Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy találhatnék munkát? Nem vesznek fel, mert hétvégi iskolába járok. fórum

Hogy találhatnék munkát? Nem vesznek fel, mert hétvégi iskolába járok. (beszélgetős fórum)


2018. febr. 7. 07:37
Beszèlj a sulival,nem-e lehet tàvoktatàsban megoldani...sok helyen van erre lehetősèg.
2018. febr. 7. 04:59
Megoldja.Aki eredményt akar megoldást keres, aki nem kifogást.
16. Smirnoff (válaszként erre: 15. - Mignon11)
2018. febr. 6. 19:34
Kamion vagy komolyan?
15. mignon11 (válaszként erre: 14. - Smirnoff)
2018. febr. 6. 19:12
Vannak helyek ahol örülnek ha ráér vasárnap. Kisgyerek nincs szóval pihen hétközben. Kereskedelem.
14. Smirnoff (válaszként erre: 12. - Mignon11)
2018. febr. 6. 18:52

Ha nem mondja meg előre, hogy a szombatok kellenek neki, ekkor majd repül az első beosztásnál.

Arról meg minek hazudjon, hogy tanul? :O Átmeneti munkát keres, de ahova felveszik, nem is a nyugdíjig tartó munkaerőt keresnek.

2018. febr. 6. 18:36
Mondj valamit milyen dolgod van szombatonként. Magyarán hazudj. Mond hogy átmenetileg vagy elfoglalt. Képzés oktatás levehető hogy nem maradsz sokáig!
12. mignon11 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 6. 18:31
Először tartsd el magad. Nem kell sehol reklámozni hogy szombaton képzésre jársz. Ha kereskedelemben helyezkedett el és bevállalod a vasarnapokat szívesen elengednek szombaton. Egy évet fel labon is kibirsz. Korod miatt a munkáltatók egy vagon kedvezményt kapnak utánad.
11. noozimanoo (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. febr. 6. 17:24
Egyáltalán nem biztos...
10. 12d083b51b (válaszként erre: 8. - Vivi.12.06.)
2018. febr. 6. 17:19
Egyetértek! Mindegy, milyen meló, csak fizessenek érte.
9. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 6. 16:58
Míg munkát találsz, nem tudsz bejelentkezni álláskeresőnek?
2018. febr. 6. 16:58
Én pénzügyi képzésre jártam így, hogy 1 évig minden szombaton. Úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz, mindenképp elvégzem, akkor is ha nem lesz melóm. Szeptemberben kezdtem el és októberben már volt munkám. Ráadásul olyan boltban dolgoztam eladóként, ahol csak minden 2. vasárnap volt szabad nap. Megbeszéltem egyik kolléganőmmel, hogy 2-ig vagyok képzésen, addig ő van az én helyemen minden szombaton, és én pedig fél3-ra értem be dolgozni, este 9-ig. Szerintem ne csak ezekben nézelődj, amiket írtál, hanem ha így alakult, akkor addig bármi megteszi, amiért kapsz fizetést.
2018. febr. 6. 16:52
Nekünk szombatonként vannak a képzések. Minden Szombaton,Budapesten az Oktávnál.
2018. febr. 6. 16:50

Milyen tanfolyamra íratkoztál be, és annak az órái mikor vannak?

A vendéglátás igaz, hogy leginkább hétvégi beugrókat keresnek, de az akkor is esti-éjszakai műszakra. Gondolom én. Tanfolyamot pedig akármi is az, hétköznap és napközben tartják.

2018. febr. 6. 16:49
Nem számítok diáknak, felnőtt képzés. :/ 22 vagyok egyébként de nem felső oktatásban tanulok. Kozmetikusnak készülök.
2018. febr. 6. 16:46
A meki és társai előnyben részesítik a tanulókat az adó miatt, és elég rugalmasak a munkaidőt illetően.
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 6. 16:46
Ne add fel a gyárakkal. Nálunk nincs hétvégén munka.
2. Drflora (válaszként erre: 1. - Drflora)
2018. febr. 6. 16:44
Még 1 év van sajnos a képzésről. A felét már részletben kifizettem.
2018. febr. 6. 16:43

Biztos állásom volt,így beiratkoztam álmaim tanfolyamára,hogy egyszer az lehessek aki lenni akarok.

Rá egy évre leépítettek sok embert köztük engem is. Egy hónapja vagyok munka nélkül viszont a sulim nagyon drága havi 50ezer utazással együtt. A munkám H-Pig tartott, a suli szombatonként van. Emiatt sehol nem alkalmaznak. Gyárba is menni kell hétvégén.. még csak vissza sem írnak. Gyógymasszőr a szakmám+vendéglátás de az is hétvégén kell leginkább. Rettegek,hogy le kell mondanom a suliról mert nem fogom tudni fizetni. Még 1 hónapot tudok kifizetni. Minden hely telített masszőrrel. Miskolcon élekm.Anyukám nem keres jól,nem tudok kölcsönkérni. Adjatok tanácsot :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook