult a folyása kb 4 napja nincs és a csípést sem mondta már ma reggelig.A nődoki semmit nem adott mert ecolira nincs penicilines krém...azt mondta nem kell semmi..mondom de nem mulik csak max 1 hét aztan 1 nap pl 1x csíp majd nem csip..ezt csinaljuk januar ota.Azt mondta mérlegelni kell mert szájon at van antibio erre.Felhivtam gyerek dokinkat mondtam hogy nincs folyas de ma reggel mar megint azt mondta hogy csip és észre vettem ha eszik valami édeset pl kroassant vagy gabona pelyhet evett azutan 2 napra mondja h csio.Azt mondta lehet van egy kis gomba is ...de mondom az nega..labor is mondta hogy nem tenyéstett ki.Szerinte nem kell antibio betadinnal mossam le és canestennel kenjem be ilyenkor.Szval 2 doki is azt mondta ne..a védőnő szerint meg bekellene venni mert nem javul ki.Fogalmam nincs mi legyen ha nem lenne ilyrn hogy gombára ennyire hajlamos már rég beszedettem.volna vele,de kisérletezni sem.akarok.4 éves és tavaly nyár végén szájpenesze lett ...amivel 3 honapig kinlodtunk cukormentesen evett mindent elkovettem.hogy elnuljon.a nyelve töve azota is fehér lepedékes ami gyerekdoki és fül orr gégész szerint is már nem gomba.szóval komolyan most mit csináljak...
35. rinike (válaszként erre: 33. - Pannó)
2018. márc. 1. 12:10
Arra antibiotikumos krémet adtak? Vagy mit?
34. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 33. - Pannó)
2018. márc. 1. 11:37

Szia! Milyen jó, hogy határozott voltál a dokinál, így kiderült.

Mit adtak rá?

33. Pannó
2018. márc. 1. 10:04
Sziasztok e coli volt neki benne.
32. Pannó (válaszként erre: 29. - 86d0584f0e)
2018. febr. 25. 11:38
Ha a pisiben van akkor igen neki az negatív.
31. Pannó
2018. febr. 25. 11:38
Hiába Öntözgetem neki betadinossal pici folt még mindig van a bugyiján..alig várom már a tenyésztést..hogy írjanak neki valamit.
30. Pannó (válaszként erre: 27. - Rinike)
2018. febr. 25. 11:36

Gyntima intim mosakodó gél gyermekeknek 3 éves kortól ajánlott, amikor a hüvely védekezőképessége még nincs eléggé kifejlődve.


A tudat, hogy már a kislányok is szenvedhetnek a külső nemi szervek problémáitól, amelyek általában felnőtt korban jelentkeznek, a legtöbb szülő számára szokatlan és meglepő. Ezek a megbetegedések azonban már egészen a megszületéstől jelentkezhetnek, némely esetben csak pubertáskorban, a menstruáció kezdetétől. Gyermekkorban a hüvely megbetegedések elleni védekezőképessége még nincs eléggé kifejlődve, mint nemi éérettség idején.


A higiéniai követelmények a nemi szervek funkciói által adottak. A húgyvezeték, a külső nemi szervek és a végbél nagyon közel helyezkednek el egymáshoz. A kislányoknál hiányzik a szeméremajak és a kis ajkak szőrzete, amely a hüvely bejáratát védi. Éppezért padlón, fűben üléskor, homokozás vagy széklet utáni helytelen tisztálkodás esetében bármilyen fertőzés keletkezhet. Ez okból a kisjkak és a hüvely megbetegedései a lányoknál a 3. és 9. életév között a leggyakoribbak.


A nemi szervek tájékának fertőzése nagyon kellemetlen, égéssel, az intim testrészek megduzzadásával, folyással vagy viszketéssel jelentkezik, és vizeléssel kapcsolatos nehézségekhez vezethet. E megbetegedésnek különféle baktériumok, gombák, vírusok, paraziták, idegen származású testek, kémiai ingerek, elégtelen higiénia lehetnek a forrásai.


Emellett megdöbbentő, hogy az újszülöttek ápolása ezirányban nagyon példás. Az anyukák nagy részének természetes, hogy az újszülött bőrének minden egyes egyes részéről gondoskodjanak.


Az alapos higiénia folytatása a gyermekkor után, a menstruáció kezdetétől, pubertás korban is fontos.


A rendszeres és alapos intimhigiénia és a GYNTIMA lányok részére kifejlesztett intim lemosó zselé által tartalmazott hatékony anyagok megfelelő kombinációja ezen problémákat eredményesen segít megelőzni.


A tejsav szabályozza a pH értéket és hidratáló tényező tulajdonságokkal rendelkezik. A bisabol az alatoínnel együtt részt vesz a bőrsejtek megújításában. A salviakivonat természetes antiszeptikum kímélő tulajdonságaival védelmet nyújt és biztosítja a bőr mikrobiális felfrissítését.összetétele

Aqua, Sodium Laureth-2 Sulphate (30%);INSERT INTO `webshop_products` VALUES Lauramidopropyl Betaine (30%);INSERT INTO `webshop_products` VALUES Cocamide DEA, Acidum lacticum, Salvia officinalis, Parfume Aroma Heřmánek, Alantoin, Bisabolol, Acnibio MXR.


Gyógyszertárból vettem

2018. febr. 24. 20:05
Ha ecoli fertőzés, a dmannóz segíthet.
28. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Rinike)
2018. febr. 24. 19:29
De miert ő törli a popijat?En a 4eves fiamnak meg én törlöm es az oviban is az óvónők törlik.
27. rinike (válaszként erre: 24. - Pannó)
2018. febr. 24. 18:16

Megírnád a márkáját, és hogy hol vetted?


Az én kislányommal is elő szokott fordulni, hogy keveset iszik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook