Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akinek programcsászárja volt vagy lesz, segítene nekem? fórum

Akinek programcsászárja volt vagy lesz, segítene nekem? (tudásbázis kérdés)


14. LiluLilu (válaszként erre: 13. - Marta666)
2018. febr. 20. 11:52
Igen , en mar inkabb nem is olvasgatok. Majd vele beszélek(doki) es eloszlatja a félelmeim úgyis☺
2018. febr. 20. 09:36
Nekünk is mellsőfali lepény volt.Én is olvastam sok rémséget.Aztán eljött a műtét,az orvosoktól semmi arra utalót nem tapasztaltam,hogy kétségbe lennének emiatt esve.Teljesen normálisan ment minden.
2018. febr. 16. 16:54
Köszönöm szépen :)
2018. febr. 16. 16:19

A lányom programozott császárral szülte a kisebbik unokámat. 38. vagy 39. hétre, már nem tudom. Szerintem nagyon jó dolog. Reggel 8-ra bement, 9 után telefonált, hogy Öcsike megszületett, jól vannak:)

Ne izgulj, rendben lesz minden:)

10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - LiluLilu)
2018. febr. 16. 15:46

Nalunk mindketto mellso fali volt, de ha profi az orvosod, nem jelenthet problemat.

Csak sok remseggel talalkozik az ember (nehez elkerulni, hgy ne utkozz ilyenekbe) de el kell engedni.

Boldog babavarast!

9. LiluLilu (válaszként erre: 8. - Jniki82)
2018. febr. 16. 14:10

Nem aggodok a sulya miatt:) en 37.hetre jottem annyival es jol vagyok.

Inkabb az h mellsofalival vajon veszelyes e tenyleg a császár☺

Szoktam mondani neki h mit kene meg legyen ugyes stb:)

8. jniki82 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2018. febr. 16. 13:48

Nem biztos,h picike.Az uh egyáltalán enm mérvadó.Nagyon sok olyan esetet láttam ahol azt hajtogatták pici a baba és egy átlag súllyal született.

Sokat voltam kórházban láttam 1-2 dolgot.Volt olyan lány akit az uh-ból vittek császárra és mire felértek vele átfordúlt a baba.Szóval sokmindenre képesek ezek a csöppségek.Én megbeszéltem vele minden este, h bent kell maradni és jól viselkedni.Próbáld ki,mondd el neki, mi lenne jó mindkettőtöknek!

7. LiluLilu (válaszként erre: 6. - Sirga)
2018. febr. 16. 12:20

A fiúnk harántban fekszik, es nagyon picike.2200gramm.:)

Szval van esely h beforuljon ahova kell!!

2018. febr. 16. 11:56
Engem is 40 hét környékén műtöttek, és minden rendben volt. Sőt, a lányom - pedig átlagos méretű-súlyú baba volt - 38-39 hét körül megfordult, mire lementem 1 emeletnyit a lépcsőn, úgyhogy még bármi lehet! :) Csak nyugi!
2018. febr. 16. 11:55

Koszonom szepen lanyok.

Persze nagyon jo orvosnak tartom az enyemet es odafigyel. De megis annyira felek h baj tortenik.:):/


Annak orulok mondjuk h igy majdnem vegig bent hagyjak.:)

2018. febr. 16. 11:23

Nekem mindketto kisfiam igy szuletett, ilyesmi ertekkel es makk egeszsegesek -hala Istennek.

39 +1-nel es az a jo,minel tovabb marad a pocakban.

Minden okes lesz, neizgulj! :)

2018. febr. 16. 11:21

Szia!

Próbáld meg elengedni, amiket összeolvastál és megnyugodni.


Van orvosod? Megbízol benne?

2018. febr. 16. 11:11

Ma vagyok 35+6 hetes,39+1 hetesen lesz a programcsászár ha csak addig be nem indul. De az veszélyes lenne ,mert harántban fekszik a pici. Viszont 2100as méhszájértékem van.(tegnapi vizsgálat alapján)

Nagy az eselye h beindul elobb? Nagyon nem szeretném, de nemtudom mennyire nem jó ez a 2100as érték.


A kérdésem az tehát,h nem előbbre szokás ezt kiírni? Másokat 38+ nál szoktak muteni, nem??:O

Másik kérdésem, mennyire veszélyes a császár a mellsőfali lepénnyel? Egyszer valaki említette h belevághatnak és az nagyon veszélyes.

2018. febr. 16. 11:08
Akinek programcsászárja volt vagy lesz, segítene nekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook