Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dr. Buda Botond ideggyógyásznál járt már valaki? Van valakinek tapasztalata? fórum

Dr. Buda Botond ideggyógyásznál járt már valaki? Van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


8. deleken01 (válaszként erre: 7. - Nevergiveup32)
2018. febr. 8. 19:17
Köszönöm!
2018. febr. 6. 20:08
Szia. Nekem úgy, hogy még soha nem voltam nála, így is nagyon jó véleményem van Dr. Buda Botond-ról. Csak emailben kérdeztem tőle pár dolgot és kézséggel állt rendelkezésemre. Minden kérdésemre olyan tájékoztatást kaptam tőle emailen keresztül amit személyesen egy ideggyógyásztól sem kaptam soha. Véleményem szerint közvetlennek tűnik és ami a legfobtosabb volt,nagyon alapos olyan,dolgokra is gondol amire más orvos nem. Sőt amire nekünk azt mondták lehetetlen ő megcáfolta. Kérte hogy küldjek neki leletet amit más ideggyógyásztól kaptunk egyenesen silány semmitmondó leletnek titulálta. Azt írta ő szégyenli magát a másik helyett,hogy ilyet ki mert adni a kezéből. Szóval bocsi, hogy hosszúra sikeredett csak gondoltam leírom az én tapasztalataimat vele kapcsolatban. Bátran ajánlom őt.
6. babika_ (válaszként erre: 5. - Deleken01)
2018. febr. 5. 11:42
Igen, ha jól láttam van pszichiátria szakvizsgája is, tehát jó helyre mész (neurológia-pszichiátria általában kéz a kézben jár, mégis különálló szakma). Azt nem tudom, hogy milyen szakember.
5. deleken01 (válaszként erre: 4. - Babika_)
2018. febr. 5. 10:33
A neten azt olvastam róla pánikbetegséggel, hangulatzavarokkal is foglalkozik. Az érdekel, ha elmennék hozzá mire számítsak. Milyen ember, alapvetően milyen a hozzáállása?Ismeri itt valaki személyesen?
4. babika_ (válaszként erre: 3. - Kijózanító)
2018. febr. 5. 08:50
Pánikbetegséggel nem az ideggyógyászok foglalkoznak, hanem az elmegyógyászok. Az ideggyógyász az a neurológus.
3. Kijózanító (válaszként erre: 2. - Kijózanító)
2018. febr. 4. 20:12
pánikbetegséget is gyorsan lehet vele gyógyítani!
2018. febr. 4. 20:05

Mi a probléma?

Én az Anamé jógát ajánlanám!

2018. febr. 4. 18:35
Dr. Buda Botond ideggyógyásznál járt már valaki? Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook