Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két hónapja szakítottunk, most együtt töltöttük a hétvégét. Úgy érzem még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek? fórum

Két hónapja szakítottunk, most együtt töltöttük a hétvégét. Úgy érzem még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2018. febr. 19. 05:53

"olyan megalázó,minek néz engem :("


Olvasd el a másik fórumod indító bejegyzését, tanulságos.

2018. febr. 19. 04:43

Én nem ismerem az előzményeket, de annyit mondanék, ha neked megfelel egy szimpla szexkapcsolat, annak minden elonyevel és hatranyaval, hát csináld.

Elolvasva ezt a pár kommentet, hát lehet nem ártana végleg szakítani, kicsit osszekapni magad, és tiszta lappal, elkezdeni újra ismerkedni.

Nem sok jót nézek ki ebből, a jövőre nézve...

2018. febr. 18. 18:20
igen problémák nélkül,ilyen nem létezik,viszont úgy hangzik aki csak hétvégi elfoglaltságot keres,legyen is meg ne is,úgy össze keverve ahogy az illik...
5. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 18. 15:15
Elég érdekes fejlemények az előző fórumod függvényében.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 18. 15:15

Pár hete még panaszoltad, hogy betegesen féltékeny, viszont imád veled szexelni.


Szerintem te is szereted a vele való együttléteket, de én el tudok képzelni olyan partnert is, aki figyelmes és gyengéd szerető, mégsem üldöz a féltékenységével, mert van egészséges önbizalma.


Te tudod, de a saját NEM-edből a saját dugádba dőltél. Bebizonyítottad a pasidnak, hogy remekül tud manipulálni téged, sőt mi több, egy alapos "karbantartás" is elég. Innentől már egyre nehezebb lesz szakítanod vele, holott a féltékenység eleve kizáró oknak kellene lenni, egyszerűen mert tűrhetetlen.

3. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 18. 15:12
Azt javaslom, várj. Ki fog alakulni.
2018. febr. 18. 15:03
Nyilván nem csak összefutottatok a hétvégén. Hagyd, hadd történjenek a saját ritmusukban a dolgok. Majd meglátjátok!
2018. febr. 18. 14:56

Ő szakított velem, mert eljátszottam a bizalmát, nem foglalkoztam vele. Elrontottam. Azt mondja nagyon hiányzom neki és megbánta a szakítást. Nagyon fáj neki láttam rajta. Sírt is. Újra kezdésről mégsem beszél csak,hogy ne lépjek ki az életéből és töltsük együtt a hétvégéket. Ő 9 éve szerelmes belém én viszont csak másfél éve viszonzom, azóta jártunk. Mondtam neki,hogy biztos elmúlik de azt mondta ennyi éve az élete része vagyok, soha nem fog.

Nem bízik bennem, nem tudja mit csináljon. Csak legyek vele amikor tudunk aztán majd alakul. Azt reméli egyszer problémák nélkül örökké együtt lehetünk majd.

Ma egész nap ő jár a fejemben, rájöttem mennyire szeretem csak nem fejeztem ki. Már azthittem elfelejtem. Most meg annyira fáj a hiánya.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook