FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Próbáltátok már az arwen tornát? Mik a tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5
135. Toby242014-07-20 08:05
Úgy látom, már elég régen írtatok ebbe a fórumba. Érdeklődnék, hogy valaki nem tud Tolna illetve Baranya megyében valakit, aki Arwen tornával foglalkozik???

134. réka35082013-09-24 10:07
senki nem tornázik/tornázott? :(

133. réka35082013-09-23 16:09
bocs ha kijavitalak de én ugy tudom hogy csalánlevél és diolevél teát kell felváltva inni... (és nem cickafarkat)
(válasz venusz74 130. hozzászólására)

132. réka35082013-09-23 15:59
Szia ,

Te csináltad anno az Arwen tornát? Neked segitett babaprojektet illetően?
Réka
(válasz Darina 19. hozzászólására)

131. tavaszi tőzike2013-09-16 18:15
Köszönöm a válaszod. Megkérdezhetem, hogy mekkora a miómád? Ki mondta a 3-6 hónapos idötartamot? Az étkezést is csinálod hozzá? Tapasztalatból mondod, hogy az alhasi vérbőséget okozó mozgások és a jóga segítenek? Neked már sikerült csökkentened a méretén? A cickafarkról én inkább rosszat olvastam mióma tekintetében, de reméljük, hogy Gyuri bácsi érti a dolgát. Neked is sok sikert! Én is örülnék, ha beszámolnál majd az eredményről.
(válasz venusz74 130. hozzászólására)

130. venusz742013-09-13 11:15
Szia!En is mioma miatt kezdtem el,de meg csak par alkalommal voltam. Sajnos nem tudok rendszeresen jarni az orakra, ezert nem tudom mennyire lesz eredmenyes, de majd beszamolok rola,kb 3-6 honap kell ahhoz , hogy elerj valamit allitolag. Persze redndszeresen kellene ahhoz csinalni.En megszerettem volna venni a dvd-t, de azt mondtak, hogy mar nem gyartjak es sohatobbe nem lesz.Esetleg itt ha vkinek megvan es mar nincs szuksege ra en szivesen megvennem.Ha nem sikerul Arwen tornara jarnod mindenkeppen csinalj vmilyen mozgast , ami alhasi verboseget okoz, mert segit!!!!En pl. jogazom is ami szinten nagyon jo( persze csak bizonyos pozok jok erre a problemara).Ami meg nagyon hsznos az az irrigalas. Gyuri bacsi (fuvesember)szerint egy nap cickafark, masikon pedig diolevel teaval.Sok sikert!Es kerlek ird meg, hogy sikerrel jartal e.
(válasz tavaszi tőzike 129. hozzászólására)

129. tavaszi tőzike2013-08-09 15:10
Sziasztok! Úgy tűnik, hogy áll a fórum, de azért hátha... Miómával kapcsolatos tapasztalatokról tudna-e valaki beszámolni? Segített a torna? Mennyi idő alatt?

128. primosten2013-07-17 10:33
Sziasztok! Tudja valaki honnan lehet beszerezni az Arwen torna dvd-t? Engem érdekelne és szivesen kiprobàlnàm.

127. Numma2013-02-03 16:27
Én ma rendeltem meg a DVD-t,jövő héten meg is érkezik... :)
Én nagyon bízom benne.
Én sem fogom szigorúan csinálni a makrobiotikus diétát,nekem a PCO-s diéta nagyon jót tesz,maradok annál..Bár dolgot még finomítok rajta. :)

126. Hedi132013-02-03 14:04
Ne vegyük el a reményt senkitől sem. Nem mindenki tudja megfizetni az alap tanfolyamot és nem mindenki tud feljárni Bp-re.
Én jó pár hónapja tornázom rá és állítom, hogy használ, pedig nem csinálom a makrobiotikus étrendet. A tornát pedig nagyon klasszul sikerült elsajátítanom itthon, de persze biztos van, amit pontosabban is végezhetnék, ha ott helyben tanultam volna meg.
(válasz zebracsikó 121. hozzászólására)

125. Numma2013-02-03 11:44
Sziasztok!
Én új vagyok ezen az oldalon. Én most rendeltem meg a DVD-t,németben élek,így nem tudnék eljárni a tanfolyamokra.
Mi 2012.szeptembere óta próbálkozunk.
PCO-m van,már kb 10 éve. Fogigátlóval nyomták el. A vérzésem egy-két havonta spontán megjön,mennyisége és hosszúsága normális.
Terheléses vérvételen és hormonos vérvételen voltam,várom az eredményeket.
Sajnos P3-as lett a kenetem,így műtétre kell mennem.
Én nagyon bízom a DVD-ben. :)
AVIVA tornára bejelentkeztem otthon,mert pont akkor voltunk otthon mikor volt tanfolyam,de sajnos a nő visszamondta mert beteg lett.. :( Nagyon elkeseredtem,új reményem ez a torna..
PCO diétát csinálom két hónapja,ahogy olvastam ezzel rosszat nem tettem magammal.

124. acsester2013-02-03 07:39
A ciszta nekem görcsöket okozott, hasonló mint a mensis görcs, csak erősebb és nem a vérzéskor jött, hanem közép időben. Nekem akkor már műtéttel kellett helyrehozni, és hát nem is tudom, akkor kb 3-4hét volt a gyógyulás??már nem emlékszem, már 10 éve volt. Nem akartalak megrémíszteni, csak azt akartam mondani, hogy talán egy másik orvos... de nem biztos. Aztán is találtak kisebbet és akkor a doki hormon gyógyszereket írt fel amit nem bírtam egyáltalán, ekkor egy másik orvos javaslatára fogamzásgátlót szedtem ami visszaszorítja a cisztát, persze ez is hormon :S Sajnos nálunk csak kaális program jöhet szóba, tehát szabályzottan kell ezt szednem.
Az elhalt terhességem utáni műtétnek még csak 3 hete van vége, fizikailag meggyógyultam, de lelkileg... Majd :)
(válasz hisztismirtille 122. hozzászólására)

123. hisztismirtille2013-02-02 22:44
Köszönöm a válaszod!
Én próbálok mindent megtenni az "áldás" reményében, ezért változtatni is képes vagyok! Nem riadok tőle vissza!
(válasz zebracsikó 121. hozzászólására)

122. hisztismirtille2013-02-02 22:42
Köszönöm, hogy elolvastad és válaszoltál, nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a bébi :(, azóta egyébként meggyógyultál, minden ok? Remélem nálam olyanról hogy ciszta szó sincs... :S Nálad milyen tünetei voltak, fájások, vagy vérzés terén, illetve milyen gyógyszert kaptál rá és mennyi ideig tartott a gyógyulás?
(válasz acsester 120. hozzászólására)

121. zebracsikó2013-02-02 22:30
A torna mit sem ér a hozzá kapcsolódó szigorú makrobiotikus étkezés nélkül

Ezt sokan elfelejtik, pedig nagyobb jelentősége van, mint a tornának

A DVD-n lévő gyakorlatokat meg csak akkor tudod pontosan végrehajtani, ha elvégezted a tanfolyamot.

120. acsester2013-02-02 22:20
Szia!
Sajnálom, hogy ilyen megpróbáltatásokon kell átmenned. Nekem mikor állandóan gondom volt és mentem az orvoshoz és megint megint csak fertőzésre gyanakodott a doki, és elegem lett, akkor kerestem egy másik dokit, és egyből azt mondta, hogy cisztám van, és az uh ezt igazolta is, de az első doki, ezt nem vette észre. Persze nem azt akarom mondani, hogy nem jó az orvosod, és persze más jellegű is lehet a probléma.
Az arwen tornát nem tudtam én letölteni sehonnan, így megrendeltem a dvd-t.
Használni majd még most akarom, mert mikor megrendeltem sikeresen terhes lettem, de sajnos elhalt a terhességem...
(válasz hisztismirtille 119. hozzászólására)

119. hisztismirtille2013-02-02 14:55
Sziasztok!
Látom megint elcsöndesült a fórum egy időre! Pedig nagyon jó volt olvasni a sok-sok hozzászólást. Mi is lassan 1 éve próbálkozunk, de még semmi... :( Tavaly nyáron alhasi fájdalmak miatt fordultam nőgyógyászhoz, aki akkor 2 oldalú petefészek gyulladást "diagnosztizált" nagyon elkeseredtem és irtóra dühös voltam, mert soha nem voltam az a fajta csajszi akinek télen a -10 fokban is kint a dereka illetve igyekszem nem hideg kőre padra stb ülni... és még is!!! A gyógyszerek 1 hónap alatt elmondása szerint helyre raktak, gyógyultnak nyilvánított :) Majd decemberben megint éreztem hogy valami nem stimmel vissza mentem és ezúttal valamilyen fertőzést talált,(erre 2 szem antibiotikumot és gyulladás csökkentőt írt ki majd 7000Ft-ért). Ezen is túl lettünk,controllnál ismét azt mondta minden rendben, de azért 1 héten 1szer nem árt tejsavval irrigálnom. Az érdekessége az a dolognak, hogy amikor "letiltott minket a próbálkozásról" a doki a fertőzés miatt, akkor normálisan 28. napon megjött úgy mint régen majd 4 napig tartott. De most újra a 30-31-ik napon jön meg és csak 1 napig tart erősen aztán pecsétel... Már nem tudom mi van... Bocsi hogy rátok zúdítottam mindent, de kikellet írnom magamból!! Előre is köszi ha elolvassátok, és esetleg válaszoltok is.
Amúgy Isten igazából az Arwen tornára szerettem volna rákérdezni, hogy nem tudjátok e letölthető e valahonnan, mert ha igen nem venném meg, mert jelenleg nem tehetem meg sajnos :((( Köszönöm még egyszer!

118. Hedi132012-11-29 08:18
Szia! Nekem nem szokott fájni a hasam se közben, sem utána. Vannak most ciszták a p.fészkedben? Lehet azért fáj. Valahol egyébként elképzelhető, hogy fáj torna közben, hiszen átmozgatja az egész alhasat, hasat.

117. eni00862012-11-28 20:52
Sziasztok!Én is Arwenezek,PCOS-em van.Nekem torna közben szinte mindig szúr a petefészkemnél,nektek is szokott?Baj ez? Vagy természetes?
Köszi a segítséget!

116. Hedi132012-10-19 08:33
köszi a választ! :)
egyenlőre úgy döntöttem, hogy a hatodik napon kezdem újra a tornát!
Aki még bizonytalan, annak üzenem, hogy használ a torna és nagyon-nagyon jó! Álljatok neki, ne sajnáljátok az időt rá!!!
Én másnaponta csinálom és 95%-kal csökkentette a hasi fájdalmaimat! Egyszerűen nem hittem el. :)
(válasz mozza 115. hozzászólására)

115. mozza2012-10-18 19:49
Szia, én úgy tudom, lehet ( amennyiben Neked jólesik)

114. Hedi132012-10-12 13:42
Lehet, hogy buta kérdés, de nem találtam rá választ sehol: mensi alatt ugye nem lehet csinálni? Vagy lehet, érdemes?

113. life142012-09-13 18:22
Mik a tapasztalatok az arwen tornával kapcsolatban?

112. CsillagTM2012-08-13 22:59
megvolt...hát még nincs konkrét időpont, de idén lesz mind2.
(válasz Diacska75 111. hozzászólására)

111. Diacska752012-08-13 17:27
Egyébként megvolt a tükrözés? Mikor lesznek a műtétek?
(válasz CsillagTM 109. hozzászólására)

110. Diacska752012-08-13 17:26
Tudom!
(válasz CsillagTM 109. hozzászólására)

109. CsillagTM2012-08-13 15:39
hát pedig a cukor nagyon-nagyon nem jó...
(válasz Diacska75 108. hozzászólására)

108. Diacska752012-08-13 15:26
Persze, hogyne, kezelik a pánikomat!!!!
Akkor a diéta ennyire durva?? Nem semmi! Én eddig annyit csináltam, hogy teljes kiőrlési kenyeret eszek, t.k liszttel főzök és Stevia édesítésre! Nagyon nehéz abszolút édesség nélkül, imádom az édességet.
(válasz CsillagTM 107. hozzászólására)

107. CsillagTM2012-08-11 22:56
hát én se örülök :)
hú, a pánikbetegség nem jó. kezel(tet)ed valahogy?
Tündéről: h fanatikus, radikális, és csak az a jó szte, amit ő mond :) és a diétája halálos :)
IIR diéta: nagy vonalakban annyi, h 160g CH van felosztva 5 étkezésre, és meg van adva, h mokor lehet gyors/lassú felszívódású ch-t enni. semmi nasi, fehér liszt, cukor. és mozogni kell mellette+gyógyszer.
(válasz Diacska75 106. hozzászólására)

106. Diacska752012-08-11 20:25
Szia!
Sajnálom, hogy ennyi problámad van. De tényleg....hatalmas kitartás szükséges hozzá gondolom. Én még a kis dolgaim mellé pánikbeteg is vagyok. A műtéttől is rettegtem tavaly....na mindegy.
A tornával még sehogy sem állok, mert még nem rendeltem meg a dvd-t, majd otthonról szeretném, mégiscsak olcsóbb, ugyanis Németországban vagyok, aug. végén megyek haza.
Egyébként milyen dolgokat hallottál a Tündéről?? És milyen az az IR diéta?
Szép estét!
(válasz CsillagTM 105. hozzászólására)

1 2 3 4 5