Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencse viselés fórum

Kontaktlencse viselés (beszélgetős fórum)


2009. szept. 28. 15:45
Szia bambusz_reni. Hát, én csak annyit tudok neked segíteni, hogy mi a nagymamámat lézeres technológiával műtöttük meg Pesten. Azóta sokkal jobb a látása, és így szerencsére a közérzete is. Nehezen sikerült rászánni magunk a műtétre, de most már nagyon örülünk neki, hogy megtettük. Mi ajánlásra a Saint James klinikát kerestük fel ( [link] ). Szerintem most keresd fel őket, mert most ingyenes szemvizsgálat van náluk.
2009. szept. 25. 17:12
Sziasztok! Már kiskorom óta nagyon rossz a szemem. Úgy érzem rajtam egy szemüveg sem áll jól, így kontaktlencsét viselek. Sokszor annyira nem szeretem őket, hogy szívesen megszabadulnék tőlük. Már elgondolkodtam rajta, amennyit kontaktlencsére fizetek életem végéig, kevesebből kijön egy szemműtét, és arról nem is beszélve, hogy egy életre megment egy mindennapi nyűgtől. Akinek esetleg van tapasztalata műtét terén vagy bármi, írjon legyen szíves.
2009. jún. 8. 18:38
Az enyém is olyan, hogy megengedett az alvás vele. De semmi esetre sem aludnék benne! Párszor előfordult, de nem egészséges!!!
13. Szanka (válaszként erre: 12. - Czirczamircza)
2009. jún. 7. 17:37
Milyen gyakran veszed ki?
2009. jún. 7. 12:30
Én olyat használok, amit elvileg még éjjel sem kell kivenni. Már 6. éve ez van. Nagyon jó! Több márkából is van.
11. dancingqueen (válaszként erre: 10. - Szanka)
2008. okt. 29. 14:49
egyébként én is:)most gondoltam,kipróbálom milyen a színes lencse...kicsit kékes-zöldes lesz a szemem a full barna helyet...majd beszámolok,ha érdekel valakit:)
10. Szanka
2008. okt. 28. 17:10
Én csak buliban szeretem, egyébként szemüveget viselek.
2008. okt. 28. 16:09
napit,a típusát megnézem neked, ha hazaérek:)Egyébként most fogom kipróbálni a színes-dioptriás lencsét is:Dzöööööld szem rulez:P
2008. okt. 22. 22:05

A vizsgálat lencsében történik.

Sokáig használtam Johnson's Surevue havi lencsét.

Aztán váltottam Ciba Vision Air Optix-ra. Szerintem ez jobb.

2008. aug. 31. 12:41
Engem lencsében szoktak megvizsgálni. Elég hamar megviszgálnak, max 5 perc lehet az adatok felvételével együtt. Én is Bausch&Lomb-ot használok (PureVision).
2008. aug. 11. 09:33
Sziasztok!A féléves kontaktlencse vizsgálat lencsében vagy lencse nélkül történik?
2008. júl. 30. 14:58
Én is Bausch&Lomb-ot használok,havit.Elégedett vagyok vele.Utáltam a szemüveget.:S Itthon még csak el voltam vele,de buliban,koncerten sokkal jobb így.Elégedettebb vagyok a külsőmmel így.
2008. júl. 29. 10:42

Sziasztok!


Én is 8 éve hordok lencsét, egyszerűen imádom, fantasztikus dolog és a korlátlan tökéletes látás élményét nyújtja. Nekem havi van, Bausch&Lomb. Folyadékot én is "öntisztítósat" veszek mindig, nem kell vele semmit se csinálni. Ha az ember új lencseviselő, elvileg van mindig betanítás ahol tájéjkoztatnak a viselésről, a megfelelő tárolásról és megtanítanak betenni a lencsét.

2008. júl. 29. 10:37

Sziasztok!


Itt ki milyen kontaktlencsét használ? :) És meg vagytok vele elégedve?

2. Baba84 (válaszként erre: 1. - 68d18cb9f9)
2008. máj. 31. 20:31

Elvileg ha kontaklencsét veszel,tájékoztatnak a pontos viseléséről!

A tárolotartót nem kell vizzel mosni,mert a sima viz keményebb mint a folyadék!

Reggel beteszed,kiöntöd a folyadékot a tartóból,este kiveszed a lencsét,beletöltöd a folyadékot!

Én 8 éve vok kontaklencse viselő,nekem fél éves van,és eddig semmi problémám nem volt vele,meg lehet szokni és nagyon jo dolog:)

2008. máj. 31. 17:47
Sziasztok! Nemrég kezdtem el 2 hetes lencsét viselni. Olyan folyadékom van, ami tisztít akkor is, ha nem dörzsöljük a lencsét. Miután reggel beteszem a lencsét maradhat üresen a tartó, vízzel ki lehet mosni? És este ha teletöltöm a tartót, beleteszem a lencsét, reggel beteszem, akkor jól csinálom? Mi a menete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook