Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb elmúlik magától? fórum

Méhszájseb elmúlik magától? (tudásbázis kérdés)


2018. febr. 26. 12:44

Köszönöm a válaszokat. 🙂

Nem mondok semmit, hogy voltam az idén rákszűrésen.

Megírom mi volt. Holnap kérek csak időpontot.

13. zizabella (válaszként erre: 10. - Kiscsirke16)
2018. febr. 19. 13:24
Menj el másik dokihoz és ne szólj az előző véleményéről, mert befolyásolhatod. Amúgy meg egymást nem szeretik felülbírálni, összetartanak...
12. frauJost (válaszként erre: 10. - Kiscsirke16)
2018. febr. 18. 22:02
Szerintem ne csinálj vizsgálat előtt semmilyen kúrát.
2018. febr. 18. 15:45
Nekem is volt, én leszedettem, de állítólag nem feltétlenül muszáj kezdeni vele bármit is. Jobb nélküle, mint vele.
2018. febr. 7. 14:49

Igen... én is erre gondoltam, hogy a magándoki pénzért bármit mond. Régen volt egy dokim az tudom, hogy őszinte volt. De ennél a dokinál most voltam először. Ezért gondoltam arra, hogy elmegyek egy másik dokihoz is, hogy az mit mond.

Csak hogy adjam elő? Őszintén mondjam meg vagy csináljak úgy mint aki nem volt 1 éve nőgyógyásznál... vagy csak ennyit mondjak, hogy van ez a menzesz körüli folyásom...

Néha görcsölgettem, de a doki azt mondta, hogy a petefészkeim rendben vannak. Csak ezt a sebet említette. És rögtön a fagyasztást mondta, kérdeztem, hogy más mód nincs-e... nincs. Az első szülésem után volt ilyen sebem arra gyógyszert és kúpot adott a doki. Elmúlt.

Itt a fórumon olvastam ezt a cikatridina nevű kúpot... így önmagamtól csináljak egy kúrát és utána menjek dokihoz vagy inkább hagyjam és ilyen "állapotban" menjek?

2018. febr. 6. 23:08

Én december közepén voltam magán dokinál, aki vizsgálat közben mondta, hogy mehszajsebem van, meg kell nézni (citológia), de akkor nem lehetett elvégezni, visszarendelt.

Január végén voltam sztk rendelésen, rettegve vártam a vizsgálatot, nem nagyon ronda e a "seb". Erre mondja a doki nő, hogy semmit nem lat, teljesen ep minden, eltunt. Pedig jol megnezte.


Hét évvel ezelőtt is volt egy, az is elmúlt magától.

8. csipo (válaszként erre: 7. - Dumboci)
2018. febr. 6. 17:13
Méhnyakrákom volt.
7. dumboci (válaszként erre: 6. - Csipo)
2018. febr. 6. 09:52
Szabad tudni milyen gondod volt?
2018. febr. 6. 07:49
Szia. Pároddal való együttlétkor nem szoktál vérezni? Ha igen akkor semmiképp ne hagyd. Nekem ebből komoly gondom volt.
2018. febr. 6. 05:26

Nekem is volt ilyenem a szüléstől, de az akkori orvosom meg sem említette, majd visszakerültem a régi orvosomhoz, akihez lánykoromba jártam és ő mondta, hogy van egy másodlagosan gyógyult méhszáj sebem és 3 havonta kell ellenőrzésre járnom. Így is volt. Mindig ellenőrizte én meg megkérdeztem, hogy nem kell e megműteni? Erre ő azt mondta, hogy van olyan orvos, aki megműt, ha adok neki pénzt, de ő úgy gondolja, hogy a műtétek kockázatosak és majd ő szól, ha teendő van. Kb. 1 évvel később mondta, hogy na most elfagyasztjuk.

Én a helyedbe elmennék hozzá vagy máshoz 3 hónap múlva és akkor rákérdeznék.

2018. febr. 6. 00:03
Mielőtt megjön akkor van barnás folyásom. Más panaszom nincs.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kiscsirke16)
2018. febr. 5. 23:20

Menj vissza, lehet nem emlékszik, hogy ott volt az a seb.

Kérdezz rá, nem fog haragudni biztos.

2018. febr. 5. 22:31

Ha nem okoz gondot, akkor nem gáz, hogy ott van.


Sok esetben gyakran begyullad, fájdalmas az együttlét, folyás, gomba, stb.


Ismerek olyat, akinek évekig volt minden panasz nélkül és elmúlt neki.

2018. febr. 5. 21:43
Sziasztok! 3 hete voltam nőgyógyásznál sima vizsgálaton, rákszűréssel összekötve. Közölte, hogy minden rendben csak egy minimum 5 forintosnyi sebem van. De hogy a rákszűrés eredményétől függ, hogy mi legyen vele de ő a mielőbbi fagyasztást ajánlja. Eltelt 3 hét, ma felhívtam az eredmény miatt. Azt mondta van egy pici gyulladás de negatív. Jövőre találkozunk. Én annyira meglepődtem, hogy most nem tudom mi van..... még se fontos az a seb? Mi van a gyulladással? Szerintetek menjek el másik dokihoz is, hogy. Az mit mond? Olvastam a cikatridina hüvelykúpról jó lenne nekem? Egy kúrát végig csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook