Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kínzó hátfájás 22 hetesen? fórum

Kínzó hátfájás 22 hetesen? (tudásbázis kérdés)


7. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2018. febr. 12. 19:19
Eléggé rossz tartásod lehet, és edzetlen hátizomzatod. Érdemes lenne azt picit trenírozni, erősíteni az izomzatodat,amennyire lehet.
2018. febr. 7. 19:07

Brendonban biztos van támasz. Szerintem többet ér, ha pihensz.

Ha nagyon megnőttek a melleid, az is lehet magyarázat hátfájásra.

2018. febr. 7. 14:05
Hol lehet kapni olyan pocaktámaszt, amit vásárlás előtt fel lehet próbálni?
4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Rosalindaaa)
2018. febr. 6. 14:40

2005-és 6 ill 2009 és 12.

Sérvem is van,ezért merem ajánlani.:)

3. Rosalindaaa (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2018. febr. 6. 14:37
Köszönöm, én is gondoltam már a pocaktámaszra. Hú szegény! Mikor voltak a gerincműtéteid?
2018. febr. 6. 14:32

Szia!

Pocaktámasz nagy segítség ilyenkor,a hátfájás csak rosszabb lesz a terhesség haladásával.

1hetes babám van,4gerincműtét után a támasszal gond mentesen kihordtam.

2018. febr. 6. 13:58

Ma kezdtem meg a 22. hetemet. Az elmúlt napokban igen erős rekeszizom húzódást, feszülést, hasizomlázat tapasztaltam. Ehhez tegnap óta jött hozzá az elviselhetetlen hátfájás. Tegnap voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy ez ilyenkor teljesen normális. Magnézium adag emelést és pihenést javasolt. Megvizsgált, és minden rendben talált. A méhszájam is zárt.

Mások tapasztalataira lennék kíváncsi. Normális az, hogy az ilyen jellegű fájdalmak már most jelentkeznek? Én azt hittem, hogy kb. bőven a 30. hét után van erre esély. És ha már most ilyen rossz, akkor mi lesz később? Vagy a szervezetem majd hozzászokik ahhoz, hogy minden átalakul belülről, és egy idő után nem produkál hátfájást és hasizomlázat?

Nagyon megijedtem, mert még csak félidőn vagyok túl.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook