Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátló abbahagyása után hogyan jött meg a menstruációtok? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után hogyan jött meg a menstruációtok? (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2018. febr. 7. 18:25
Csak gyógyszerrel volt pontos, anélkül soha!
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Kismano43)
2018. febr. 7. 18:24
Ó, nekem egész életemben nem jött meg napra pontosan! 3 nap az semmi!
5. Kismano43 (válaszként erre: 3. - Belat_itt_ne_keressek)
2018. febr. 7. 10:22
Most végre megjött, 3 napot késett. Viszont tegnap megittam 3x10 csepp Ezerjófű Női Tinktúrát. Van benne barát cserje, cickafark meg mindenféle jó dolog. Emellett az Aviva torna pánik gyakorlatát is csináltam egy negyed óráig. Úgy tűnik bevált:) most kiváncsi vagyok hogy következő hónapban mi lesz, ha folytatom a Tinktúrát.
2018. febr. 7. 07:30
6 hetre jot meg
2018. febr. 6. 15:43

Én is rövid ideig szedtem, 1-2 évig.

Egy elvesztett terhesség után beszélt rá az orvosom, mondván, hogy ez majd rendbe teszi a ciklusomat.

Amikor abbahagytam, nekem is megjött első hónapban, majd fokozatosan kitolódott. Öt hónap után már 57 napot kellett várni a vérzésre.

Ekkor elkezdtem barátcserje kapszulát szedni, azzal a céllal, hogy az majd rendszeressé teszi.

De ez már egy másik történet. :)

2018. febr. 6. 12:52
Követem....most szeretnèm lassan abbahagyni,èn 6 ève szedem és kicsit félek meg-e jön,rendbe lesz- a ciklusom.
2018. febr. 6. 12:00
1 évig szedtem a tabit, miután leálltam 2 hónapig időben megjött. Most kellett volna harmadjára megjönnie, de 2 napja késik. Terhesség kizárt. Van valaki más akinek hasonló tapasztalata volt? Hogy az elején rendben volt utána borult fel a ciklusa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook