Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TAMIFLU gyógyszer - Tapasztalatok fórum

TAMIFLU gyógyszer - Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5. Szabokisandi (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2018. febr. 21. 15:55
Köszönöm. Megerősít, amit írsz. Nem tartózkodok annyira a kemikáliák ellen, de sok rosszat olvastam erről.
4. Ikebana3 (válaszként erre: 3. - Katonca)
2018. febr. 21. 14:15

Már csak az a kérdés melyik vírusét?! Nagyon sok törzse van már és ez a szer igen általánosan fogalmaz. Ha működik a placebóhatás, talán még használ is! :))))

Szerintem fölösleges kémiai anyagot nem kell a szervezetbe vinni. Helyette méz, gyümölcsök, zöldségek, azaz sok-sok vitamin kell, ami az immunrendszert megerősíti.

2018. febr. 21. 13:57

Szedni nem szedtem, de ártani nem árthat. Ezt írják róla:


- A Tamiflu oszeltamivirt tartalmaz, ami a neuraminidáz-gátló nevű gyógyszercsoportba tartozik.


Ezek a gyógyszerek meggátolják az influenza vírus szétterjedését a szervezetben. Segítik az influenza vírus által okozott tünetek javulását, vagy meggátolják ezek kialakulását.

2018. febr. 21. 11:51
Miután már elég sokféle influenza vírus törzs kószál a világban és szinte évről évre újabb mutánsok jönnek létre, amelyek ellenállók az előzőekre kifejlesztett vakcinákra is, szerintem nincs értelme szedni ilyent. A vírusokra egyébként sincs gyógyszer, max. az általuk okozott betegségek tüneteit lehet csillapítani lehet(láz, ízületi fájdalom, gyulladás stb.)
2018. febr. 21. 10:33
Szedett e már valaki Tamiflu nevű gyógyszert? Ha igen, mik a tapasztalatai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook