Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más is volt még ennyire folyton rosszkedvű, sírós és aggódós terhessége alatt? fórum

Más is volt még ennyire folyton rosszkedvű, sírós és aggódós terhessége alatt? (beszélgetős fórum)


2018. febr. 9. 18:35
Szia. Nyugi. Nekem a 20. het elott jott minden fajdalom. Allandoan szurt a hasam. Aztan volt vagy 1 honapig fejfajasom minden reggel. Most vagyok 25 hetes, de minden visszatert a regi kerekvagasba es megint energikus vagyok. Most egy nagyot fejlodik a babad, ezert vesz el rengeteg energiat. Felesleges aggodnod, ha megerositettek, hogy minden rendben van. Sajat magadat stresszeled, ahelyett, hogy orulnel a babanak. Nekem a 18. heten cisztat talaltak a bababa, de meg is teljesen pozitivan allok a dolgokhoz. Mert nem lesz jobb semmi, ha idegeskedek. Csak nyugi. Ez egy allapot, amit el kell viselni a terhesseg alatt. Az pedig, hogy nem leszel a regi szules utan es minden igy marad, butasag. Lazits kicsit.
3. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2018. febr. 9. 18:26

A minden napos fájdalmak nem normálisak. Még csak most vagy félidős. Mi lesz veled 10-12 hét múlva?

Örülj a babának. Azt írod nagyon vártátok már. Ne aggód túl!

Az természetes, hogy kicsit aggódsz, persze, ezzel mindenki így van. Mondd el az orvosodnak ezeket a tüneteket.

Nyugis, boldog és örömteli babavárást kívánok:)

2. kisj
2018. febr. 9. 18:09

Én nem éreztem ilyesmit egy percig sem.

Ne a nehézségekre koncentrálj.

2018. febr. 9. 17:27

Sokszor úgy érzem, nem bírom tovább. A 22. hetemben járok (első baba), és minden napom egy kínszenvedés. A második trimeszterben ugyan már csak ritkán van hányingerem, az étvégyam pedig a régi, de kaptam újabb fájdalmakat, amiket ismét nagyon nehezen viselek. Ezek például a fejfájás és a hátfájás. Nincs egyetlenegy olyan napom se, amely panaszmentes lenne. Az elmúlt napokban mások által is észrevehetően felgyorsult a baba növekedése, amire az én testem állandó izomfájdalmakkal és hátfájással reagál. Ráadásul mindehhez még hozzájárul az is, hogy folyamatosan azon aggódom, hogy ugye biztos minden rendben lesz-e, hiába erősítenek meg újabb és újabb vizsgálatok, hogy minden jó úton halad.

Amiatt is állandóan aggódom, hogy a szülés után biztosan elmúlnak-e ezek a kellemetlenségek, és újra a régi lehetek-e. Kimondhatatlanul hiányzik a régi, egészséges énem.

Sokat vártunk erre a babára, nagyon szerettük volna már, hogy legyen, de most, annak ellenére, hogy a vágyunk teljesülni látszik, nem tudok boldog lenni, mert sajnos csak a nehézségekre koncentrálok.

Érzett már más is hasonlót? Hogyan lehet ezen túllendülni, és örülni a rengeteg, mindennapos fájdalom ellenére is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook