Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezt (t)edd, ha megfáztál, vagy levert az influenza fórum

Ezt (t)edd, ha megfáztál, vagy levert az influenza (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ezt (t)edd, ha megfáztál, vagy levert az influenza

8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Katusa)
2018. márc. 1. 22:28
Ezt hol szerzed be?
2018. febr. 26. 12:45
Béta-glükán. Egy kevéssé ismert természetes anyag, ami gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatású. Gyors gyógyulás és nincs káros mellékhatás, mint a gyógyszertárakban kapható láz- és fájdalomcsillapítók esetében. Én ezt ajánlom.
2018. febr. 16. 19:22

Én két módszert javaslok:

1) Echineacea cseppek. Sokszor, sokat. (Óránként 10 csepp)

2) Este egy jó forró fürdő, ameddig bírja az ember, (de minimum 1 óra!) aztán be az ágyba, sok takaróval betakarózni és alvás.

2018. febr. 16. 16:23

Még annyit, az én nagymamám ilyenkor egy pici pálinka bele fekete bors. Na...ezt kellett meginnunk:)

Egyébként ő minden reggel megivott egy kupica jó, saját maga főzött, saját gyümölcsből házi pálinkát. Sőt mikor egy náluk töltött nyaralás alkalmával megharapott a kutya azt is pálinkával kezelte:)

2018. febr. 16. 16:20
Én mindenben szeretem az erőset, fűszereset.
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
2018. febr. 16. 15:48
Na, ezt meg nem probaltam :)
2018. febr. 16. 10:59
Én nagyon csípőst akkor is szoktam enni, ha hányós-hasmenős vírus van a gyerekek közt, általában beválik és megúszom... kopkopkop :)
2018. febr. 16. 09:08
Az már biztos, hogy nem mindegy, mit eszünk. Ettől függ az egészségünk, életminőségünk és szerintem a várható élettartamunk is. Kihathat arra is, hogy a téli időszakban milyen betegségek vernek le a lábunkról akár több napra, hétre is. A mostani, influenzával sújtott időszakban, különösen oda kell figyelni a bevitt táplálékra. Ha pedig már elkaptuk, vannak ételek, amik gyorsabban segíthetnek talpra állni.

Ugrás a teljes írásra: Ezt (t)edd, ha megfáztál, vagy levert az influenza

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook