Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen étrend-kiegészítőt szedtetek már, hogy erősítsétek a testeteket? fórum

Milyen étrend-kiegészítőt szedtetek már, hogy erősítsétek a testeteket? (tudásbázis kérdés)


2018. febr. 20. 18:47
Nekem beváltak ezek a gyógynövények: cickafark és pásztortáska(női bajokra szinte a legjobb), a körömvirág, kamilla, orbáncfű is jó, mind saját szedésű, de persze drogériákban is kapható, a legjobb a frissen szedett gyógynövény, de ugye, mi is szárítjuk, hiszen télen nincs friss. Palástfü nálunk sajnos nincs, így én is úgy veszem, szintén nagyon ajánlatos. Amit még tudok ajánlani, nem csak inni kell a teáját a növénynek, hanem ülőfürdőt venni, persze, az sem gond, ha fürdővízhez öntjük, csak akkor a több vízhez több növény kell.Gyakran fordulnak elő különböző altesti fertőzések, gyulladások, amelyekért az immunrendszer csökkent védekezőképessége, a hüvelyi flóra egyensúlyának felbomlása okolható. Az immunrendszer támogatására javasolják például a shii-take-gomba, a macskakarom és a bíbor kasvirág használatát. Húgyúti, kismedencei, nőgyógyászati jellegű gyulladások esetében orvosi vizsgálatra is szükség van, de néhány jó gyógynövény sokat segíthet, kiegészítve a kezelést. A fertőzések miatt kialakuló folyás kezelésére a fehér árvacsalánt ajánlják. Gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatása miatt jól használható a zsálya, a zsurló, a kamilla.
2018. febr. 14. 22:12
Igazából arra gondoltam hogy ha női bajai (hüvely/petefészek/méhgyulladás, felfázás) vannak az ember lányának akkor mit tesz meg azért hogy szűnjön. Esetemben azt várom hogy legalább fél évre megszűnjön. Gyógynövény vagy vitamin amire még nem találtam rá.
2. Judit36 (válaszként erre: 1. - Vicabogyó)
2018. febr. 13. 21:27
Én női vitaminként a Vitolize Women-t fogyasztom.
2018. febr. 13. 21:23
Milyen étrendkiegészítőt szedtetek már hogy erősìtsétek a testeteket? Gondolok itt cickafark kapszlára és társaira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook