Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbáltátok már az arwen tornát? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbáltátok már az arwen tornát? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2021. jún. 16. 07:51

Sziasztok,


Valaki jàr mèg arwen tornára?

Vagy esetleg van róla dvd-je?

150. Matvi (válaszként erre: 149. - Vikirikiki)
2019. máj. 2. 10:47

Szia!


Én szívesen megírom, ha még aktuális.

2019. márc. 6. 18:49
Sziasztok, én tavaly voltam a betanulón és párszor el tudtam menni a csoportos órára. Sajna van egy -két gyakorlat amit nem sikerült megjegyeznem, de amit igen, azt csinálom, heti 3*. Van esetleg valaki, aki meg tudná írni pár gyakorlat kivitelezését szavakkal? lehet akkor beugrana, hogy melyi kvolt az.
148. Neheni
2017. máj. 22. 13:23
Sziasztok. Egy nagy kérésem lenne felétek! Mivel nem tudok mindig feljárni Budapestre, hogy gyakorloljam az arwen tornát a tanfolyam után, ezért nagy szükségem lenne a DVD-re. Van valakinek eladó? Nagy szükségem lenne rá! Természetesen nem ingyen szeretném!!! Köszönöm előre is.
147. Éjkert (válaszként erre: 146. - Éjkert)
2016. dec. 12. 01:17
emailem:ejkert@gmail.com :)
146. Éjkert
2016. dec. 12. 01:16

Milyen gyakorlatok vannak a dvdn? Esetleg ha valakinek van felesleges akkor megvenném! Ha esetleg ide kevésbé járnék fel akkor emailen jelentkezzen akinek van eladó belőle! Nagyon köszönöm!


2 algopyrin vénásan meg sem kottyan mensi görcsöknél, talán ez segítene!

145. Jasmine
2016. nov. 13. 11:05

Feltudjuk éleszteni ezt a posztot?

Érdekelne mindenki tapasztalata!!!

Én most jarok a tanfolyamra és keresem azokat akik voltak a Tündénèl!

144. Dukan83
2015. ápr. 7. 00:44
Valaki csinalja meg az arwen tornat?
143. Dukan83
2015. márc. 28. 11:20

Én is vennék arwen torna dvd-t (diétázom is,és az órára is elmegyek terveim szerint).

Akinek van,szóljon légyszi!!

142. ecus
2015. márc. 10. 18:45
ja és pcos vagyok
141. ecus (válaszként erre: 139. - Boldogságosságom)
2015. márc. 10. 18:44

szia

én az aviva tornát csináltam nagyon bevált az eredmény most 4 éves kislány :-D

2015. márc. 10. 14:25

nagyon fontos a tanfolyam!!!


És a legfontosabb, ami nélkül keveset ér: a hozzá tartozó táplálkozás

2015. márc. 10. 14:23

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni Arwen torna ügyben. Sajnos csak egyszer adták ki a DVD-t és nem fogják többet. Szeretném használni a tornát, mert pár évvel ezelőtt két laparoszkópiás műtétem is volt endometrosis és PCO miatt (a kettő között 6 hónapra felfüggesztették a ciklusomat, így a második kontrollműtét volt). Végre itt az idő, elhagytuk a fogamzásgátlót és a betegségek kiújulásával ijesztgetnek. Szeretném ezt elkerülni és tenni magamért és a Picurkánkért is, hogy minél jobb "helye" legyen. :) Szóval nagyon hálás lennék, ha valaki tudna közületek segíteni DVD ügyben. :) Előre is nagyon köszönöm Nektek :)

138. mnkata
2015. jan. 29. 18:35

Érdeklödnék meg van e valakinek a dvd?Megvenném.

3hónapja derült ki,hogy endometriozisom van mindkét petevezetömőn és szeretném kiprobálni,hátha tényleg olyan jó.köszi előre is.

2015. jan. 26. 09:54
sosem hallottam rola.
136. jniki82
2014. aug. 20. 14:14
Elég ritka itt a forgalom, de próba szerencse!olyanokt keresnék akinek megven a dvd, szívesen megvásárolnám!Használt valamit Nektek endóra?A diétát is csináltátok?
2014. júl. 20. 08:05
Úgy látom, már elég régen írtatok ebbe a fórumba. Érdeklődnék, hogy valaki nem tud Tolna illetve Baranya megyében valakit, aki Arwen tornával foglalkozik???
2013. szept. 24. 10:07
senki nem tornázik/tornázott? :(
133. d6dabe37e1 (válaszként erre: 130. - Venusz74)
2013. szept. 23. 16:09
bocs ha kijavitalak de én ugy tudom hogy csalánlevél és diolevél teát kell felváltva inni... (és nem cickafarkat)
132. d6dabe37e1 (válaszként erre: 19. - 7330195899)
2013. szept. 23. 15:59

Szia ,


Te csináltad anno az Arwen tornát? Neked segitett babaprojektet illetően?

Réka

131. tavaszi tőzike (válaszként erre: 130. - Venusz74)
2013. szept. 16. 18:15
Köszönöm a válaszod. Megkérdezhetem, hogy mekkora a miómád? Ki mondta a 3-6 hónapos idötartamot? Az étkezést is csinálod hozzá? Tapasztalatból mondod, hogy az alhasi vérbőséget okozó mozgások és a jóga segítenek? Neked már sikerült csökkentened a méretén? A cickafarkról én inkább rosszat olvastam mióma tekintetében, de reméljük, hogy Gyuri bácsi érti a dolgát. Neked is sok sikert! Én is örülnék, ha beszámolnál majd az eredményről.
130. venusz74 (válaszként erre: 129. - Tavaszi tőzike)
2013. szept. 13. 11:15
Szia!En is mioma miatt kezdtem el,de meg csak par alkalommal voltam. Sajnos nem tudok rendszeresen jarni az orakra, ezert nem tudom mennyire lesz eredmenyes, de majd beszamolok rola,kb 3-6 honap kell ahhoz , hogy elerj valamit allitolag. Persze redndszeresen kellene ahhoz csinalni.En megszerettem volna venni a dvd-t, de azt mondtak, hogy mar nem gyartjak es sohatobbe nem lesz.Esetleg itt ha vkinek megvan es mar nincs szuksege ra en szivesen megvennem.Ha nem sikerul Arwen tornara jarnod mindenkeppen csinalj vmilyen mozgast , ami alhasi verboseget okoz, mert segit!!!!En pl. jogazom is ami szinten nagyon jo( persze csak bizonyos pozok jok erre a problemara).Ami meg nagyon hsznos az az irrigalas. Gyuri bacsi (fuvesember)szerint egy nap cickafark, masikon pedig diolevel teaval.Sok sikert!Es kerlek ird meg, hogy sikerrel jartal e.
2013. aug. 9. 15:10
Sziasztok! Úgy tűnik, hogy áll a fórum, de azért hátha... Miómával kapcsolatos tapasztalatokról tudna-e valaki beszámolni? Segített a torna? Mennyi idő alatt?
2013. júl. 17. 10:33
Sziasztok! Tudja valaki honnan lehet beszerezni az Arwen torna dvd-t? Engem érdekelne és szivesen kiprobàlnàm.
127. Numma
2013. febr. 3. 16:27

Én ma rendeltem meg a DVD-t,jövő héten meg is érkezik... :)

Én nagyon bízom benne.

Én sem fogom szigorúan csinálni a makrobiotikus diétát,nekem a PCO-s diéta nagyon jót tesz,maradok annál..Bár dolgot még finomítok rajta. :)

126. Hedi13 (válaszként erre: 121. - Zebracsikó)
2013. febr. 3. 14:04

Ne vegyük el a reményt senkitől sem. Nem mindenki tudja megfizetni az alap tanfolyamot és nem mindenki tud feljárni Bp-re.

Én jó pár hónapja tornázom rá és állítom, hogy használ, pedig nem csinálom a makrobiotikus étrendet. A tornát pedig nagyon klasszul sikerült elsajátítanom itthon, de persze biztos van, amit pontosabban is végezhetnék, ha ott helyben tanultam volna meg.

125. Numma
2013. febr. 3. 11:44

Sziasztok!

Én új vagyok ezen az oldalon. Én most rendeltem meg a DVD-t,németben élek,így nem tudnék eljárni a tanfolyamokra.

Mi 2012.szeptembere óta próbálkozunk.

PCO-m van,már kb 10 éve. Fogigátlóval nyomták el. A vérzésem egy-két havonta spontán megjön,mennyisége és hosszúsága normális.

Terheléses vérvételen és hormonos vérvételen voltam,várom az eredményeket.

Sajnos P3-as lett a kenetem,így műtétre kell mennem.

Én nagyon bízom a DVD-ben. :)

AVIVA tornára bejelentkeztem otthon,mert pont akkor voltunk otthon mikor volt tanfolyam,de sajnos a nő visszamondta mert beteg lett.. :( Nagyon elkeseredtem,új reményem ez a torna..

PCO diétát csinálom két hónapja,ahogy olvastam ezzel rosszat nem tettem magammal.

124. acsester (válaszként erre: 122. - Hisztismirtille)
2013. febr. 3. 07:39

A ciszta nekem görcsöket okozott, hasonló mint a mensis görcs, csak erősebb és nem a vérzéskor jött, hanem közép időben. Nekem akkor már műtéttel kellett helyrehozni, és hát nem is tudom, akkor kb 3-4hét volt a gyógyulás??már nem emlékszem, már 10 éve volt. Nem akartalak megrémíszteni, csak azt akartam mondani, hogy talán egy másik orvos... de nem biztos. Aztán is találtak kisebbet és akkor a doki hormon gyógyszereket írt fel amit nem bírtam egyáltalán, ekkor egy másik orvos javaslatára fogamzásgátlót szedtem ami visszaszorítja a cisztát, persze ez is hormon :S Sajnos nálunk csak kaális program jöhet szóba, tehát szabályzottan kell ezt szednem.

Az elhalt terhességem utáni műtétnek még csak 3 hete van vége, fizikailag meggyógyultam, de lelkileg... Majd :)

123. hisztismirtille (válaszként erre: 121. - Zebracsikó)
2013. febr. 2. 22:44

Köszönöm a válaszod!

Én próbálok mindent megtenni az "áldás" reményében, ezért változtatni is képes vagyok! Nem riadok tőle vissza!

122. hisztismirtille (válaszként erre: 120. - Acsester)
2013. febr. 2. 22:42
Köszönöm, hogy elolvastad és válaszoltál, nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a bébi :(, azóta egyébként meggyógyultál, minden ok? Remélem nálam olyanról hogy ciszta szó sincs... :S Nálad milyen tünetei voltak, fájások, vagy vérzés terén, illetve milyen gyógyszert kaptál rá és mennyi ideig tartott a gyógyulás?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook