Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babát várók fórum

Harmadik babát várók (beszélgetős fórum)


2018. márc. 5. 12:59

Sehol senki? Mizu veletek?

Még mindig nem jutottam el odáig sem, hogy megállapítsák a terhességet. Szerdán megyek nőgyógyászhoz, egyelőre Komáromba. Ha ő szimpi és vállal, akkor oda fogok járni. Ha nem, akkor megyek a győrihez - áprilisra van hozzá időpont... 😀

2018. febr. 26. 15:48
Komáromi vagyok. Korábban egy győri dokihoz jártam, de valahogy semmi kedvem harmadszor is havonta 1-2-szer Győrbe mászkálni.
5. lagnes86 (válaszként erre: 3. - Dc9467a4d6)
2018. febr. 26. 15:45

Azti, majdnem pont mint nálunk :D hogy viselted eddig a terhességed, 2 gyerek mellett?

Én mindkettőt természetes úton szültem, és a harmadikat is úgy szeretném - remélem nem lesz akadálya.

Örülök hogy írtatok! Hogy vagytok manapság?

4. brandy85 (válaszként erre: 1. - Lagnes86)
2018. febr. 19. 09:22

Szia!

A 3. babát várjuk. Van egy 12 éves fiunk meg egy 8 éves lányunk, júliusba jön a 3. Tervezett

3. dc9467a4d6 (válaszként erre: 1. - Lagnes86)
2018. febr. 19. 08:20

Szia! MOst fogok szülni március 20-án. Tervezett császárral. Van egy 3évs fiam, egy lassan 2 éves lányom es most lesz egy 0-babám a következő hónapban:D Remélem pont ilyen anyukával szeretnél beszélgetni.

Nálunk az első 2 volt tervezett, hogy jó közel legyenek. Aztán jött a meglepi babánk 9 éve vagyunk együtt az első meglepi baba:) HA pesti vagy én ajánlom az orvosom, a SOTE2- DR. MArtonos Attila, fiatal, de kár, hogy az első 2-t nem nála szültem... nagyon cuki, naprakész, kedves, vidám és nagyon lelkes. Egy percig sem érzetem, hogy a pénz motiválá. Én a magán rendelésére járok a Fodor urcába, de pl, most mondta, hogy az utolsó vizsgálati eredményeket nyugodtan vigyem a kórházba, úgyíis mennem kell ctg-re meg hasonló. Ha nincs semmi baj akkor azért ne fizessek, hogy ránéz néhány adatra.

2. kondygirl (válaszként erre: 1. - Lagnes86)
2018. febr. 19. 07:28
Szia, mi csak tervezzük pár hónap múlva. Fiam 3 éves lesz nyáron, kislányom 1 éves. Merre felé laktok? Akihez előző terhességek alatt jártál nem tudsz menni vagy nem akarsz?
2018. febr. 18. 23:14

Sziasztok!

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik harmadik babájukat várják.

Van egy 2,5 éves kisfiunk és egy 1,5 éves kislányunk - most pedig, úgy néz ki, úton a harmadik gyermek. (Tudom, sűrűn jönnek. A lányunk szerelemgyerek, de most a harmadik terhesség tervezett.)

Orvosnál még nem jártam, jövő héten megyek - csak ki kell találnom, kihez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook