Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ruhák, cipők, táskák, kiegészítők fórum

Ruhák, cipők, táskák, kiegészítők (beszélgetős fórum)


24. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Smirnoff)
2018. febr. 17. 12:42
Detto. Télen én is emiatt vagy pici fülbevalót rakok, vagy semmilyet. Mondjuk eleve egy csomó nőt ismerek, akiknek ki sincs lyukasztva a fülük mert ordenárénak tartják, szóval soha még fülbevalòt nem hordtak. Főleg észak olaszok ilyenek.a fiatalok is. Ha meglátnak kislányokat fülbevalóval (mert délen meg ugye szokás, hogy csecsemőknek is van), már megy a "nézd a parasztokat". Nekem ez egy kicsit túlzás, de azért még nem mertem a lányaimnak fület lyukasztatni, pont emiatt, hogy nehogy felnőtt korukban majd a szememre hányják, hagyom, hogy majd eldöntsék ők felnőttként:)
23. VersEmber (válaszként erre: 21. - Smirnoff)
2018. febr. 17. 02:50

Te senki nem vagy EKKORA NAGY ARCCAL.

Lehet ezer diplomád - nagyon kevés vagy: mert kicsi vagy.

22. audrey23 (válaszként erre: 21. - Smirnoff)
2018. febr. 16. 23:12
Azt hogy érted, hogy döntsem el, hogy ki vagyok?
21. Smirnoff (válaszként erre: 20. - Audrey23)
2018. febr. 16. 22:30

Felvetetted, de hol tetted?


Külön dicsérettel írtam a divattörténeti szakdolgozatom, és művészettöriből én voltam az egyetlen, aki majdnem mindig ötöst írt középiskolában és utána is. Amúgy meg a suliban a varrást elcseréltem arra, hogy megírtam a dokumentációkat és csak egyszer lett négyes :PPP

Én tudok csevegni a divatról. Te nem azt teszed.


Ha mellélőttem szerinted, akkor Isten áldjon, a bal vállam felett átcsapom a boát, és pár pihe elvesztésével jobbra kimasírozok.


Ez nem az a hely, hogy műbalhézzunk. Igazából meg főleg nem. Rajtam kívül senki nem fog neked visszaírni. Döntsd el, ki vagy!

20. audrey23 (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. febr. 16. 21:52
Válthatunk, de egyébként azt miből gondolod hogy a divat az nem az erősségem?
2018. febr. 16. 20:42

Mert a ruhaviselésed lefedi a transzvesztitizmus fogalmát.

Ez a téma pedig számomra érdekesebb, mint az, hogy épp hol van leárazás, vagy hogy kinek melyik a kedvenc színe. Nem mellesleg a szimpla divatról csevegés nem is az erősséged, ám ahogy látom, valamit mégis el akarsz mondani.

Ha nincs ellenedre, válhatunk erre a témára?

18. audrey23 (válaszként erre: 17. - Smirnoff)
2018. febr. 16. 19:56
Miért?
17. Smirnoff (válaszként erre: 16. - Audrey23)
2018. febr. 16. 19:51
Akkor ez a téma inkább a psziché, szexualitás kategóriába mehetne.
16. audrey23 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2018. febr. 16. 19:37
Igen, jól emlékszel.
2018. febr. 16. 19:16
Jól emlékszek, hogy te fiú vagy?
14. Smirnoff (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2018. febr. 16. 18:47
Én most próbáltam kicsit selejtezni. Az a "kicsi" 2 bazi nagy bőrönd ruha volt, pedig a nem hordott ruháim már ősszel kiraktam :/ Most olyanokat szedtem ki, amiket csak ritkán hordok. Egyszerűen elkezdett a szekrényem szétesni a súlytól, annyi ruha volt benne. Rossz lesz nélkülük élni, de talán menni fog :P
13. Smirnoff (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2018. febr. 16. 18:39

A feltűnő ékszerezés rám is jellemző :)

Télen a hideg miatt nem aggatok fémeket magamra. Esetleg nyakláncot vagy karkötőt. A legtöbb fülbevalóm hosszú, az meg beakad a kabátba, sálba.

12. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Audrey23)
2018. febr. 16. 18:32
Nekem minden évszak a kedvencem, de nâlunk túlnyomóan meleg van, vagy "melegebb"'mint máshol, ezért nagyobb hangsúlyt kapnak azok a ruhák, illetve télen is lehet pőrén öltözködni. Sosem hordok sapkát pl, de van sok szép színes kasmírsálam vagy kasmír-selyem mix.
11. gribedli*** (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2018. febr. 16. 18:28
Igen, amúgy nekem megy is, pedig színesen öltözöm. Nem feltétlenül azt jelenti a kevés ruha, hogy minden legyen fekete vagy csak két szín, bár aki el szeretné kezdeni, hogy kevesebb ruhával is tudjon "gazdálkodni", lényegesen könnyebb dolga lesz az elején, ha 2-3 színt variál csak. Aztán majd belejön:)
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2018. febr. 16. 18:19
+ ha ezeket tudjuk kombinálni az csak ráadás:)
2018. febr. 16. 18:17

Én alapvetően az elegáns stílus híve vagyok, a tél a kedvenc évszakom, szerintem télen lehet a legcsinosabban öltözködni.

Kabátokból egy hosszú fekete karcsúsított kissé szoknyarészben végződő bokáig érő szövetkabát a kedvencem, de a mintás szövetkabátok is tetszenek ( tyúklábmintás, kockás, halszálkás )

A szőrmebundákat is szeretem, a téli kedvenc cipőm egy térdig érő fekete bőrcsizma kb 3 cm es sarokkal, ha nem kell sokat sétálnom akkor egy térdig érő fekete magassarkú csizmát veszek fel, szoknyával + vastag harisnyával, és egy rövidebb szövetkabáttal.

De szeretem a masnis blúzokat, egyberuhákat, kötött kardigánokat, trapéznadrágokat, csinos blézereket/kosztümöket, meg még sok minden mást.

8. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Audrey23)
2018. febr. 16. 18:13

Én mindig az alkalomhoz illőt veszem fel, ha sportosan kell megjelenni, úgy, ha elegánsan, úgy, nem mindig ugyanabban a stílusban öltözöm.


De a ruháim 90%a egyberuha, a gyorsaság kedvéért, télen is, és az ékszereket úgy szoktam válogatni, hogy egy darab van rajtam, de az legyen feltűnő, nem ragaszkodom hozzá, hogy kezemen, nyakamon, fülemen okvetlenül mindenhol legyen ékszer, hanem vagy az egyik, vagy a másik, pl ha egy feltűnő gyűrűm van, akkor nem biztos, hogy lesz rajtam nyaklánc is meg fülbevaló. De ha gyöngysort hordok, akkor meg a jegygyűrűn kívül más nincs a kezemen, stb.


Ugyanígy, hiába hordok magassarkút szinte mindenhova, egy hegyi piknikhez nyilván bakancs lesz rajtam:)


Kevés ruha párti vagyok, de azok legyenek jók, nem a mennyiség a döntő, hanem a minőség és hogy jól álljon rajtam. Így könnyebb a választás is.

7. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - Smirnoff)
2018. febr. 16. 18:10
Kb. én is, de volt, hogy varrattam is.
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Audrey23)
2018. febr. 16. 18:04
Ki nem?:DDD
2018. febr. 16. 17:59

Nálam nagy a szórás. Rengeteg göncöm van. Mostanában a téli qrvás a gyakori rajtam. Mini szoknya vagy ruha, magassarkú csizma. Kabátból szövet vagy sportos, a bundáimhoz idén nem nagyon volt jó idő.

Télen nem nagyon hordok ékszert.

Sok a second hand ruhám, újonnan pár kis üzletben szoktam a városban beszerezni, amúgy C&A, H&M, Bershka kategóriák. Cipőt, csizmát legtöbbet a Deichmannban vettem az utóbbi években.

Te?

2018. febr. 16. 17:54
Szeretem az egyberuhákat, ceruzaszoknyákat, csinos felsőket, nőies öltözékeket, magassarkút. A kiegészítők harmonizáljanak.
3. audrey23 (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. febr. 16. 17:37
Arról, hogy ki milyen ruhákat szeret hordani, milyen stílusa van, hol veszi ezeket a ruhákat...
2018. febr. 16. 17:19
Miről szeretnél beszélgetni?
2018. febr. 16. 16:40
Van itt olyan nő aki szeret elegánsan, csinosan öltözködni és beszélgetne velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook