Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ha betörött a telefon kijelzője, de lehet kezelni, rosszabbodhat a helyzet?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Loretta162018-02-14 15:08
Köszönöm :)
(válasz Valakivagyok1984 9. hozzászólására)

9. Valakivagyok19842018-02-14 09:09
En üvegfólia nélkül nem is használnek telefont plane nem adtam volna a gyerek kezébe.De mostmar keső bánat viszont meg tehetsz ra,ha újra leejti nelegyen nagyobb baja.En kemeny 200ft-ert rendelem az Allirol es ezzel vedve is van a telo.

8. babyapocakban2018-02-12 21:49
Tegyél rá fóliát, ha még nincs rajta. Nekem eddig minden telefonomat sikerült megtörni, de mind működött tovább. A férjem egyszer ledobta a pár hónapos telefonját, eltört a kijelzője neki is, de azonnal látszott is, hogy nagyobb a baja, mert villogott, aztán kihunyt belőle az élet. Jó sokba került kicseréltetni, mert az üveget, meg az alatta lévő vezérlő bigyót is ki kellett. A telefon árának a harmada volt kb. a költsége, átkozta is az ügyetlenségét meg a pechjét rendesen.

7. brandy852018-02-12 18:57
Szia. Már féléve bevan repedve a kijelzőm és működik a telefonom jól.

6. Smirnoff2018-02-12 16:08
Ez mondjuk igaz, és nekem a törött telefonjaim általában előtte fóliázva voltak. De egyet sem vitt el ilyen, pedig a fürdőbe is magammal hordtam őket.
(válasz andi6020 3. hozzászólására)

5. Loretta162018-02-12 16:03
Értem. Köszi szépen!

4. Smirnoff2018-02-12 16:03
Profi képernyőtörő vagyok.
Vagy igen, vagy nem. Általában nem. Ha a törés után a használathoz elegendő felület működik, kár cseréltetni. A sérült borítás alatt természetesen könnyebben érzéketlenné, láthatatlanná válik a képernyő nyomás, ütés hatására, de ennél nagyobb hiba nem keletkezik.
Vagyis felesleges cseréltetni, ha téged nem zavar a használatban vagy esztétikailag törés, mert legfeljebb majd később, ha tényleg tönkrement cserélteted ki.
Már ha megéri... A telefonokon általában a kijelző a legdrágább alkatrész, és emiatt könnyen lehet totálkáros a készülék.

3. andi60202018-02-12 15:58
Bármi lehetséges. Hogy pl betörik az egész. De lehet, hogy semmi nem lesz :D

Amúgy később rosszabb lesz, ha pl bepárásodik, akkor simán elromlik az egész. Hideg, meleg, könnyen lecsapódik a pára, és annyi.

2. Loretta162018-02-12 15:56
Lányom leejtette a fél éves telefonját, megrepedt a kijelző. A funkciók működnek. Lehetséges, hogy később már nem tudja kezelni?

1. Loretta162018-02-12 15:55
Ha betörött a telefon kijelzője, de lehet kezelni, rosszabodhat a helyzet?