Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbáltátok már az arwen tornát? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbáltátok már az arwen tornát? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
91. 6844848c56 (válaszként erre: 90. - 77f8dd8592)
2011. márc. 11. 19:04
Szia! Hallottam arról is, mind a kettőröl, nem tudom melyik a jobb :-) Neked használ? Miért választottad?
90. 77f8dd8592 (válaszként erre: 89. - 6844848c56)
2011. márc. 11. 19:00

Szia!


Az aviva tornát nem ismered? Én arra járok és nagyon tetszik :)

2011. márc. 11. 18:26

Sziasztok!


Csatlakoznék :-)

Most böngésztem a netet, hogy mi segíthet, mert a gyógyszerek úgy látom nem és rátok találtam :-)

Sajnos 2. hónapja nem jön meg, fogigátló abbahagyása teljesen összezavart, PCOS kérdőjeles vagyok és érett tüszők vannak a petefészkeimbe :-( teljesen elvagyok kenődve. Írtam az Arwen torna feltalálójánok és rendeltem egy dvdt, bízom benne, hogy hatásos lesz. Kb mikorra fog megérkezni, nem tudjátok? Tanácsokat szívesen elfogadok mit tegyek, köszönöm


puszi mindenkinek

2011. jan. 27. 08:52

Sziasztok!

A heten kezdtem az arwen tornat minden nap totnazom ra , gondolom nem art.Minden torna utan erzek egy olyan bizsergeto egeto erzest a hasamban , remelem ez csak jot jelent , es ,,dolgozik,, a torna !ti nem ereztetek semmit a torna utan ?

87. adelina71 (válaszként erre: 86. - Djricky)
2011. jan. 25. 09:11
Írtam privát...:-))) Sok sikert.!
2011. jan. 24. 22:55

Sziasztok!

Nagyon szeretnem megprobalni ezt a tornat, PCOS miatt es mert babat szeretnenk...a gond az, hogy kulfoldon elek, nincs lehetosegem eljarni az orakra, ezert csak a DVD marad...ami kulfoldre 30 euro es nem is tudom, hogy hasznal-e. Esetleg ha valaki tudna segiteni, elkuldene, ha mar nincs szuksege ra, vagy esetleg masolatot. Nagyon megkoszonnem es nagy segitsegem lenne.Koszike!

2009. dec. 8. 11:42

Sziasztok!


Jó pozitív tapasztalatokat olvasni, erősíti a reményt. Én is tornázom október vége óta, és próbálom tartani a diétát is, az elég kemény.

Nekem is érdekes volt most ez a mensi, mert előtte fájtam, de közben meg már nem. Szóval valami történik odabenn.

2009. dec. 8. 10:06

sziasztok!

én tornázok már több mint egy hónapja, minden másnap megcsinálom, már egész belejöttem, nekem nagyon jó, azóta egy mensim volt és az eddigiekhez képest sokat javult, mert én sokat pecsételtem előtte napokkal, maga a mensi meg csak egy napig volt normális, utána megint csak pecsételés, ez már sokat javult úgyhogy nagyon örülök és csinálom tovűbb lelkesen :)

83. adelina71 (válaszként erre: 82. - Kiscsillag77)
2009. dec. 7. 18:35

Hello, igen én is csak néha jövök...Hát nem tornáztam mostanában túl intenzíven....De a ciklus rendben van és rendszeres, tehát van remény!!!

Te?

82. Kiscsillag77 (válaszként erre: 81. - Adelina71)
2009. dec. 7. 13:49

Sziasztok!


Úgylátom kihalt a fórum egy kicsit?!

Tornáztok? Mit tapasztaltok?

2009. nov. 8. 20:14
Mindenkinek nagyon jó hetet!!!:-)))
2009. nov. 8. 10:45

Először Nekem is izomlázam volt az első után! Nyugi lányok, semmi baj! Olyan rejtett izmokat mozgat ez a torna, mint a jóga, azért van izomláz! Nem lesz olyan intenzív, mint 1 rendes eddzésnél pl., és sztem a következő próbálkozás után meg sem érzitek majd.

Én azt hiszem jól csináljátok, ha izomláz is van! De fontos a lenyújtás ami közbe-közbe van a DVD-n.

Minden rendben lesz és hamarosan jön a baba!!!

79. 431d09b5d5 (válaszként erre: 78. - 38da83de25)
2009. nov. 8. 10:16

nekem is nagyon izomlázam van :)

szerintem ez semmiképpen sem baj!

78. 38da83de25 (válaszként erre: 76. - Jasmine)
2009. nov. 8. 10:13

Szia!

Elkezdtem a tornát. Izomlázam van, ez normális????

77. adelina71 (válaszként erre: 76. - Jasmine)
2009. nov. 7. 20:43

Igazad van és nagyon köszi..és tudom én ,hogy ha maradni akar akkor marad....:-)))csak már annyira várom...de változtattam mert jobb így nem "börtönben" élni.....Nagyon hálás vagyok Neked....

Jó hétvégét még...

2009. nov. 7. 10:01
Adelina, még annyit azért leírnék, h amelyik baba maradni akar, az itt marad Veled! Én a teszt előtti napon is 40 percet töltöttem futógépen és súlyzós eddzésem volt utána, hasizomgyakorlatokkal is fekpadon, ami amúgy is eléggé megviseli a hasfalat, mégis itt van a babám. És a beágyazódáskor és utána nyilván abban a 2 hétben is teljes mértékben eddzettem! Természetesen nem azt mondom, h akkor senki se vigyázzon magára de ezt az egészet nem szabad túlaggódni, mert akkor megkötöd magad és semmit sem fogsz majd merni csinálni. Az, h babát szeretne az ember, nem azt jelenti, h börtönben kell élned. A tested normális esetben arra van berendezkedve, h a baba Veled maradjon! Főleg ha egyébként hozzászokott a terheléshez! Én a baba előtt már 3 hónappal ezt csináltam, talán ezért nem ártott meg. Amennyiben nem merült fel vmi szervi probléma a méheddel, akkor nincs okod félni 1 kis "rázkódástól", amennyiben az életed része volt előtte is! Ez csak az én véleményem, de orvosok is így szokták mondani, h aki eddig sportolt és kisbabát vár, nem kell abbahagynia, mert a terhelést a teste már bírja. Aki meg addig nem csinált semmi megerőltetőt, az ne most kezdje el.
75. Jasmine (válaszként erre: 74. - Adelina71)
2009. nov. 7. 09:13
Mondjuk úgy, h inkább kocogtam...nem is értem minek írok futást mindig, mert azt hosszabb távon nem is bírtam volna és én 7km-t mentem mindig. Szóval lassú kocogás, ok? :-)
74. adelina71 (válaszként erre: 72. - Jasmine)
2009. nov. 6. 18:53
Igen azt tudom,hogy edzettél, arra emlékszem. Én is futottam régen rendszeresen, de azt mondják,hogy a rázkódás nem jó és azért nem merek általában középidő után rendesen futni, hanem gyors gyalogolok. De én is úgy gondolom,hogy nem lehet a baj a futástól sem...:-))köszi.
73. Jasmine (válaszként erre: 70. - 431d09b5d5)
2009. nov. 6. 08:06
Nincs mit! Kívánom, h mihamarabb beköltözzön a kisbabád!
72. Jasmine (válaszként erre: 71. - Adelina71)
2009. nov. 6. 08:02

Igazán nincs mit! :-)

Hát...bevallom nekem nem mindig ment a heti 5x, sőt! Én javarészt 4x csináltam, v 3x, DE (!) azt fontos megemlítenem, h én emellett nagyon keményen eddzettem! Nem volt nap, h ne futottam volna, v bicaj, v súlyzós eddzés és emellett kellett a tornát is beiktatni. Ha más sportot nem csinálsz, akkor az arwent legalább 5x csináld! A Tünde kifejezetten javasolja más mozgásforma beiktatását is, akinél szervi oka van a meddőségnek, mert más oldalról mozgat meg pl. a futás...stb.

71. adelina71 (válaszként erre: 69. - Jasmine)
2009. nov. 5. 20:20

Köszi a jelet....:-)))nagyon kedves vagy...

Lehet,hogy már írtad, csak nem emlékszem,hogy Te hányszor csináltad egy héten???

70. 431d09b5d5 (válaszként erre: 69. - Jasmine)
2009. nov. 5. 19:52
köszönöm szépen a segítséget, akkor csinálni fogom én is!
69. Jasmine (válaszként erre: 68. - 431d09b5d5)
2009. nov. 5. 19:34
Akkor még jobb, mert jó kis vérbőséget csinál és annál könnyebben tapad meg a baba!! Én már csak tudom...:-) Azért kell végig csinálni mindig, h a hormonháztartás is szépen alakuljon végig. A ciklus első felében azért, h szép nagy petéd legyen, a ciklus 2. felében meg, h szép méhnyálkaháryta legyen és beágyazódhasson a baba! A torna több része pedig a petesejt mozgását segíti elő azzal, h nyitja, mozgatja át a petevezetékeket és a méhet! Ha megtermékenyülsz is csináld amíg ez be nem bizonyosodik, nem fog elmenni! Ld. én! :-)
68. 431d09b5d5 (válaszként erre: 67. - Jasmine)
2009. nov. 5. 09:34

szia!

és az sem baj ha épp peteérésem van és most kezdem el?

most kaptam meg a dvd-t...

67. Jasmine (válaszként erre: 66. - 431d09b5d5)
2009. nov. 5. 09:31
Csikike, teljes ciklusban csináld. Csak jótékony hatása van a belső szervekre és a hormonháztartásra is.
2009. nov. 5. 09:15

Sziasztok lányok!

engem is érdekel a torna, olvasgattam a fórumban, írtatok minden féle diétáról, de arról sem itt, sem máshol nem találtam információt, hogy ezt a tornát az egész ciklusban kell e csinálni, vagy csak peteérésig?

Akik csinálták, hogy csinálták?

köszi előre is!

65. 38da83de25 (válaszként erre: 64. - Jasmine)
2009. okt. 12. 08:24
Köszönöm a biztatást és a tanácsokat!:-)
64. Jasmine (válaszként erre: 63. - 38da83de25)
2009. okt. 9. 09:41

Sztem a zabtej is jó, mert a lényeg, h ne állíti legyen. A kecsketej sem jó különben! :-))) Csak mivel lúgos, én azért iszom azt! De Nekem ezt se ajánlotta a Tünde! Viszont én a növényi tejeket nem bírom és kerestem a neten lúgos tejet, az anyatej ilyen és a kecsketej, mivel anyatejet azért mégsem :-), így jött a kecsketej! De ezt se vidd ám túlzásba! Jó, h találtál, Nálunk nincs interspar.

Tudom, h nehéz kétfelé főzni...Nekem is így kell és amikor nem vtam kismama, a sok mozgás mellett is kétfelé főztem!!! Meg tudod csinálni, ez 100%!!!

63. 38da83de25 (válaszként erre: 62. - Jasmine)
2009. okt. 8. 17:16

Nagyon köszönöm a kimerítő választ!

Rendes Tőled, hogy ilyen alaposan leírtad az ételeket.


Zabtej is jó tej helyett?


Képzeld, az Intersparban kaptam kecsketejet.

Én elszánt vagyok, komolyan!:-)


Munka mellett nehéz külön étrendet fenntartani, de megpróbálom.:-)

Köszi!

2009. okt. 8. 17:04
Viszont annyiból nem biztos, h ami én mondok az jó Neked is, mert mint írtam ez az én esetemre jó amit én követek diétát, h ne legyen IR-em és belső gyulladásom, mert a savas ételek okozták ezt nálam. Nekem ezeket kell kerülnöm de ha Neked nem ez a bajod lehet nem is kellene mindent megvonni! Ezért ajánlom mindenkinek, h írjon a Tündének!!!! Még most is ezt kérném Tőled is! www.arwentorna.hu, a Tünde e-mail címe pedig arwentorna@gmail.com azt hiszem de nézz utána a honlapon! Másnapra általában már válaszol is!!! Nekem is írt már másnapra!!! :-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook