Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megbízható autósiskolák Budapesten fórum

Megbízható autósiskolák Budapesten (beszélgetős fórum)

2018. márc. 5. 14:51
20.ker. 27-es autósiskola, Rabl Janos nevű oktató (ő amugy is az autosiskola vezetője). Na, ő tényleg tanít. És szuper kocsin oktat(ott másfél-két éve). Illetve jó még az ATI Budán, itt nem tudok konkrét oktatót, akinél én voltam, nemtom, ott van-e még.
2018. febr. 9. 10:45
10. Keruletben az ors vezer terehez nagyon kozel van a Dekmár autósiskola. En ott tanultam...igaz tobb mint 10 eve de nagyon rugalmasak es segitokeszek az oktatok.
2018. febr. 6. 18:05

Sziasztok! Én is használtam ezt a hormonos spirált .

végig mentem az 5 éven de újra nem rakatnám fel . nekem sajnos voltak rossz tapasztalataim . Sajnos hiztam tőle 8 kilót, ami mondjuk amint megszabadultam tőle le is jött rólam , szóval eléggé vizeit . A hajam fele kihullott . Szó szerint marokszámra hullott a hajam és folyamatosan zsirosodott ,de már hajat mosni is féltem mert hajmosásnál és fésülködésnél marékszámra szedtem össze a hajam . Az sajnos nem dúsult vissza de már legalább nem hullik . Csak hát a fejem tetején azért ritkult ami látszik mert sötét a hajam és kiüt a fejbőr . Az első évben a fejem napi szinten fájt az később elmúlt . A mellbimbómnál kinőtt pár szőr szál azt állandóan tépkedtem . És az ajkam felett időnként májfolt szerű bőrelváltozás jelentkezett ami olyan volt messziről mint aki borostás vagy koszos a szája felett . A szex sokszor volt fájdalmas és utána is voltak görcseim , ráadásul állandó folyásom volt tőle ami roppant kellemetlen volt számomra,ráadásul előtte a hüvely váladékomnak nem volt semmilyen szaga és amig fent volt a spirál e a váladék ami keletkezett olyan furcsa szaga volt ,nem tudom mint menzesz után talán , és használnom kellet folyamatosan tisztasági betétet ,az előtt sosem kellet ,roppant kellemetlen volt . Pedig nem volt baktérium ,mert többször vissza mentem a nőgyógyászhoz hátha valami gombás fertőzés. Szexuális együttlét közben én is tapasztaltam vérzést. Egyébként a menzeszem teljesen elmaradt . Kb az utolsó két évben kezdett már pecsételni . Mikor a dokinak panaszkodtam a vizsgálatokon , Ö azt mondta bebeszélem magamnak a tüneteket és ezek nem is olyan nagy mellékhatások . Volt egy kis füzetem nem is jegyezte fel ezeket bele .Egyébként 28 éves voltam mikor feltetettem. Amióta levetettem a közérzetem is jobb. És szerencsére elmúltak ezek a tünetek . Nekem ezek voltak a tapasztalataim :) .

2018. febr. 6. 17:24
Megbízható autósiskolát keresek Budapesten. Az elméleti rész miatt nem aggódok, a tanulással soha nem volt gondom. A gyakorlati részétől viszont kicsit félek, mert közel 30 évesen még nem ültem volán mögött és olyan sok rosszat hall az ember. Szóval olyan helyet keresek, ahol nem megalázni és lehúzni akarnak, hanem tanítani. Az sem baj ha plusz órákat kell vennem.
2018. febr. 6. 17:22
Megbízható autósiskolát keresek Budapesten. Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook