Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2073. Andi.Bobi (válaszként erre: 2071. - LilixD)
2020. febr. 16. 13:41

Köszi, jól vagyok azóta. Most csak kevését tornázok a gépen,próbálok jól enni. Pont ma nem bírtam, ettem egy kiflit a tökfőzelékhez..

Súlyom változatlan,sajnos volt egy nap amikor nem figyeltem. Olyan is volt,hogy jól ettem,csak este nagyon éhes voltam,ettem sajtot ,paradicsomot,és nem fogytam másnapra. Már ismerem magam,ha bírom ,hogy ehes vagyok eyte,akkor 20 ,30 dkg lemegy reggelre.. próbálom,ahogy tudom. Végre jobb idő van megyünk sétálni a parkba:)

2072. LilixD
2020. febr. 16. 10:16
Többiek? Hogy vagytok?
2071. LilixD
2020. febr. 16. 10:15
Jobb azóta, Andi? Vagy előfordult még ez a ritmuszavar? Bírod még a kenyérmentes létet? Nekem ez a legvégső célom, elhagyni a gabonaféléket, de egyelőre barátkozom a gondolattal és hangolódom... péksütiken nőttem fel.
2070. LilixD
2020. febr. 16. 10:10

Jajj trambulin az jó móka! Egyik kislány ismerős odavan érte és jól lefoglalja, mert amúgy meg a lépcsőn rohangál fel le, annyi sok energiája van. Adhatna nekem is :D

Vigyázz, igen, a kv az van, akinek megárt. Pl. én is ha 2- t iszom, érzem, hogy túlzásba vittem. Ingerlékeny leszek és nyugtalan. Egy az viszont tök jól rendbetesz. Én is sokáig ittam 3in1 poros verziót, mert kb. az éltetett amíg apró volt a fiam... Aztán kiderült, rajta is van szépen kiemelve, hogy *tejfehérje*. Tejdiéta miatt váltanom kellett most épp lidlis 1in1 sima béna kapszulásra, pedig amaz olyan finom :(((

2069. Andi.Bobi
2020. febr. 13. 03:01

Vettek a kisfiamnak szobai trambulint. Fitnes trambulin😁

Tegnap reggel szereltem össze. Én is kipróbáltam. Nagyon jó rajta ugrálni.

Sokszor ugráltam,gyors helyben jártam rajta. Jó nagyon,csak az a baj,hogy nekem nem tesz jót. A térdeimnek se,még a sarkantyúmnak se. Ma fájt mindenem. Azt se tudom mikor ugráltam utoljára😂 úgy csinálnám. Sokat olvastam róla,milyen hatásos a fogyáshoz...


A kisfiam könnyedén ugrál,pattog rajta 🥰

2068. Andi.Bobi (válaszként erre: 2066. - LilixD)
2020. febr. 13. 02:54
Ez jó hír:)
2067. Andi.Bobi (válaszként erre: 2065. - LilixD)
2020. febr. 13. 02:51

Sajnos mostanában már volt ilyen,de nem ennyire erős...a kávézást már vissza vettem,nem iszok sokat. Két hétig csak capuccinot ittam,ilyen port,20 % csak a kávé benne. Most reggel iszok egy rendes kávét, később még ezt.

Olyan mintha szívritmus zavar lenne. Nem tudom,de ha előfordul még akkor el megyek az orvoshoz. Ekg t csinálták a kórházban,az nem mutatott ki semmit.

Nem tornáztam azóta a géppel.

2066. LilixD
2020. febr. 11. 07:01
Nálunk a helyzet időközben úgy alakult, hogy párom fogyott 2 kilót a reflux diéta miatt én meg egyet sem. Érdekes :)) De örülök, hogy neki megindult, szeretnénk levinni 90 alá. Én 75 nél ácsorgok. A másik jó meg, hogy nem is hiányolta a savlekötőit és éhezni sem éhezett. Egész büszke vagyok magamra ^^ Ha ma letudja a laktóz tesztet, utána visszaállhatunk a régi dolgokra, de megbeszélem vele, hogy akár folytathatnánk is valami barátibb felállásban. Nem bánná szerintem ő sem, ha nem lenne szükség bogyókra.
2065. LilixD (válaszként erre: 2062. - Andi.Bobi)
2020. febr. 11. 06:51
Jajj, te! Hát vigyázz magadra. Nem értek hozzá, és így ez nagyon ijesztő. Sűrűn fordul elő veled? Lehet még óvatosabban kell edzened a nemrégi műtét miatt. Vagy nem is szabadna...?
2064. LilixD (válaszként erre: 2059. - Brigu07)
2020. febr. 11. 06:45
Szia Brigu, mit mondott az orvos? Jobbulást :(
2063. Andi.Bobi (válaszként erre: 2062. - Andi.Bobi)
2020. febr. 9. 23:21

* megy le.


Kellett kb 45 perc,míg elmúlt...

2062. Andi.Bobi
2020. febr. 9. 21:05

Fu,most tornáztam a géppel. Rosszul lettem,össze vissza ugrált a szívem.

A vérnyomásom 150/90 lett. Az már négy ke érzem,de a szívem össze vissza dobban:( hol kihagy,hol gyorsabban...várom,hogy elmúljon...

2061. Andi.Bobi (válaszként erre: 2057. - LilixD)
2020. febr. 9. 13:10

Igen,sikerült a figyelem felkeltés.. őszinte leszek,nekem is betalált,hogy elhatározzam magam.. mert mindig húztam a kezdést..

Na de most:)

3.napja nem eszek kenyeret,zsömlét.

Tornázok a gépemmel,a víz szakad olyankor rólam...

2 nap alatt -80 dkg:)

Most érzem,hogy tudom csinálni. Igaz

nagyon ennék mindent,de nem. Vettem fehérje turmixot a dm ben. Juj nagyon finom,csokis mogyorós:)

Este joghurtba tettem ilyen port meg fagyasztott erdei gyümölcsöt. Már nem is hiányzott az édesség.

Ebedre rakott kelt csináltam,kévés rizst raktam bele csak..


Idő kell nekem biztos,amíg át állok,hogy kevesebbet eszek..

2060. Andi.Bobi (válaszként erre: 2059. - Brigu07)
2020. febr. 9. 13:05
Hu szegénykém,jobbulást kívánok neked!
2059. Brigu07
2020. febr. 4. 13:19
Sziasztok! Nálam a helyzet vàltozatlan. Csütörtökön megyek maszek orvoshoz a bokámmal,mert egyre rosszabb. Megőrülök annyira fáj. 3 hete fájdalom csillapítón èlek....amíg tart a hatása kicsit jobb. Addig megcsinálom a házimunkát stb. Ahogy elmúlik a hatás, egyszerűen menni sem bírok. A lakásban van hogy bottal közlekednek.
2058. LilixD
2020. febr. 4. 08:31

Sziasztok!

Hogy vagytok? Bírjátok ezeket a frontokat? Engem eléggé megviselnek. Alig várom, hogy kocoghassak a szabad levegőn és kicsit immunisabb legyek ezekre... de hol van az még.

2057. LilixD
2020. jan. 29. 07:55

Sziasztok lányok!

Jobbulást Brigu, Andi! Pihenjetek!!!

Borzasztó ez a január. Bocs, hogy itt negatívkodom és január ellen kampányolok, de valahogy minden évben kivagyok tőle és szinte mindenkinél van ilyenkor valami. Marha hosszú, szürke, ködös, hideg áááh, de utálom :D Én túlélősre veszem már tizen sokadik éve ezt a hónapot...


Tegnap méricskéltünk, stagnálunk, ugyanúgy 75,4 kg vagyok. Viszont jön egy kemény 2 hetes reflux diéta a párom miatt, úgyhogy lesz nemulass. Kilégzéses laktáz vagy mifene vizsgálatokra megy és előtte nem eheti egy hétig a reflux gyógyszerét... Ja igen, amúgy nem az empátiájáról híres a szentem, de amíg magával is kemény és nincs kettős mérce, addig rendben vagyunk. Így szeretem :))


Norbi egész okosan csinálta szerintem ezt a figyelemfelkeltést. Mondta, hogy az emberi hiúságot kell felborzolni és máris érdekes lesz a médiának és a népnek az elhízás témaköre. Mert hiába a fülrágás, hogy cukorbeteg leszel, magas vérnyomásod lesz, nem lesz ez így jó, stb stb, sokakat ezek a legkevésbé sem hozzák lázba... Nade most meg kapja a szebbnél szebb kommenteket, hehe. Vagy már lehet le is csengett az egész.


Apropó, nekem is pms jön, kicsit tartok én is a zabától.


Ja, Főnix, kérdezted miket szoktunk ebédelni. Én teletáltól rendelek, végignyálazom a menüt és olyat választok amiben nincs tej. Ez általában csirke kockák, ilyen olyan párolt gyümis vagy zöldséges rizs körettel (mert MINDEN máshoz dobnak minimum sajtot)... elég uncsi, de baba mellett életmentő :) És ti?

2056. Andi.Bobi
2020. jan. 27. 12:50

A Norbi témához: Igen,bunkó stílusban adta elő,de igaza van. En nem sértődtem meg,mert igaza van.

Mióta a párommal vagyok 21 éve már,25 kg plusz biztos van rajtam! DE!!

Igy imád ahogy vagyok! Soha az életben egy rosszalló megjegyzés a nem volt e miatt! De semmi! Ölelget,simogat ha elkeseredem e miatt,meg segít nekem mindenben...volt,hogy együtt fogyóztunk. 25 kg fogytunk le együtt 14 évvel ezelőtt. Ezeket már írtam régebben is,sokszor lefogytam ,vissza jött...persze imádunk főzni,együtt enni..Meg mindent, imádjuk egymást ahogy vagyunk! A párom,most közel 34 kg fogyott az utóbbi pár évben. Sajnos cukorbeteg lett,emiatt van. Most olyan mint mikor megismerkedtünk:)

Szóval,ahol igazi szeretet van nem számít semmi❤



Amit olvastam nálatok,hogy a férjeitek mit mondott,hát az szerintem nagyon gáz! Mit képzelnek?

Ők tökéletesek? Nem hiszem..én biztos vissza vágtam volna valamivel..bocsi de ezt le kellett írnom 😔

Nem szabad a másik önbecsülését aláásni,biztatni kell,nem bántani!

2055. Andi.Bobi
2020. jan. 27. 12:39

Sziasztok!

Én beteg vagyok,most már szerda óta.. az egész család az,a kicsi másfél hete..38 lázzal kezdte. Így tornázni nem tudok...

Reggel ráálltam a mérlegre 1,2 kg minusz,ez víz szerintem.. de azért jó volt látni:)

2054. Andi.Bobi (válaszként erre: 2051. - Brigu07)
2020. jan. 27. 12:32
Gyors gyógyulást neked!
2053. Brigu07 (válaszként erre: 2052. - Főnix01)
2020. jan. 27. 09:15
Köszönöm!
2052. főnix01 (válaszként erre: 2051. - Brigu07)
2020. jan. 27. 07:26

Ouh, mielőbbi gyògyulàst kìvànok! Jò, hogy nem komolyabb a baj! Felsőtestre közben edzhetsz 😎 ha gondolod 😊

Gyerekek, a mostani pms nagyon kemèny volt. Zabáltam volna èjjel-nappal. De szèpen tartottam a keretet, nem ettem fèlre. Ma van a 22. napom. A sùlyom nem relevàns, 76 vagyok kereken, de sok vizet tartok vissza.

Többiek hogy vagytok?

2051. Brigu07
2020. jan. 26. 11:37
Sziasztok! Annyira fáj a bal bokám,hogy tegnap be kellett mennünk a győri sürgőssègire. (Kerek 5 órás program volt....🤪) Csinálták röntgent,törès nincs,viszont a boka szalagjaim megsèrültek. Írtak fel a bokarögzítőt,6 hètig èjjel nappal hordanom kell.🤤🙄😢 Addig tuti semmi mozgás. A diètát igyekszem ez idő alatt is tartani.
2050. főnix01 (válaszként erre: 2049. - LilixD)
2020. jan. 24. 08:34

Köszönöm szèpen Lili 😘

A pàrod nem voltd valami kedves, ès mèg szèpen fejeztem ki magamat. A fèrfiak nag, rèsze el se tudja kèpzepni, hogy milyen rosszul tudnak esni 1-2 megszòlalàsuk.

Tegnap mondom fèrjnek, hogy szeretnèk majd sùllyal edzeni, mert a fenekem elèggè plötyi. Kèrdezem tőle, hogy szerinted? Nagy gàz,? Erre mondja, hàt pacal azt kèsz (zsìros). Tudom, hogy ez az igazsàg. Sajnos ez a 3 èvi nem mozgàs eredmènye.

Arra gondoltam, hogy ha elèrtem a 69.9-et, akkor elkezdek heti 2x sùlyzòzni itthon. Illetve ahogy jönnek dèlutàn a 8-9 fokok, heti 2x szeretnèk kocogni max 30 percet. Először ùgysem lesz annyi.

Màra 75.1 kg lettem. Lehet, hogy kicsit gyors a tempó, ezèrt kicsit többet fogok enni. Piros napok jönnek ès ilyenkor a gyomrom feneketlen 😅

Kinek hogy megy? Miket szoktatok ebèdelni?

2049. LilixD (válaszként erre: 2048. - Főnix01)
2020. jan. 22. 16:20
Paraszt a stílus szerintem is. De ne vedd magadra, hát pont hogy nem rólad beszél! Persze, érzékeny pont, szerintem mindnyájunknál... páromnál pl. megkérdeztem tegnap, hogy én azért szépen leadtam, nem? Erre húzza a száját és mondja, hogy nem igazán. (Pont u.annyi vagyok, mint terhesség kezdetén csak nem tudja) Remekül esett mit ne mondjak. Na EZ bántó, Norbi az csak, eh, Norbi. :)) és különben is tök jól csinálod, engem nagyon motiválsz.
2048. főnix01 (válaszként erre: 2047. - LilixD)
2020. jan. 22. 12:53

Az az igazsàg, hogy magamra vettem. Nem tehettem ròla, hogy 23 kilót hìztam vàrandòssàg alatt. Ès nem tehetek ròla, hogy nehezen megy le. Ès hogy eddig nem ment le. Szóval paraszt stílusban adta elő. Megnèztem az atv-s interjùjàt. Nem èrti, hogy mi a gond a 2 perces videòjàval XD

Nagyon ügyesek vagytok a pároddal. Csak ìgy tovàbb!

2047. LilixD
2020. jan. 22. 12:13
Tényleg, Schobert Norbi legújabb okosságához mit szóltok? Bicskanyitogató, mi? :D
2046. LilixD
2020. jan. 22. 12:11

Sziasztok!

Nagyon jók vagytok lányok!

Mi párommal tegnap előtt méreckedtünk, ő nov. 23. óta 2 kilót én 4-et adtam le, úgyhogy jó az irány. 75,6 kg vagyok, de nem nyugszom, amíg át nem lépem a 70-et. Tejmentes lét tovább, 10 kilós fogzó baba cipelése, a héten napi 5 felülés. Nem sokára beillesztem a hulahoppot, így, hogy keményedik a hasam végre. Puhán nagyon fájt mikor tekertem magamon. A jó időt meg úgy várom, mint a messiást. Jó alatt az 5 fok környékét és a napsütést értem, igazán nem kérek sokat, sétálni akarok!!! :))

Hozzátok képest alig mozgok, szinte szégyellem is magam, nagyon kemények vagytok!! Tuti feszesedtek, szuper! Sérülésekkel óvatosan!

2045. Andi.Bobi (válaszként erre: 2044. - Főnix01)
2020. jan. 22. 11:34

❤🤗


Ma is tornáztam már:)

Most 750 lépes,10 perc,100 kalória. Ennyi ment most. De ezt is úgy csináltam,hogy teljes erőmből...szakadt rólam a víz. Olyan mintha futnék ,csak a lábaim a levegőben mennek ollózva. Nagyon szeretem ezt a gépet.


Azt olvastam éhgyomorra kell az aerob tornát csinálni. Egész napra felpörgeti az anyagcserét.


Letöltöttem a yazio appot, beírom ma mit eszek:)


Hajrá csajok!!

2044. főnix01 (válaszként erre: 2043. - Andi.Bobi)
2020. jan. 22. 07:20

Nagyon ügyes vagy Andi!! Csak így tovább!

Ne tüzz ki magad elé hosszútávú célokat, hanem csak apránként, naponként éld meg a gyözelmet, hogy igen sikerült azt a napot is diétásan végigcsinálnod!!! Menni fog! Látod, hogy én is hányszor elkezdtem. Kb most 200x-ra, de most megy.

Brigu07 jobbulást kívánok!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook