Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ennyi túlsúlytól jelentkezhet-e a nehéz légzés és ha igen, akkor mi végett? fórum

Ennyi túlsúlytól jelentkezhet-e a nehéz légzés és ha igen, akkor mi végett? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. febr. 16. 14:32
az orvos javasolta a diétát mivel volt sima vérvételem és az egyik szintem több mint kéne magasabb szóval javasolta a diétát. Triglicerid szint helyesbítek és ez miatt is kezdtem el de első srban az egészség és magam végett
2018. febr. 16. 14:30
fiatal vagyok még nem hagyhatom hogy rá menjen az egészségemre nem akarom ne adj isten szív rohamban meg halni vagy ehhez hasonló szóval az egészség miatt is muszáj le adni a feles kilókat
2018. febr. 16. 14:29
Sokszor halottam hogy aki túlsúllyal küzd az hamarább kifullad.Nehezebben veszi a levegőt.Hát én úgy írnám le ezt a nehéz légzésem hogy mintha a torkomban meg akadna egy pontban a levegő és nagyot kell sóhajtanom illetve ásítok hogy elég levegőhöz jussak.Eléggé stresszes fajta is vagyok és nem tudom hogy ez most a stressztől van e vagy a túlsúly vagy mindkettő közre játszhat.Az orvos szerint a tüdőmnek nincsen baja.Többször vizsgáltattam.
4. sellőke15 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2018. febr. 16. 14:27
152-centi vagyok és 79-kiló.Sajnos. jelenleg de már 2-hónapja életmódot váltottam és mos t le ment 7-kiló körül.De még rengeteget kell le adni mert az én magasságomhoz kb ötven kiló körül lenne az ideális.Szóval azon vagyok hogy az egészségem érdekében le adjam.Meg sajnos hasra hízok ami egészség ügyileg sem épp jó fiatal vagyok szóval nem akarom hogy rá menjen az egészségemre még jobban ezért fogom le adni.
2018. febr. 16. 14:25
152-centi vagyok nem rég kezdtem el életmódot váltani.Mert 85-kiló voltam jelenleg 79-kiló vagyok de még így is eléggé sok a magasságomhoz képest.Úgyhogy igyekszem az egészségem érdekében le adni.Az orvosnak említettem ezt a nehéz légzést de a tüdőmet ahogy meg hallgatta a az tiszta nincs velem baj gondolom ha asztmás lennék azt észre vette volna ahogy meg hallgatja a tüdőm vagy nem tudom .Úgy írnám le ezt a nehéz légzést mintha a torkomban meg akadna ki légzésnél a levegő és nagyot kell sóhajtanom vagy ásítanom hogy levegőhöz jussak.Az tény hogy az én magasságomhoz rengeteg a súly gondoltam arra hogy ez miatt is.A szívemmel nincs gond mivel műtöttek is amikor császárral szültem és gondolom ott észre vették volna ha gond lenne vele.Mivel az egyik szoba társamnak úgy derült ki hogy rejtett szív betegsége van hogy amikor császár metszés közben el altatták.Annyit mondott az orvos évekkel ezelőtt hogy van egy kis bronchitisem de nem foglalkozott különösebben vele még gyógyszert se kaptam rá.
2018. febr. 16. 14:24
Ha nagy a "túlsúly" akkor avégett!
2018. febr. 16. 14:20
Ennyi túlsúlytól jelentkezhet -e a nehéz légzés és ha igen akkor mi végett?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook