Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Honnan tudnék jó minőségű macskabútort rendelni nem túl drágán?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Állatok nálatok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. csgybzs2018-02-13 15:29
Zooplus. Jó minőségű a termék, megbízható a cég és nagyon jó áron vannak a bútorok. Olcsóbbat még nem találtam sehol sem.

5. Kuszika852018-02-13 15:26
Szia, én a zooplusról rendeltem cicabútort, nagyon jó akciók vannak.

4. ikres_anyu2018-02-09 21:54
Állatkereskedésekben egészen jókat lehet venni. Ezenkívül a LiDL akciós újságjában is láttam egy párféle kaparófát.
Ebay-en is néztem már, de a terjedelme miatt nem éri meg rendelni mert drága a postaköltség.
Szerintem a macskabútor kb csak a mi (emberek) szemeinket gyönyörködteti, az én macskáim például bárhol képesek kényelembe helyezni magukat. Ágyon, fotelban, pléden, székpárnán, stb. Volt macskabútorunk is, de elég macerás a belsejét takarítani a sok szőrtől.

3. amacska2018-02-08 16:06
köszi újat szeretnék

2. babyapocakban2018-02-07 11:13
Mennyire bonyolultat szeretnél? Nem olcsó mulatság sajnos. Nézted már használtan? Évekkel ezelőtt nekem úgy sikerült egy jót vennem, viszonylag olcsóbban.

1. amacska2018-02-06 20:30
Honnan tudnék jó minőségű macskabútort rendelni nem túl drágán?