Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódási vérzés, majd pozitív teszt fórum

Beágyazódási vérzés, majd pozitív teszt (beszélgetős fórum)


2018. febr. 20. 17:54
Pihenj sokat!
2018. febr. 20. 17:48
Nekem már kèsett 4 napja a vèrzèsem mikor elkezdtem pecsètelni. Kb 3 órán keresztül tartott csak. Furcsálltam de mondom biztos meg fog jönni....aztán egy hètig semmi. Csak ìrtó fáradt voltam. Aztán csináltam egy tesztet. Azonnal pozitìv lett. Kèt nap múlva mentem orvoshoz, 5 hetesnek felelt meg akkor. Kèt hèt múlva elkezdtem pecsètelni megint. Rohantam be a kórházba. Mire beèrtem abbamaradt. Azèrt csináltak egy uht. Minden rendben volt, pulzált a szivecskèje is. A doki akkor azt mondta hogy valószìnű akkor indult be a szìve, amiatt pecsèteltem. Utána minden rendben ment a terhessèg alatt.
3. Babesz88 (válaszként erre: 2. - Sornyul)
2018. febr. 20. 16:14

Szia! Én ma 5 napja barnázok, a doki ma nem fogadott soron kívül. Hazafelé vettem tesztet és pozitív. Most fekszek lelkesen, remélem nem megy el.

Mit mondott anno a doki, miért véreztél?

2018. febr. 19. 10:59
Háát én csak azt tudom leírni, hogy az első gyerek nekem vérzéssel költözött. Már nem emlékszem, csak pecsételés volt, gyenge vérzés vagy normálisnak tűnő, de vagy ket hetig tartott, már dokihoz készültünk, hogy ez így nem noormalis. Aztán csináltam egy tesztet is, pozitiv lett. Doki is megerősítette utóbb.
2018. febr. 17. 06:57
Akinek volt beágyazódási vérzése és aztán pozitívat tesztelt, írja le milyen volt?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook